Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

url] Tak jak obiecałem już dawno temu, zdjęcie było przygotowane od kilku tygodni :P. Wracając, wczoraj miałem trening, grill ze znajomymi i następny trening :P taki dzieñ z rodzinką GWP (ludzie, którzy systematycznie trenują z nami) Nie mam dzisiaj siły :>. Weszły wczoraj ze 3 skille, ale ujawnię je jak już będę pewny :P, między innymi skille które sobie obrałem za cel :P. (Nie umiem tutaj wstawiać zdjęć)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam jeszcze kilka asów, ale chcę zdobyć lepsze ujęcie. Gdybym miał na sobie koszulkę to na Face-a można by wstawić :P. Teraz trudno zdobyć podobne ujęcie, mój photograf ostatnio nie przychodzi na treningi x]. Dodatkowo od razu bym wysłał do filmiku promującego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranny trening zaliczony. 1. Wznosy nóg do drążka 2. V wznosy 3. Plank 4. Wycieraczki 5. Side Plank 6. Side Ups To cały set, 3 serie, jedno po drugim, powtórzenia i sekundy zwiększały się co serię. ¦niadanie właśnie zjadłem, umyłem okna odkurzyłem, pó¼niej umyć podłogę i na następny trening :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł następny trening, czysta siła, pełne powolne powtórzenia. A w treninguuu: -podciągnięcia, nachwytem podchwytem -dipy na poręczach i drążku -wymyki -Muscle Upy -hold adv. Front Lever -pompki -barkopompki -wznosy nóg do drążka -wznosy kolan na drążku -francuskie wyciskanie na drążku pionowym (zaaaajebiste na triceps) Darowałem sobie dzisiaj techniki, 2 treningi wystarczą :>. Mam dzisiaj ogromną rozkminę na temat życia, przez co czuję się odłączony od świata :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie zmasakrowany przez perfekcyjną technikę przy powtórzeniach :D. Coraz lepiej i lepiej, dzisiaj było: -hold adv. tuck front lever -wyciskanie do fronta -powolne opuszczanie fronta -hold tuck front level -stanie na rękach przez ok 20 min -trening z GWP, męczyliśmy ramiona +po treningu skille i inne Całkiem spoko dzisiaj było. Nie wiem jak jutro wyjdzie, ale zamierza robić: -Trening do Flagi, brzuch, nogi, HS i jak starczy sił to Back Lever, do tego dojdzie jakiś set na drążku na wybuchanie przedramion :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wczoraj okazało się był trening: Flagi, HS, BL i trochę skilli. A dzisiaj otwarcie Alei Sportów Miejskich na Bemowie, za niedługo będą fotki, to tutaj wstawię ;>. Jest tam o tyle fajnie, że drążki są z gołej stali bez farby i trochę cieñsze, można tam skakać jak małpy :D. Ogólnie to zrobili to mocno pod parkour i freerun ale jest super ;>. To może jakaś fotka z pobytu: http://screenshooter.net/9087513/imdymgk Placyk jest po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...