Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trening zaliczony, grupowo 8 osób na powietrzu, elegancko. Trening lekki, bo mieliśmy nowych rekrutów, jeden po chorobie, ale i tak była pompa, mięśnie może nie zjechane, ale bardzo mi się sety podobały które robiliśmy . W domu jeszcze dorobiłem brzuch, na nogi i grzbiet (bo nie dokończyłem będzie jeszcze jutro czas). Jutro mam trening z kolegą z pod Warszawy, ja będę prowadził trening kalisteniczny, a on karate, pokaże mi podstawy, jak dobrze pójdzie, będę miał u niego 2x lekcje :P + wspólne treningi SW. Znów powrócę do 6 treningów w tygodniu :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniki? hmm... Myślę, że nawet sporo ich jest Elbow Lever (głównie na drążku, bo na ziemi zbyt proste :P) Elbow Lever na jedną rękę (jeszcze nie do ko?ca) L-sit V-sit Muscle Up Muscle Up siłowy Taboret Front Lever na jedną nogę (oczywiście na drugą też :PP) Back Lever hmm, tutaj nie jestem pewien, bo ostatnio jak robiłem to mi wyszło, ale spadłem po 3 sec Waga Kuczna (Tuck Planch, lekko zaawansowany) HandStand, (czyli stanie na rękach, jednak równowaga jeszcze nie do ko?ca) Wymyk To tyle z technik Nad Human Flag, przestałem pracować, bo mnie zaczęła irytować, jedyne co ludzie kojarzą, z kalisteniki (nie znając tego słowa), flaga, flaga, -ćwiczysz z własnym ciężarem? A umiesz flagę? Kurr... Przecież to jest technika chyba z gimnastyki wzięta... to jest Kalistenika, to je Street Workout, to je siła, wytrzymałość, perfekcja, przeczenie fizyce (dla niektórych)!!! Mimo to coraz lepiej mi wychodzi, już potrafię powoli opuszczać, kiedy nogi proste na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wtorek i w środę miałem treningi, w środę dodatkowo trening karate, konkret. Czwartek piątek i sobota leniwo jak na razie. Jeszcze nie wiem czy zrobię trening, jeżeli już to będzie brzuch, nogi, i cały core, najbardziej lęd?wiowe. Jutro klatka triceps, barki plecy, biceps, i może lekko resztę. Ogólnie leniwy się strasznie zrobiłem, kiedyś zanim przystąpiłem do ghetto workout, trenowałem sam po kilka godzin i było spoko, pó?niej zacząłem z nimi i mi to bardzo pasuje, ale jakoś tak teraz trudniej mi zrobić trening samemu, chociaż spokojnie jak postanowię to się zaprę i zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odwrotnie Scy :D jak cwicze z kims to chyba wiecej gadamy, dluzsze przerwy pomiędzy cwiczeniami i dluzsze treningi a jak sam to robie to co mam zrobic zgodnie z planem. Pilnuje czasu pomiedzy cwiczeniami i seriami :D A Ty bierz sie do roboty a nie marudzisz!:D Ja bym z checia pocwiczyl a musze zakuwac do sesji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i brak motywacji? Ha Ha! Trening dzisiaj jak najbardziej zaliczony, na dworze pięknie dzisiaj wszystko wchodziło. SkyWay, to zależy czasami jak mamy dużo czasu to trochę więcej pogadamy, ale ostatnio ciśniemy mocno. Treningi samemu też raczej nie należą u mnie do leniwych , chociaż przyznaję, że na chwilę byłem dość leniwy. Od rana nie jadłem nic, mam jeszcze 2000kcal do wyrobienia słabo, ale mam nadzieje że się uda przynajmniej dojść do 2,5k kcal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wiem co było przyczyną mojego małego leniuchowania. Otóż, nie dawno nasza grupa Ghetto Workout jak by ewoluowała, mamy teraz 3 miejsca w których ćwiczymy (mieliśmy jeszcze jedno ale rozebrało miasto), jedno z nich to SKRA, gdzie aktualnie chodzę na wspólne treningi, od kilku dni doszły Jeszcze kluby, CrossHouse w e wtorek i CopaCabana. Założyciele teamy GW, postarali się by członkowie mogli trenować pod dachem, i fajnie bo dość zimno. Nic za darmo jednak, treningi tam są dość drogie, więc sobie odpuszczam, bo dam radę ćwiczyć na powietrzu w zimę. Tak więc, po części będę wracał do starego planu, gdzie praktycznie wszyscy tutaj tak samo trenują . Tylko w niedzielę , będzie trening na SKRZE, oczywiście można się umówić z innymi. Także jutro układam sobie nowy plan. I wymyśliłem jedną rutynę, dość mocna, jeszcze nie próbowałem, jest na całe ciało, i wydaje mi się, że angażuje wszystkie partie mięśniowe, przynajmniej większość. Kiedy ją przetestuje, prawdopodobnie jutro, opiszę ją tu, ew. wrzucę do odpowiedniego tematu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może upper body w piątek a abs w czwartek? Upper czyli nad brzuchem jak mniemam. Brzuch moim zdaniem starczy 3 dni na zregenerowanie, już myślę że gorzej po porządnym treningu górnej części. Także to jedyna zmiana, którą na Twoim miejscu bym wprowadził . Myślałem nad swoim planem i być może będę miał podobny do Twojego, tylko że jeszcze trening w niedzielę. Jednym słowem mówiąc jest git, tylko pamiętaj o wszystkich partiach mięśni chyba, że skupiasz się bardziej na którejś tam i polecam sety. Kiedy Tworzysz plan? Można by jeszcze swoje plany porównać i razem coś ogarnąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od chyba czwartku nie było treningu, dzisiaj sobota, czyli :P. Ostatnio sprawdziłem sety które stworzyłem. ////////////////////////////////////////////////////////////// Set Ogólny Poziom: Easy/ Medium -rozgrzewka -lekkie rozciąganie I seria- 25 pompek regularnych, 15 podciągnięć, 50 przysiadów, 25 brzuszków "v", 50 spięć łydek -przerwa II seria- 25 pompek szerokich, 20 podciągnięć szerokich, 50 szybkich przysiadów (energicznych), 30 spięć łydek (jedna noga), 15 wzniosów nóg do drążka -przerwa III seria- 25 pompek wąskich, 15 podciągnięć wąskich (nachwyt), 50 przysiadów z wyskokiem, 30 wzniosy nóg na drążku do kąta 90 stopni, 30 szybkich wzniosów łydek (jedna noga) -przerwa IV seria- 15 pompek z rękami jak najdalej przy biodrach, 20 podciągnięć podchwytem wąskim, 50 przysiadów wąskich, 40 spięć brzucha (bez dotykania nóg i łopatek do ziemi), 20 spięć łydek bardzo powoli, ze spięciem 2 sec w pozycji ko?cowej -przerwa V seria- 15 pompek superman, 10 podciągnięć L-sit (lepiej V-sit), 50 przysiadów szerokich, 40 brzuszków "V" bokiem (20 na stronę), 50 wzniosów łydek -przerwa VI seria- pozycja wyjściowa do pompki max (min 2 minuty), pozycja ko?cowa podciągnięcia (broda nad drążek) max (min 45 sekund), pozycja ko?cowa przysiadu max (min 2 minuty), plank max (min 120 sekund), pozycja ko?cowa spięcia łydek (jedna noga) max. -przerwa VII seria- pozycja ko?cowa pompki (łokcie kąt prosty) max (min 1 minuta), zwis na drążku max (min 1 minuta), pozycja ko?cowa przysiadu max, side plank max (min 1.30), pozycja ko?cowa spięcie łydek max. -rozlu?nienie -i mocne rozciąganie, każdego mięśnia //////////////////////////////////////////////////////////// Jak zauważyliście, set nie jest trudny, męczysz tylko raz daną partię mięśniową na jedną serię. Sprawdzona przeze mnie. Najważniejsza jest tu technika, przysiad pełny, podciągnięcie z wyprostami i broda do drążka, pompki z napięciem ud i brzucha, spięcie łydek pod kontrolą. Stawiam tutaj na aktywacje wszystkich mięśni. Moje odczucia: nie jest trudny, po treningu czuć uda łydki i lekko resztę partię mięśni. Set ten stworzyłem z myślą: kiedy komuś odechciało się ćwiczyć, czy kiedy nie wie co robić, lub kiedy ktoś zrobił sobie przerwę, chce znów ćwiczyć i potrzebuje wstępnego zmęczenia. żadna seria nie wygląda tak samo, liczyłem na pracę każdego mięśnia. Jeżeli ktoś wypróbuje i się pozytywnie wypowie, wstawię tego seta gdzie jego miejsce na forum. Co myślicie? Jakieś uwagi, zmiany? Zachęcam do wypróbowania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...