Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pow3r, też miałam luzy, po prostu stery się "wysłużyły", koszt nowych i dobrych to 70-80zł a satysfakcja z wymiany niesamowita. @ScyTher Ważne, żeby je?dził. A stare Gianty to klasa. I ważne, żeby był wyregulowany. Nic więcej nie trzeba :P Robię właśnie drugi rower na starej ramie mtb, urzekł mnie kolor. Znalazłam w naszym klubie przy remoncie dość stary rower, ale tylko ramę dało się uratować. Będzie to single speed, bez zbędnych bajerów, z 1 hamulcem i zrobiony jak najmniejszym kosztem (albo części ze złomu, albo nowe) i niepowtarzalny . Po prostu, by się dostać szybko od punktu A do B. A w razie kradzieży nie płakać, że dużo kosztował. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam drugi raz biegać, bo mnie aż nosiło. I to nie tak, że sobie zwyczajnie lajtowo biegłam, tylko zrobiłam lajtowego HIIT'a. Było 30 min biegu, w tym 4x sprint na oko 60 metrów. Szykuję się do HIITa na poważnie, bo ostatnio robiłam w listopadzie bodajże, ale nadepnęłam na kamie? i sobie staw skokowy nadwyrężyłam, a pó?niej go doprawiłam i skręciłam :P Ale trzeba walczyć ze słabościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio spróbowałem sushi z jakiejś restauracji, mój brat przyniósł z pracy :P. zjadłem z jakimś białym sosem, gęstym czarnym, sosem sojowym i wasabi. Podobno dodatki do sushi je się oddzielnie, ale co tam :D. W pierwszych dwóch, bardzo fajnie smakowało, ale zjadłem jeszcze 2, 10 min pó?niej i już mniej smakowe było. Ciekawe smaki tam są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wróciłam z treningu jakiś czas temu. ćwiczyłam nad rzeczką na totalnym zadupiu w lesie. Handstand i pompki różne kombinacje + bieg tam i z powrotem 37 minut. Spaliłam się dodatkowo od sło?ca, w tej chwili jest u mnie 38* na termometrze w pełnym sło?cu. Z powrotem biegnąc polem nagle takie dwa wielkie psy się wyłoniły, jeden wilczur a drugie nie wiem co to, ale je chyba zahipnotyzowałam wzrokiem, bo tylko się gapiły jak biegnę i nie rzuciły się na mnie. Na szczęście obok był słup energetyczny to w razie coś bym na niego skoczyła. Dziwnie to wyglądało. Pole z żytem, a drugie to nieużytek a tam takie psiska sobie grasują z dala od cywilizacji. Lecę do pracy, narka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Pewnie tak xD Jak byłem mały to wracając ze szkoły natknąłem się na dwa wygłodniałe psy, które powinny być za bramą (właściciel chyba porzucił użytek, bo był totalnie opuszczony. Idę i nagle się tak na mnie pacżą. Byłem mały a one dość spore. Tak się paczyły i paczyły a ja w nich, w ko?cu powoli wyciągnąłem kanapkę z mięsem i im rzuciłem. Kiedy jadły, przeszedłem spokojnie obok nich. To było dość straszne xD Bo zawsze szczekały jak kogoś bliżej zobaczyły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za nieobecność, ostatnimi czasy miałam 12h w pracy, a wczoraj 10 i już nie dałam rady :E Dziś na szczęście wolne. Trening bedzie na 110%. Smutne to jest, że człowiek jest tak uzależniony od pracy. ;/ Praca powinna być "dodatkiem" do dnia. Idziesz na 6 h, wracasz o 12 i masz dzie? dla siebie, a nie na odwrót :( Zmieniając temat, to przestałam liczyć kcal i redukcja lepiej mi idzie niż z liczeniem :D Na wadze niby tyle samo, ale widzę po sobie, że jakby trochę mniej ;D Idę po prezent dla Mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...