Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Flash napisał(a): Podciagasz się już po 4 razy? :D
Max 6 razy xD Szał :D
A co do białka, to zadowolona jesteś? :D
Na razie tylko je spróbowałam, w smaku jest o niebo lepsze od mojego poprzedniego, które było tanie i było go dużo. Czy jestem zadowolona to powiem jak je sko?czę :D
slawek48 napisał(a): Nie żebym się czepiał:D Ale lepiej by gdybyś serie robiła od mniejszej ilości powtórzen do większej np. pompki 6/6/8 Podciąganie 2/2/3 :D
To nie czepianie, właśnie nie byłam pewna jak powinno się robić. Dzięki A to ma jakiś wpływ na coś? Tak pytam, bo nie wiem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki już wszystko wiem, czyli będę robiła na odwrót xD Dziś bez treningu, ale szamka dobra :D *Płatki owsiane z mlekiem 0,5%, kostka gorzkiej czekolady 80% *Ryż brązowy, filet z mintaja, świeży szpinak z czosnkiem *Pół serka wiejskiego, chleb z awokado, pomidor, banan, parę kotletów sojowych gotowanych,wpc Oczywiście kcal i b/t/w się zgadza. I uprzedzę w razie pyta?, że tak, jadam 3 posiłki, bo na redukcji lepiej się czuję jeśli zjem 3 porządne posiłki i zamierzam przejść od nowego roku na IF (intermittent fasting) jak ktoś nie wie o co chodzi, niech poczyta w Googlach. :P Pozdro! Lecę robić fileta z ryżem i warzywami na jutro na zajęcia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rufii napisał(a): a tak z ciekawosci jakie masz zapotrzebowanie?
Zapotrzebowanie mam niecałe 2000, na redukcji jem 1600 w tym 200g węgli, 120g białka, 35 tłuszczu. Jak nie wyciągnę tyle białka to dodaję trochę węgli. Jak coś mi nie pasuje to trochę to modyfikuję. Ja np. bardzo szybko odczuwam, że spożywam za mało tłuszczy i objawia się to u mnie wielką ochotą na chipsy, kiełbache albo tłuste udko, w ogóle jakieś tłuste mięso. xD Wystarczy, że dorzucę tłuszcze, odejmę węgle i już nie mam takich zachcianek. Teraz mam akurat wszystko ok :P
Dynloth napisał(a): 6 razy się podciągnąć, to bardzo dobrze. Jak myślisz, urośniesz, od tego białka? ;p
Urosnąć nie urosnę. Tą odżywkę używam, żeby podbić białko. Z samego jedzenia bym nie dała rady wyciągnąć 120 gram, bo jestem zbyt leniwa:P łatwiej jest zrobić sobie szejka z mlekiem/wodą i białkiem niż smażyć fileta i bawić się w liczenie wszystkeigo ___________ Zapisuję się od stycznia na siłownię, akurat noga odzyska pełną sprawność. Jestem przeciwna ciężarom, ale jako przyszły instruktor muszę trochę ogarniać temat, nazwy maszyn itp. Dodatkowo z koleżanką z kierunku zapisujemy się też od stycznia na taekwondo/karate/krav mage. Zależy co będzie dostępne, bo w zeszłym roku było tylko to :D Rozwijam się xD Siła!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jakąś metamorfozę i oświecenie chyba przeszłam. Jeszcze 2 lata temu nie wiedziałam co chcę robić... W podstawówce je?dziłam na zawody w lekkiej atletyce, biłam rekordy szkoły, zdobywałam medale. Chciałam iść do gimnazjum do klasy o profilu sportowym, ale u mnie nie było, dopiero rok pó?niej zrobili ;/ Pó?niej jakoś ze sportem miałam coraz mniej do czynienia. W liceum się pogubiłam w ogóle w świecie. Teraz już nie ma odwrotu Będę trenerem personalnym, na razie instruktorem fitness:P I forma musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :P Więcej białka niż węgli ciężko mi jest utrzymać. Nawet nie wiem ile w procentach powinno być na redukcji, ja mam 50% węglowodanów, 30 białka i 20 tłuszczy, z małymi zmianami jak się organizm domaga. Ale na razie na takich ilościach widzę ogromne efekty :D Pó?niej na "ostatnich szlifach" mogę pójść z większym białkiem, ale to w ostatnich 2-3 tygodniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe napisałem tylko jak mi to się wydaje ;D Jak Ci tak lepiej i widziesz efekty to stosuj się do tej diety co teraz ;D Ja jak będę na redukcji a będzie to jakoś koło wiosny , to będe starał się bić węgle aby od 100-160 , a reszta to już białko( ok,200) i trochę tłuszczy Zobaczymy jak się będę czuł z małą ilością węgli ;D Jak mi to nie podpasuje to tylko obetnę z kalori ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...