Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - kmarek1989 pocz±tkuj±cy


kmarek1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ScyTher dzięki za pomoc i pomysł. Też męczące i dałem radę. 06.11.2013 r. (2 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane górskie z wodą i garstką orzechów włoskich Drugie śniadanie - Pół torebki kaszy gryczanej, 2 jajka i warzywa + przyprawy kebab gyros, pieprz Cayenne/chilli Obiad - Pół torebki kaszy gryczanej, kotlet mielony, + przyprawy kebab gyros, pieprz Cayenne/chilli Podwieczorek – Serek wiejski 130g + 100g twarogu chudego + 2 cebule + pieprz Cayenne/chilli Kolacja – Serek wiejski 100g z puszką tu?czyka + pieprz Cayenne/chilli ćwiczenia: Rano biegałem 4,5 km w 32 min. Pompki Dzie? 4: Seria 1 - 5 Seria 2 - 6 Seria 3 - 4 Seria 4 - 4 Seria 5 - max (zrobiłem 8) Podciągnięcia z pomocą pufa: Serii 5 po 7 powtórze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.11.2013 r. (3 dzie?) Ciężki dzie? od 5.50 na nogach do 20 na uczelni. Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane górskie z wodą i garstką orzechów włoskich Drugie śniadanie - 1/3 torebki kaszy gryczanej, 1/2 mielonego + warzywa (przyprawy kebab gyros, pieprz Cayenne/chilli) Obiad - 1/3 torebki kaszy gryczanej, 1/2 mielonego + warzywa (przyprawy kebab gyros, pieprz Cayenne/chilli) Podwieczorek - 1/3 torebki kaszy gryczanej + warzywa (przyprawy kebab gyros, pieprz Cayenne/chilli) Kolacja - Serek wiejski 100g + cebula + 100g twarogu chudego + pieprz Cayenne/chilli+ oregano ćwiczenia: Rano biegałem 4,5 km w 30 min. Rozgrzewka 10 min. Pompki Dzie? 5: Seria 1 - 5 Seria 2 - 6 Seria 3 - 4 Seria 4 - 4 Seria 5 - max (zrobiłem 11) Przysiady Dzie? 1: Seria 1 - 4 Seria 2 - 6 Seria 3 - 6 Seria 4 - 7 Seria 5 - max (zrobiłem 12) Podciągnięcia z pomocą pufa: Serii 5 po 7 powtórze?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.11.2013 r. (4 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - Płatki owsiane górskie z wodą Drugie śniadanie - 2 bułki z dynią i 400ml jogurtu naturalnego Posiłek trzeci - 2 puszki makreli w pomidorach Obiad - Parowany dorsz z warzywami i łyżką ziemniaków Kolacja - Bułka z pomidorem ćwiczenia: Dziś rozpocząłem plan od Dynlotha. PI?TEK: (UDA+łYDKI) Przysiad z wykrokiem 6/6/6 Kaczy chód 20s/20s/20s Przysiady 8/8/8 Wspięcia na palce 15/17/19 Przysiady z wyskokiem 6/6/8 Pompki Dzie? 6: Seria 1 - 6 Seria 2 - 7 Seria 3 - 5 Seria 4 - 5 Seria 5 - max (zrobiłem 12) I mam problem bo zwiozłem drążek do rodzinnego miasta. Chciałem go dobrze zamontować by nie odpadł, kręciłem i chyba przekręciłem. Nie działa odkręcenie. Co teraz zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09.11.2013 r. (5 dzie?) Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 2 kanapki z szynką i pomidorem + pieprz Drugie śniadanie - puszka tu?czyka + 2 zielone grejpfruty Obiad - zupa szczawiowa + mały talerz ziemniaków Podwieczorek - dwie połówki bułki z szynką i pomidorem +pieprz Kolacja - 120g łososia wędzonego z pieprzem ćwiczenia: 1 godzina kopania działki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.11.2013 r. (6 dzie?) Dzie? pomiarowy: Waga: 95.6 kg (początkowa 98 kg) Sukces: - 2,4 kg Dzisiejsze posiłki: ¦niadanie - 100g sera chudego z łyżeczką dżemu truskawkowego Drugie śniadanie - Talerz rosołu z makaronem Obiad - 100 g kurczaka na parze + 50 g ryżu brązowego + 200 g warzyw Podwieczorek - 1 gotowany pyz Kolacja - 50 g kurczaka na parze + 20 g ryżu brązowego + 70 g warzyw + 200 ml zmiksowanych truskawek z mlekiem ćwiczenia: Rano 40 minut biegania - 6 km. NIEDZIELA (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki 2/2/max (zrobiłem 3) Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) (niedałem rady wcale) Zwis na ręcznikach 6s/6s/8s Pompki 2/2/2 Próby podciąganie (chwilowa awaria drążka) Pompki Dzie? 7: (już prawdziwe nie na kolanach) Seria 1 - 2 Seria 2 - 3 Seria 3 - 2 Seria 4 - 1 Seria 5 - max (zrobiłem 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...