Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Donio!


Donio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! dzisiaj poniedziałek dzie? przedświąteczny :D ćwiczyłem klatkę i triceps plan na dziś to: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Pompki z nogami na podwyższeniu 18/18/20 Dipsy 8/10/12 Pompki z klaśnięciem 14/16/16 wszystko sumiennie odrobione, dodałem sobie po 2 powtórzenia do pompek z rekami szeroko i pompek z nogami na podwyższeniu, dzisiaj jakoś diety specjalnie się nie trzymałem z powodu tego, że sam byłem w domu nic dużo nie było do jedzenia i musiałem porządki robić przez cały dzie?, także 5 jajek na twardo, po?niej zupa z serków topionych, rosół (tu trochę mięsa znalazłem :D ) poza tym jeszcze tylko na kolację twarożek i ryba w sosie pomidorowym. próbowałem też BackLeavera, jest ciężki jeszcze nie dla mnie, ale próbował będę, tzn w sumie dojdę do tej pozycji ale wyprostować się totalnie to jakiś kosmos jak na razie :D ale trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! pozdrawiam i życzę miłego wieczoru WESOłYCH ¦WI?T!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nogi wyprostuje, bez problemu, ale gorzej z resztą ciała :D na wiosnę zamierzam zmobilizować tatę i zbudować pod domem jakiś mini street workout plac :D czyli ze 3 drążki, poręcze, i zacznę już tak na poważnie SW ćwiczyć, a teraz będę tylko próbował przez zimę i doskonalił mięśnie właśnie taki plac postaram się sobie zmontować:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie w tym nowym 2014 roku!:D przerwa świąteczna było tylko w dzienniku a nie w ćwiczeniach :D wszystko sumiennie odrabiałem a dzisiaj biceps i plecy zrobione! ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 12/14/14 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 Wszystko zrobione tak jak trzeba :D dodatkowo też: http://donnazar.files.wordpress.com/2013/06/biceps-back-routine-beginners.jpg podciąganie robię a mięśnie ani nie bolą ani nic tylko po prostu nie dam rady zrobić następnego, czy to aby tak ma się objawiać? specjalnej diety nie było, po prsotu jadłem jeszcze pozostałości po świętach, sałatkę warzywną, kiełbasę, mięso, kanapki z szynką :D nowy rok to czas na nowe cele i postanowienia, ferie już 20stycznia się zaczynają to zacznę biegać, po 2 tyg biegania trochę tej tkanki tłuszczowej się zredukuje a potem na wiosnę to już powinno pójść z górki :D pozdrawiam i życzę dobrej nocy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie! kolejny dzie? stycznia 2014 roku już drugi :D czwartek czyli ćwiczenia przedramienia i barków: CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Podciąganie na ręcznikach 6/6/6 Pompki na piłce 16/16/16 Podciąganie za głowę 4/4/4 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 przed treningiem jeszcze sobie pobiegałem wyszło mi z 4 km tam w terenie zrobiłem 10/10/10 dipów na drążku 4/4/4 podciągnie nachwytem. przed treningiem zjadłem jajecznice z kiełbasą i chlebem po treningu 2 banany a zaraz idę na kolację, zjem twarożek próbowałem także MuscpeUpów - bez wybicia na jedną rękę prawię się udało! z lekkim wyskokiem zrobiłem ich sobie 10 co myślicie o zakupie kreatyny? ćwiczę już czwarty miesiąc mam jakąś dziwną budowę bo ani nie jestem endo ani ekto jakoś tak dziwnie :D i czy w sklepie np u mnie w mieście "Olimp" będzie dużo droższa niż przez internet? pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie! dzisiaj mamy piątek czyli czas na biceps i triceps :D PI?TEK: (BICEPS+TRICEPS) Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Dipsy 8/10/12 trening zrobiony "setami" czyli : 20 pompek -> 6 podciągnięć -> 8 dipów - 3 minuty przerwy 22 pompek -> 6 podciągnięć -> 10 dipów - 3 minuty przerwy 22 pompek -> 6 podciągnięć -> 12 dipów rano w szkole miałem 2 godziny basenu teraz była gierka na orliku także aero trening też zrobiony ;p przed treningiem makaron z serem po treningu 3 banany, na kolacje niestety pizza bo nic innego w domu nie ma :( po orliku jeszcze zrobiłem sobie: 10 pompek diamentowych -> 6 podciągnięć -> 6 dipów 10 pompek diamentowych -> 6 podciągnięć -> 6 dipów 10 pompek diamentowych -> 6 podciągnięć -> 6 dipów dziękuje i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:D kurczę wczoraj znowu nie miałem internetu i nie miałem jak uzupełnić mojego dziennika ale już to robię!:D SOBOTA: (Ogólny) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Pompki z rękoma przy biodrach 18/18/18 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 8s/9s/10s Trening zrobiony tak jak ma być ale wydaje mi się, że to już przestało być wystarczające więc postanawiam od dzisiaj wprowadzić kilka modyfikacji :D już wiem więcej o tym, dużo czytam więcej opisze w dzisiejszym opisem treningu przed treningiem kurczak i ziemniaki po treningu 2 banany a na kolację sałatka warzywna z chlebem i kurczakiem pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! dzisiaj niedziele postanowiłem trochę urozmaicić mój trening :D jestem jakiś słaby i chory chyba, jedyne od rana co zjadłem to tylko trochę obiadu potem 2 kanapki i tyle ale treningu odpuścić nie mogłem! zrobiłem sobie rutynke na MUSCLE UP a więc: 5 Muscle up z wyskoku --> 5 podciągnięć nachwytem szeroko --> 10 dipów na drążku --> 10 pompek z wybiciem rąk do góry --> 10 podciągnięć zgiętych nóg do klatki piersiowej --> 2 minuty przerwy i kolejny raz zrobiłem tylko 2 okrążenia bo po prostu jestem strasznie słaby dzisiaj i nie dałem rady więcej, nie pozostaje nic innego jak wziąć prysznic i pójść się położyć pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dynloth - jeśli bym nie ćwiczył to by mnie to męczyło :D Witam!:D dzisiaj już trening odrobiony: PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 20/22/24 Pompki diamentowe 20/20/22 Pompki z nogami na podwyższeniu 18/18/20 Dipsy 8/10/12 Pompki z klaśnięciem 14/16/16 na dodatek w południe zrobiłem trasę prawie 8km biegania, trzeba było wypocić tą chorobę! przed treningiem ryż z kurczakiem po treningu sok owocowy na kolację coś się tam jeszcze wsunie ;p próbowałem zrobić jak co dzie? Muscle Up'a i udało się bez wybijania! wyglądało to trochę jak wdrapywanie się na ten drążek ale poszło :D bardzo mnie to cieszy, teraz będzie tylko łatwiej. pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!:D Dzisiaj wtorek czyli mięśnie brzucha :D WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 14/16/16 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 16/16/18 Mostek(plank) 30s/40s/50s Brzuszki do pozycji V 16/16/18 Scyzoryki 30s/40s/40s dodatkowo na początku 50 brzuszków i L-Sit udało się 24sekundy! 2 seria tylko 17 a trzecia zaledwie 13 :( brzuch skatowany tak jak trzeba przed treningiem makaron z sosem i mięsem po treningu spróbowałem i kupiłem 1kg Carbo i zobaczymy jakie będą tego efekty dodatkowo jeszcze zjadłem 2kanapki z twarożkiem a na kolację resztę i trochę kurczaka :D pozdrawiam i życzę dobrej nocy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D dzisiaj środa czyli plecy i biceps! ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki z rękoma wąsko 40/40/40 Podciąganie podchwytem 6/6/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 12/14/14 Podciąganie nachwytem zamkniętym 4/4/4 podciągnie zwiększyłem z 6/6/6 na 10/10/10 przed treningiem mielony z ziemniakami :D po treningu ryż z kurczakiem + 40g Carbo a na kolację twarożek wszystko poszło pięknie, ładnie bez problemów już nie mogę doczekać się wiosny :D pozdrawiam i życzę miłego wieczory!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie :D dzisiaj czwartek czyli przedramię i barki ale jednak wszystko poszło inaczej dziś rano na wf ćwiczyłem na siłowni, przerzuciłem tonę żelastwa :D wyciskanie na klatę, na triceps, barki zrobiłem dużo konkretniej, na plecy, był też drążek także podciągania i udał się Muscle Up, wszyscy byli pod wrażeniem :D pó?niej w domu jeszcze: 30/30/30 pompek 6/6/6 podciągnięć podchwytem 5/5/5 podciągnięć nachwytem 12/10/10 dipów więcej nie byłem w stanie po tym treningu na siłowni dzisiaj był ryż, kurczak, Carbo, twarożek i kanapki pozdrawiam i życzę dobrej nocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...