Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Reidar


Reidar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 345
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaaaj ( z lekkim opó¼nieniem) klatka + tric. Wszsytkie ćwiczenia robiłem na zasadzie "2 sekundy opuszczania, 1 sekunda przytrzymania ciała na dole, 2 sekundy podnoszenia". Dało mi to niesamowity wycisk mimo mału powtórzeñ. Dodatkowo pokazało, jak daleko jestem od zrobienia czysto technicznej pompki na jednej ręcę. crucifics push ups 14/14/16 regularne pompki 15/15/10-15 nie pamietam diamenty 12/nie pamietam/8 :P explosive push upsh 30 Zamienilem to na pompki z klasnieciem 20/8 - tu juz wysiadlem. No i na koniec dowalielm takie cw ze oparlem sie o sciane (bo nie moglme znale¼ć innego miejsca) i zginałem przedramiona, wypychając ciało tricepsem spowrotem do góry. Ogólnie fajnie znów potrenować. :D Po treningu banan, serek wiejski i cekam aż ryż z piersią z kurczaka będzie gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wtorek a więc ABS! Zamieniłem to na FL + ABS. W zasadzie bardziej taki FL, ale w to i tak wchodzi ABS, a dodałem coś na skosy i wyszło fajnie. Zmęczyłem się nie¼le także jestem usytasy. Jeszcze lęd¼wie porobiłem i w sumie tyle. Ten core Scy co mówiłeś to jednak następnym razem zrobie, nie dziś. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćiłem sobie z dworu. Plecy i biceps Szerokie podciaganie 6/7/5 Krotkie pompki 20/15/15 Podcaiganie na jednej rece z asysta 5 na prawą, 3 na lewą - w zasadzie mogłem więcej ale zacząłem kombinowac żeby wygodniej się ułożyć Podciaganie podchwytem zamknietym 7/10/6 Podciaganie zwykle 6/3 Wszystko jak najwolniej i jak najdokladniej z przytrzymaniem 1 sekundy w górze i na dole zresztą też. Jakoś nie czuje się spełniony po tym. Nie dałem już rady się więcej razy podciągnąć, ale czuje że czegoś mi brakuje. Chciałem wykonać inne ćwiczenia, ale nie miałem dostępu do odpowiednich rurek... tam gdzie ćwiczyłem nie dalem rady zrobić tego australian pull ups np. a chciałem to wykonac. Odkrylem, że lewą rękę mam strasznie słabszą od prawej - widać to po podciaganiu na jednej ręcę z asystą. Czegoś mi brakuje, nie wiem czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barki, barki barki baarki. Niemcy gromią Portugalie 3:0, pozdrawiam :P Barki rutynką od Bar Brothers. Zapodaje linkiem:

Miałem dwa dni przerwy bo w sobote miałem 18, więc nie ćwiczyłem nic bo po co, skoro wieczorem miałem pić. W niedziele natomiast odpoczywałem, nie czułem się w formie, że tak powiem. W ogóle zasnąłem o 19 a wstałem dzisiaj o 5, zjadłem płatki owsiane, jajecznice i poszedłem spać dalej, wstając tym razem o 9 i zjadłem kolejne "śniadanie".:P Sielanka się skoñczyła, trenujemy dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem dziś, że zbieranie czereśni może być fajnym ćwiczeniem na przedramiona. We¼cie tak kikla gałęzi złapcie w jedną rękę i zobaczymy czy będą was palić mieśnie. :P Utrzymywanei się na niestabilnej drabinie dodaje trochę równowagi też, a łapanie jedna ręką za szczebel, druga za gałąÂ¼ (pozycja jak przy tzw. krzyżu) i utrzymywanie ciała w powietrzu też stanowi świetny trening. :P Zjadłem grochówe i zaraz tłuuuste pierogi z boczkiem na dodatek, więc trzeba iść dzisiaj odbić to na basenie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Okey Brothers and Sister around the world, it's time your You to listen up." - Bar Brothers. Siemaneczko. Nie było mnie ostatnio, wiem. Zapuściłem sie ostro przez ten tydzieñ, pochłonięty nadmiarem czasu (tak, nadmiarem czasu) i ogarnięty przez lenistwo. Ale już wracam ze zdwojoną siłą! Zdążyłem się już wykoñczyć południowym treningiem - chce osiągnac tzw. "Master step" z ksiązki "Skazany na trening" - pomkpe na jednej ręce. Dziś zrobiłem pierwszy trening pod to, dał mi w kość. Zacząłem też nagrywać ostatnie ćwiczenie. Nie wiedziałem dotychczas, że nagrywanie samego siebie to taka frajda i jak bardzo można się potem uśmiać. Zaczne to obrabiać potem i wrzucać jakieś dla mnie śmieszne momenty, czy faile or smth. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje na fooorum :( Raz jest, raz nie. :( Brzuch był wczoraj. Dzisiaj miałem iśc na drążki ze znajomym, ale się nei wyrobiłem więc no cóż. Jutro zrobie dzisiejszy trening bo zaraz znów uciekam. P.S. Z tego placu do SW w moim mieście chyba nic z tego. W planach pisze "zewnętrzna siłownia", a więc pewnie dadzą kilka urządzeñ do ćwiczeñ i na tym się skoñczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie drążek z poręczami kosztuje mało ;-) Razem z atestami, specjalnym żwirem, opłatą za robociznę to wyniesie około 10 000 zł (w firmie FLOWPARKS) :-P A samemu placów do ćwiczeñ stawiać miasto nie pozwoli gdzie jak wiadomo wypasiony plac by kosztował około 1 000 zł bo muszą być te cholerne atesty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dzisiaj spacerowałem z psem i jak zawsze przechodzę obok tej budowy (bo to wk oñcu na całej łące się dzieje). Patzre sobie patrze i co widze? xD Trzy drążki jak narazie postawione :P Dwa na tym samym poziomie i jeden na troche wyższym. Może jednak coś zrobią jeszcze w tą sttrone więcej. :D Ale tak czy siak, mam już 100% pewności, że będe miał drązki zaraz za blokiem. Chociaż do samego podciągania się ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...