Skocz do zawartości
Workout Athletes

dziennik treningowy mcfinn


mcfinn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie znosze,jak dla mnie max to 18 st:) sw -supermany -"plio" pompki -diamenty -dipy -janda kettle -nadrzut wnioski -supermany 3x 5-PW-lezenie przodem,RR w gore,cofam RR o dlugosc dloni i do roboty:) -"plio"tak mi sie nasunely:)-stoleczek z ikei wys okolo 30 cm ustawilem pomiedzy dlonmi w podporze i z odbicia wskakiwalem i z odbicia zeskakiwalem:)3x10 -diamenty aka strzalki robione na tempa,3x10 -dipy 3x10 -janda 3x5 - nadrzut aka clean 3x10 24kg-po skonczonym planie zauwazylem ze urosly mi bicki:)i dzis jeszcze doczytalem od czego:)i od tego wlasnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC dzis byl pierwszy powazny trening plecy-biceps po skonczeniu kettlowego planu. -podciaganie nachwytem -kettle-clean&jerk -podciaganie podchwytem -janda wnioski -nachwyt-drabina (1,2,3)x5 !!! -c&j- 3x 8 24 kg z akcentem (5s) na opuszczanie kettla.plecy az piszczaly -podchwyt-drabina (1,2,3)x5!!! -janda 3x5 skad sie wziela mozliwosc zrobienia dodatkowych 2 szczebli na drabinkach podciagniec?:)zrobilem nachwyt-szok,pozniej zlapalem za kulke-wymeczylo.cos mnie tknelo,zlapalem za drazek i ...zrobilem podchwyt:)malo techniczny i rwany ale zrobilem.i kolejny szok:)zalozenie planu jak najbardziej sie sprawdzilo:) btw od poniedzialku jade na rybach i warzywach.no nie liczac bialka:)ale miecha lacznie zjadlem tak z 0.5 kg.moze osiagh przez taka prawie wege diete:) jestem bardzo zadowolony z progressu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pot po tylku leci ale cwiczyc trzeba:) -supermany -"plio" pompki -diamenty -janda kettle -nadrzut& press 24kg wnioski -supermany 3x5,5,7 -plio 3x10,czuje sie jak sie rwia wlokna:)juz widze jak chwast rosnie:) -diamenty 3x8 na tempa -janda 3x5 -clean&press 3x5 z akcentem na zrzut i wypchniecie. moglyby sie te upaly juz skonczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche sie zmienilo od poczatku zabawy,prawda? abs -janda -wznosy NN do drazka -sklon boczny Saxona -turlania na kolku:) wnioski -janda 3x5 -wznosy 3x5 -sklony 3x6 -turlanie na kolku-a kupilem sobie kolko do turlania:)dzis dla dorzniecia zrobilem 3x5 z kolan.tak tylko dla proby bo to cwiczenie wprowadze troche pozniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiera sie na burze to moze sie rozladuje -podciaganie nachwytem -kettle- clean&jerk -podciaganie podchwytem wnioski -nachwyt-drabinka (1,2,3)x5 -c&j 3x5 24kg z akcentem na opuszczanie ramienia i zrzut -podchwyt (1,2,3)x3 bo juz musialem konczyc:) oby do urlopu:)jeszcze tylko jutro i chwila wolnego od wszystkiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj juz nie zdaze pocwiczyc ale coz,swiat sie nie konczy:) za to jutro juz bede moczyl piety w baltyku,jadl niezdrowe rzeczy,pil niezdrowe napoje i nie zrobie ani jednego cwiczenia przez caly okres urlopu:)bede sie maksymalnie opier...lal i z lenistwa nie bede sie nawet przekrecal z boku na bok.no chyba ze greenpeace bedzie mnie chcial wrzucic do morza jako zagubionego morsa:)ale urlop trwa tylko tydzien a pozniej do roboty w nowym sezonie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i po urlopie:) wrocilem i POKORA,zrobilem sam dla siebie krok wstecz:) klatka+triceps -pompki na krzeslach -diamenty -plio -dipy kettle -wyciskanie plaskie wnioski -pompki na krzeslach-robione na max zakresu ruchu,koniec kiedy barki dotykaja krzesel. 8/10/12 -diamenty-poprostu,bez temp i przytrzymania 8/10/12 -plio-8/10/12 -dipy-18/20/22 kettle -wyciskanie-8/10/10 24kg zmiany w diecie kalorie ustalone na 2500kcali. wyliczone z wagax24=circa 2400kcali 2400kcali x 1.2(uznaje ze mam srednia aktywnosc)=2880kcali dla rownej cyferki obcialem do 2500:)i tego sie bede trzymal:) w posilku ma byc circa 500kcali i B 40g W 65g T 10 co mniej wiecej sie zgadza:) i tak oto dzis: sniadanie-jogurt 400ml+70 gr twarogu+1 lyzka otrebow owsianych/pszennych+smieci 2 sniadanie-circa 750 ml kefiru+3 wafle ryzowe obiad-221 gr cycka+pol woreczka brazowego ryzu+kupka warzyw wliczajac 100 gr salatki jarzynowej(10gr tluszczu) podwieczorek-grahamka+200gr sopockiej+2 wafle ryzowe kolacja-grahamka+125gr tatara+garsc arachidow po treningu czyli w sumie chwile temu grapefruit+banan+ izolat wolowy+2gr mono krety jako antykatabolik przed/po i do poduchy hmb. po treningu pokazalem blondie ramie i uslyszalem "o ku...co ci sie stalo??"lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...