Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to tak wczoraj trening zastąpił mi dzie? pompek <315 różnych> w trakcie próbowałem zrobić trening ale nie dało rady łapy odmawiały większego wysiłku;/ ale nie było ?le nie myślałem że tyle zrobię pompy:P dziś zrobiłem ABS z filmiku x2 więc trochę mnie trzyma:D jutro bd ciężko wstać:P potem o 20 biegać :D pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie masakra!!!!!!!!!!!!!! zrobiłem ten trening : http://vimeo.com/channels/471813/58416738 i byłem tak spocony i zjechany jak świnia normalnie prawie się poślizgnąłem na swoim pocie ale powiem Wam świetny ten trening i polecam każdemu ja bd go robił co drugi dzie? a w inne brzuszki:D no i byłem na wyborach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie? Szósty PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7 10/10/10 Pompki diamentowe 6/7/8 10/10/10 Pompki z rękoma szeroko 6/7/8 10/10/10 Dipsy 4/4/6 4/6/6 Pompki na kostkach 6/8/8 10/10/10 kostki trochę bolą dawno nie robiły pompeczek:D i chyba sobie jeden palec wybiłem ale nwm jutro się okaże:D bd trzeba je wzmocnić waląc o ścianę bo na razie nie mam kiedy szyć worka na kasze:D prawie wszędzie 10 prócz dipsów muszę sobie zrobić gdzieś miejscówkę gdzie wszystko bd mógł robić w jakiś lasku i nie bd szkoda aż tak jak zwiną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie? Szósty PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7 10/10/10 Pompki diamentowe 6/7/8 10/10/10 Pompki z rękoma szeroko 6/7/8 10/10/10 Dipsy 4/4/6 4/6/6 Pompki na kostkach 6/8/8 10/10/10 kostki trochę bolą dawno nie robiły pompeczek:D i chyba sobie jeden palec wybiłem ale nwm jutro się okaże:D bd trzeba je wzmocnić waląc o ścianę bo na razie nie mam kiedy szyć worka na kasze:D prawie wszędzie 10 prócz dipsów muszę sobie zrobić gdzieś miejscówkę gdzie wszystko bd mógł robić w jakimś lasku i nie bd szkoda aż tak jak zwiną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie? Siódmy WTOREK (ABS) Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego 8/8/10 9/9/11 Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14 13/13/15 Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 10/12/14 20/25/30 Plank 30s/40s/40s 30s/40s/40s Scyzoryki 30s/30s/40s 30s/30s/40s Przed treningiem na rozgrzewkę zrobiłem 40 min Cardio Power & Resistance potem od razu do piwnicy zrobić 2 pierwsze ćwiczenia z powrotem po schodach do domu i resztę 3 ćwiczenia:D zmachany jak nigdy ale bieganie już sobie odpuszczam bo mnie ciągle łydy bolą a jutro bd ciężki dzie? w pracy więc pełni sił muszę być:D pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie? ósmy ¦RODA (Plecy+Biceps) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 4/4/3 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 25/25/25 Podciąganie podchwytem 5/5/6 5/5/6 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7 6l6p/6l6p/7l7p Pdciąganie nachwytem 7/7/8 7/7/3 Trening był ciekawy znowu na rozgrzewkę 40 min Cardio Power & Resistance potem od razu docelowy trening i po treningu od razu biegać i jestem z biegu bardzo zadowolony bo przebiegłem 4km w 20 min bez żadnego postoju więc z poprzednimi jest 5-7min postępu:D A na kolacje jogurt z mullera jabłko i tymbark jabłko arbuz :P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzie? Dziewiąty PI?TEK (Uda+łydki) Przysiad z wykrokiem 25/25/25 25/25/25 Kaczy chód 30s/30s/40s 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 6/8/8 6/8/8 Wspięcia na palce 30/30/30 30/30/30 Pozycja krzesełkowa 30s/30s/40s 30s/30s/40s Dziś trening na luzie wszystko było piknie na początek kilka podciągnięć w nowych rękawicach:D be43ebaac12c70c5gen.jpg a na koniec zrobiłem sobie szybką serie 10 diamentowych 10 zwykłych i 10 szeroko ręce:D a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powoli wracam do formy z tamtego roku jeszcze z 2/3 miesiące i forma wróci:D a no i opinia o rękawicach : pierwsze wrażenie jakieś takie małe ale po kilku podciągnięciach się dopasowały jak druga skóra dobry chwyt i narazie więcej nie powiem jak bd miał trening na drążku to dam pełną opinie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasu ja mam mnóstwo:D niekiedy się skatuje niekiedy zrobię sobie lu?niej zależy od dnia:D do jazdy na motorze to tylko z koziej skóry :D co do skurczy miałem tylko raz jak byłem w 2 technikum jak schodziliśmy z góry i tylko wtedy miałem jeden jedyny raz skurcz gdzie inni w mojej rodzinie i moim wieku mieli już po kilka więc chyba coś mam że skurcze mnie nie łapią :P nie tylko trenowanie bo jeszcze składanie roweru i auta :P Ale dzięki za słowa otuchy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie bo gdyby ciągle było to samo to by mogło się znudzić i wpaść w rutyne:D a dziś: Dzie? Dziesiąty PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7 9/10/10 Pompki diamentowe 6/7/8 8/9/10 Pompki z rękoma szeroko 6/7/8 10/14/17 Pompki na kostkach 6/8/8 8/10/10 trening po jedzeniu bo goście byli ale poszło tylko bez dipsów;/ pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to hej:D Prawdopodobnie byłby 15dzien treningu ;p Przez to że forum było nie czynne przez tydzieñ to nie uwieczniłem każdego dnia ale nie ważne ważne że zrobiłem trening każdego dnia niekiedy zapewne więcej niekiedy mniej ale postępy jakieś na pewno są:D Dziś zrobiłem trening za Piątek i Sobotę bo miałem gości i wiadomo jak to jest nie było kiedy :P ale dzisiejszy tren trwał 3h i ćwiczenia wykonywałem bez pośpiechu i z dokładną precyzją i z dodatkowym obciążeniem 3kg raz na nadgarstkach raz na kostkach w zależności od tego co było robione:D ale skatować się skatowałem jeszcze jak się trochę ściemni lecę biegać bo coś chyba wypadłem z formy;/ ale to się okaże :D Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/7 15/15/15 Pompki diamentowe 6/7/8 11/11/11 Pompki z rękoma szeroko 6/7/8 15/15/15 Dipsy 4/4/6 5/5/6 Pompki na kostkach 6/8/8 10/9/9 no to dziś w koñcu mam jak robić dipy parapet i biurko i jest gites:D z dipami pon trochę cięższy ale daje rade:D pobiegałem jakąś godzinkę i wykorzystałem poręcze na wózki z biedronki jako mini mini plac SW :P aa no i moje dzisiejsze osiągniecie zrobiłem 1 pompkę na 1 ręce :D wiadomo nie jakąś full profeska ale nogi szeroko poduszka pod klatę i cisnąłem nic wielkiego ale kiedyś na zwykła pompka to był wyczyn:D Jest PROGRES!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...