Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TRENING #037 - ABS           21.03.2021r.

 

Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12 

Hollow Body                                                                    >>>>>  25s | 25s | 25s

Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s  

Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

Scyzoryki                                                                     >>>>>  40s  | 40s  | 40s

Crunch Kiss                                                                >>>>> 20  | 20  | 20

 

Przerwy między seriami 1:20 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Dobra badania zrobione, w miarę wszystko się ustabilizowało. Jedyny problem to to, że lekarz zabronił mi do momentu kontrolnych badań (za 3-4 tygodnie) przyjmowanie jakichkolwiek suplementów, także ciężko będzie z progresem ale nie ma co narzekać i trzeba robić swoje.

Dodatkowo zakupiłem sobie zestaw do rolowania i zaczynam w końcu coś działać w tym kierunku żeby przyśpieszyć trochę regenerację.

 

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Banan napisał:

Rolowanie dobra sprawa, z wypustkami roler kupiłeś czy gładki? ?

Dobrze że jest dobrze właśnie ostatnio zaglądałem tutaj i czytałem i myślałem że będzie dłuższa przerwa ale na szczęście się myliłem ?

Jak na razie testuje gładki, pewnie z czasem będzie trzeba sobie sprawić ten z wypustkami. 

Ja w sumie też się nastawiałem, że będę musiał zrobić trochę dłuższą przerwę ale na szczęście nie jest to konieczne, jedynie odstawić suple na jakiś czas i trenować bez wspomagania.

16 minut temu, Dynloth napisał:

Ja też jak zacząłem się rolować to tak już się roluje często ?

Odpoczynek od supli też dobrze zrobi, oczyścisz organizm i później będą lepiej działać ?

No mam nadzieję, zdrowie najważniejsze. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #038 - PUSH          22.03.2021r.

 

Dipy        15kg                                                                             >>>>>  8 | 8 | 8 | 8 | 8                    1 seria bez ciężaru, druga 7.5kg, pozostałe serie robocze

Pompki diamentowe                                                                >>>>>   10 | 10 | 10 | 10 | 10

Pompki z nogami na podwyższeniu                         >>>>>  10 | 10| 10| 10 | 10

Pompki klasyczne                                                             >>>>>  15 +1   | 15 +1  | 15 +1  | 15 +1

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Postanowiłem nie obciążać za bardzo układu nerwowego i zostać przy aktualnym ciężarze na pasie. Jak za parę tygodni będę w 100% pewny, że wszystkie badania wyjdą pozytywnie zacznę zwiększać ciężar.

A tymczasem lecę się rolować i rozciągać, miłego wieczoru.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś było zbyt mało czasu na trening, ale w zamian podjechałem sobie na szybko na plac i sprawdziłem swoje maksy w podciąganiu oraz dipach, ogólnie to pobiłem swoje dotychczasowe rekordy więc jestem zadowolony z dzisiejszego dnia pomimo dużego zmęczenia oraz ciągłego zabiegania.

Mój wynik możecie sprawdzić poniżej, jutro wrzucę maksa w dipach.

Oczywiście jeżeli wrzucanie filmów z YT w temacie jest zabronione to niech jakiś admin skasuje tego posta, a jak nie to zapraszam do obejrzenia, może wynik nie jest fenomenalny ale starałem zachować poprawną technikę a nie zrobić byle jak i wycisnąć z tego 5 powtórzeń więcej.

 

 

 


  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #039 - LEGS         25.03.2021r.

 

Wall Sit                                                                                                      >>>>>  1:25min +5s  | 1:25min +5s   | 1:25min +5s

Stepping Lunges                                                                                    >>>>>   15 | 15 | 15

Squats                                                                                                >>>>>  20 | 20 | 20

Calf Raises                                                                                       >>>>>  20 | 20 | 20

                           

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Ogólnie byłem dzisiaj u fizjo i okazało się że mam przeciążoną jedną łopatkę, odradził mi jak na razie trening na ciężarach i trenować jakiś czas z własną masą ciała + skupić się bardziej na regeneracji. Umówiłem się na kilka wizyt i zobaczę jak to dalej będzie wyglądać.

No cóż ma się już swoje lata i regeneracja nie jest ta sama co w wieku nastu lat :P, więc trzeba trochę przystopować i nie szarżować tak z progresem w przyszłości.

Załączam również wczoraj nagrany film z mojego nowego rekordu w dipach, myślę że gdybym nagrał to w inny dzień niż maks podciągania to wynik byłby lepszy ale nie mniej jednak rekord cieszy, mimo że lepszy tylko o 2 powtórzenia od poprzedniego ?

 

 


 

12 godzin temu, Banan napisał:

Pięknie! Jest czym się pochwalić ?

Może szału nie ma, ale jeszcze nie tak dawno jedno powtórzenie było dla mnie szczytem możliwości więc cieszę się z tego wyniku. ?

12 godzin temu, Dynloth napisał:

Baza solidna, gratulacje ? Czekam jeszcze na dipy ?

Proszę bardzo, są i dipy ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak było to 29 dipów, gólnie to liczyłem na wynik powyżej 30 powtórzeń, jakbym to robił w inny dzień i bardziej wypoczęty to raczej bym się zakręcił w okolicy 35 powtórzeń.

Jak na razie czuje się solidną maszynka, mam nadzieję że kiedyś poczucie się jak porządną maszyna.

A co do fizjo to wizyty mam darmowe bo po znajomości ?

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #040 - PULL          27.03.2021r.

 

 

Podciąganie (nachwyt)                                                     >>>>  8 | 8 | 8 | 6     

Podciąganie australijskie (nachwyt)                           >>>>   8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie (podchwyt)                                           >>>> 8 | 8 | 6 | 6 

Podciąganie australijskie (podchwyt)                >>>>  8 | 8 | 8 | 8

Podciąganie młotkowe                                               >>>> 6 | 5 | 5 | 5

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Tak jak pisałem ciężar na razie odstawiam i trenuję z własną masą ciała, skupiam się bardziej na rozciąganiu i rolowaniu i zobaczę jak to będzie wyglądało za parę tygodni.

W dniu 26.03.2021 o 11:56, Dynloth napisał:

Na lajcie, masz we mnie kibica ?

Dzięki, zawsze to dodatkowa motywacja ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENING #041 - PUSH          29.03.2021r.

 

Dipy                                                                                               >>>>>  10 | 10| 10 | 10                   

Pompki diamentowe                                                                >>>>>   12 | 12 | 12 | 12

Pompki z nogami na podwyższeniu                         >>>>>  10 | 10| 10| 10

Pompki klasyczne                                                             >>>>>  15   | 15   | 15  | 15

 

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Jako, że ciężary na razie poszło w odstawkę to będę sobie robił takie trening + ewentualnie dodawał powtórzeniach w seriach.

Tymczasem uciekam się rolować i rozciągać, miłego dnia dla wszystkich odwiedzających ten dziennik.

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...