Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam w nowym roku z nową motywacją i nowymi celami do zrealizowania.

Czekam jeszcze na kuriera z moim nowym obciążeniem, więc jak na razie jestem zmuszony trenować tylko z obciążeniem własnego ciała, ale to nawet dobrze bo przekonałem się jak dużo straciłem na sile nic nie robiąc prawie półtora miesiąca.

Postanowiłem ćwiczyć systemem PUSH/PULL wciskając między dni treningowe ABS + nogi, więc łącznie będą to 4 treningi tygodniowo.

 

                                                                                                  TRENING #001 - PUSH            1.01.2021r.

 

                          Dipy                                                                                     >>>>>  12 | 12 | 12 | 12

                             Pompki diamentowe                                                      >>>>>   10 | 10 | 10 | 10

                             Pompki z nogami na podwyższeniu                >>>>>  12 | 12 | 12| 10 

                             Pompki klasyczne                                                    >>>>>  10 | 10 | 9 | 8  

 

Dodatkowo po treningu wleciało jeszcze lekkie rozciąganie.

Przerwy między seriami 3 min, między ćwiczeniami 4 min.

 

Jak widać trening nie zbyt oszałamiający, ale od czegoś trzeba zacząć ten nowy rok. Pewnie gdybym nie wypił wczoraj parę piw to poszło by ciut lepiej ale i tak jestem zadowolony jak na dość długą przerwę.

Starałem się nie zjechać w powtórzeniach poniżej 8 i jak widać mi się udało, więc jest to też mały plusik.

Teraz tylko muszę poczekać na obciążenie i wjedzie kreatynka + białko i siła powinna systematycznie iść w górę, trzeba powoli odrabiać to co się straciło. ?

 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem się wyrobić ze wszystkimi sprawami, czyli trening musiał się odbyć dzisiaj.

 

 

                                                                                                  TRENING #002 - ABS           2.01.2021r.

 

                          Wznosy kolan na drążku                                            >>>>>  12 | 12 | 12

                             Mountain Climbers                                                         >>>>>   40s | 40s | 40s 

                             Plank                                                                              >>>>>  50s | 50s | 50s

                             Scyzoryki                                                                     >>>>>  30s | 30s | 40s

                             Crunch Kiss                                                                >>>>> 15 | 15 | 12

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

 

Następny trening zrobiony, pot zalał mi klatę więc z dzisiejszego treningu jestem w pełni zadowolony. W kolejnym dniu treningowym w którym wypadnie mi brzuch postaram się lekko zwiększyć objętość lub dodać jeszcze do planu hollow body i wtedy powinien być już prawdziwy ogień. ?

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Admin PD napisał:

Hollow Body fajnie pali w brzuchol, u mnie 5 x 20s fajnie podziałało. Ewentualnie możesz zmniejszyć kiedyś przerwę miedzy seriami i też będzie fajnie ?

Właśnie dodam sobie chyba 3x30s jak na początek i zobaczę jak mi pójdzie, a przerwy między seriami będę skracał kiedy dojdę do większej objętości w treningu.

11 godzin temu, Dynloth napisał:

Ile czasu Ci zeszło z treningiem? ?

40min~

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...