Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy Gonzo


gonzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trening muay thai ! Wczoraj robiłem z kolegą delikatne interwały, żeby troche kondycje zrobić Na dzisiejszym treningu trener dał nas z kolegą na głęboką wodę i sparowaliśmy się z całkiem doświadczonymi kolesiami Dostałem pierwszego buta w twarz, niespodziewanego :D Strasznie jaram się tym sportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale leciałem w te juwenalia  ! :(
Skończyło się na tym, że skręciłem kostke, chyba delikatnie bo po 3 dniach prawie normalnie chodze, nie byłem u lekarza bo to w mieście gdzie studiuje się stało i nie chciało mi się wszystkiego ogarniać :(
Powolutku powrót do treningów , nie moge hs cwiczyć z tą nogą auuu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich czytających ten dziennik ! Mam zamiar wrócić do regularnego robienia wpisów, aktualnie mam trochę czasu bo sesje skończyłem a zaczynam dopiero 1 marca także trochę treningów będzie ! 

Rok 2015 minął całkiem dobrze, ostatni wpis z maja haha. Pamiętam, że ćwiczyłem do czerwca , do 25 dokładnie. Potem wyjechałem na 2 miesiące do pracy za granice i treningów nie było.. :/ 
Po wakacjach był powrót do formy , potem trochę imprez( studia xD ) ale jest dobrze ! 
W styczniu tego roku ćwiczyłem około 28 dni w miesiącu xD Z czego raz podstawy, raz skile a innym razem np bieganko :)
Na muay thai ciągle uczęszczam jeśli tylko mogę , nie straciłem zajawki :) 
Pozdrawiam !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co @Dynloth, powiem Ci, że u mnie to różnie xD . Staram się katować podstawy, bo chce osiągnać ten pułap 24 podciągnięć nachwytem, ale różnie z tym bywa. Ciężko mi progresować w podciąganiu, ostatnio dołożyłem 3 ćwiczenia na koniec każdego treningu , może pomoże :  D 

Mam zamiar freestyllu sie nauczyć, tylko potrzebuje drążka i materaca ( już prawie mam taki na swoim byłym LO) . 

Czasami zrobie trening na fl, hs katuje cały czas :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy trening : 

Próby hs ~ nagrany rekord 35 sekund, bez większego banana, całkiem prosto :)

Próby fronta/ backa - front z 2-3 sek utrzymany, ale muszę nagrać filmik z boku zeby obczaić czy dobrze robię :)

Podciaganie : 

 seria max, 15 powtórzeń nachwyt - tak średnio bym powiedział :P

Robiłem jeszcze jakieś podciągania, ćwiczenie do fronta a na koniec zrobiłem piramidke, dosyć słabą ale zawsze coś 

Podciąganie nachwyt : 
1-5,5-1  |    1-5,5-1  | 1-5 , 5-3

Przerwy miedzy seriami 1 min około. Zobaczymy czy to przyniesie skutki w moim podciąganiu :) do tego po każdym treningu robie jeszcze powolne opuszczanie (1 podciągniecie 30 sekund utrzymuje ) + zawsze robie maxa na koniec. 
Wczoraj na koniec zrobiłem jeszcze 10. Potem rozciąganko i brzuch :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...