Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik treningowy - Owner V3


Owner
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy plan zamieszczam. Po kilku próbach poznałem trening który działa na mnie najlepiej póki co. Po tym tygodniu planuję trochę go pozmieniać. Podciąganie,zwisy itp. wykonuję na belce w pokoju. Więc jest to też swego rodzaju utrudnienie. PONIEDZIA£EK (UDA+£YDKI) Przysiad z wykrokiem(+ ~15 kg) 8/10/12 Przysiady na jednej nodze(LPLPLP) 8/10/12 Wspięcia na palce(+ ~15 kg) 8/10/12 (ABS) Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego 10/12/12 Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/12 Plank 1min/1:30min/2min Scyzoryki 40s/50s/60s L-Sit max/max/max ¦RODA (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 8/10/12 Krótkie pompki, ręce wąsko przy ciele 12/12/12 Podciaganie podchwytem 8/10/12 Podciąganie nachwytem 8/10/12 (BARKI+PRZEDRAMIE) Pompki z rękoma przy biodrach 12/12/12 Podciaganie na ręcznikach 8/10/12 Zwis na dwóch rękach 10/15/20 Pompki na piłce 10/12/12 CZWARTEK (PRZYSPIESZENIE) TRENING III (można na płaskim lub pod lekką górkę) Seria: Skip A 50m + wieloskok 30m Skip C 50m + wieloskok 30m Półskip A 50m + wieloskok 30m Skip B 50m + wieloskok 30m Serie powtórzyć 3-5 razy. Na koniec 4-6 mocnych podbiegów. PI¡TEK (KLATKA+TRICEPS) Pompki z nogami na podwyższeniu 10/12/12 Pompki diamentowe 10/12/12 Pompki z rękoma szeroko 12/12/12 Dipsy 8/8/10 Pompki na kostkach 10/10/12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pow3r napisał(a): Kurde, trochę nie trafiona idea.Street workout to im mniejsza masa tym lepiej a w BodyWeight bodybuildingu to możesz masować, nie myl tych 2 rzeczy :D Tak czy siak powodzenia w treningach , będę zaglądać
Wiem przecież ;D Jak zwykle nikt nie łapie moich sucharów :C Chodzi mi przede wszystkim o siłę. Mięsa też będę się starał jakoś wrzucić, ponieważ moje 51 kg to nie jest waga do życia. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Nie aktualizowałem dziennika, ponieważ prowadziłem zeszyt. Myślę jednak, ze dziennik tutaj, będzie też formą motywacji. Ostatnio miałem tydzie? + kilka dni przerwy. Dzisiaj wracam z nowym planem. W planie mam scyzoryki, nie robiłem ich nigdy dlatego nie wiem ile wytrzymam. Jutro dam znać. @Flash wiem, od zawsze był jedną z moich mocniejszych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak mówiłem, w dzie? treningu brzucha i nóg wstawić jakiś trening technik. Np. W dzie? brzucha, przed treningiem właściwym zrobić trening na Human Flag, czyli patrzysz poradniki na youtube oraz np. to co ja mam w planie (popatrz na forum może inni użytkownicy mają jakieś inne ćwiczenia na HumanFlaga) Pewnie nie dasz rady zrobić prób HumanFlaga, więc zastąp to jakimś dobrym ćwiczeniem których nie brakuje w tutorialach na yt. HumanFlag Trening: Zwis w pozycji początkowej HumanFlag 5s/5s/7s Podnoszenie do ko?cowej pozycji HumanFlag(tyle ile potrafisz) 3/4/5 Próby HumanFlag 5/5/5 Hand Stand w dzie? nóg, to już jak chcesz, przed czy po treningu i po prostu jak Ci wygodnie będzie, czy to przy ścianie, czy też lu?no. Jeśli jesteś bardzo początkującyć w HandStandzie to spróbuj nauczyć się nie upadać jak kłoda na plecy :D , tylko przekręcać się i lądować na rękach. Jak to opanujesz to proponuję lu?ny HandStand na twardej powierzchni, ponieważ w tedy możesz działać palcami i tak utrzymywać równowagę PS. Ja codziennie katuję ręce, więc jak są jakieś techniki to robię ćwiczenia do nich przed tym całym treningiem. A Hand Stand ćwiczę kiedy się tylko da, ale z własnego doświadczenia wiem, że na zmęczonych rękach o wiele gorzej wychodzi niż by to było świeżo po całodniwym odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...