Jump to content

Dziennik Treningowy Goocia90

Recommended Posts

Siemanko wieczorowa porą, dziś późny update, bo jeszcze rower na 30 km wjechał 🙂

Przysiady na jednej nodze (może być z asystą) 6/6/6/6    6/6/6/6 ale bardziej półprzysiad, pełen jeszcze nie wchodzi, widzę że tu muszę sporo popracować z wzniosem na jednej z dołu 🙂

Przysiad z wyskokiem 12/12/14/14     12/12/14/14 

Pompki na kostkach 6/6/6    6/6/6

Pompki diamentowe 6/6/6   3/2/2 z tymi idzie ciężko 😅

Podciąganie chwytem młotkowym 3/3/3     3/3/3 z gumą i kontrolowanym opuszczaniem poszło 😉

Podciąganie nachwytem szeroko 3/3/3   3/3/3 z gumą i kontrolowanym opuszczaniem poszło 🙂

Podciąganie na ręcznikach 3/3/3    3/3/3 z gumą i kontrolowanym opuszczaniem poszło 🙂

Pompki z rękoma przy biodrach 6/6/6   0/0/0 te są dla mnie nie do przejścia 😄 lecę twarzą w dół i nie mogę się wypchnąć w górę 😅

Plank 40s/45s/45s/50s 40s/45s/45s/50s

Burpees 10/10/10/10/10   10/10/10/10/10

Generalnie widzę że pompki szerokie idą o niebo łatwiej niż wąskie. Podciąganie podchwytem jest dla mnie bardziej wykonalne niż nachwytem.

Dziś po treningu czułam solidnie tricepsa i czworogłowy, na rowerze nogi się rozbiły, ręce trochę mniej 🙂

Zapomniałam dodać na wstępie że od jakichś 2 miesięcy biegam regularnie 3-4 dni w tygodniu powoli przygotowując się na przebiegnięcie półmaratonu 🙂

💪 zobaczymy co dalej 🙂

• Jest moc! 2

8 godzin temu, Goocia90 napisał:

Zapomniałam dodać na wstępie że od jakichś 2 miesięcy biegam regularnie 3-4 dni w tygodniu powoli przygotowując się na przebiegnięcie półmaratonu

Wooow🥰🥰

Ale kozacko. Jestem Twoim fanem bo sam jakoś nie mogę się przekonać do biegania 😅

Powiem Ci ze całkiem fajnie te treningi u Ciebie wchodzą 💪

• Dziękuję 1

@Quake ja generalnie nie lubiłam biegać, chociaż kiedyś na zawody jeździłam 😄 teraz zaczęłam do powrotu do formy od stycznia chodząc, najpierw po trochu, później po godzinie- dwie, później szybciej i tak samoczynnie zaczęłam truchtać 🙂 od kwietnia zaczęłam biegać sama, a od połowy maja mam trenera, który zawiaduje moim bieganiem i pomaga przygotować się na wrześniowy półmaraton 🙂 polecam, super zajawka!!!

Dodatkowo do tej historii zyciowej- przytyło mi się od pracy biurowej i lenistwa, w styczniu przy wzroście 160 cm ważyłam 67,5 kg 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ obecnie jest takie 58,8 i to pora żeby popracować nad siłą i ogólnie sylwetka 🙂 dlatego jestem tu z Wami i dam z siebie ile się da 💪

8 godzin temu, Trip napisał:

Jest moc. 🙂 Widzę że tu progresy będą konkretne i szybkie 💪

@Trip oby 💪💪😁

• Jest moc! 1

Z takimi motywatorami musi być 😁 chociaż nie spodziewałam się aż takiego zakwaszenia mięśni przy tak stosunkowo niedużym wysiłku, a dziś po schodach łatwiej mi zjechać po poręczy niż zejść 😅🤣 a na plecach czuje miejsca o których istnieniu nie miałam do tej pory pojęcia 🤣

• Haha 1

Cześć,

Przesunął mi się trening biegowy, więc wszystko automatycznie przesunęło się o dzień 😉

Poniżej info o wczorajszym treningu 🙂

1. Przysiad z wykrokiem  18/18/20   18/18/20
  2. Wspięcia na palce (na jedną nogę) 20/20/22 20/20/22
  3. Pompki z rękoma szeroko 6/6/8 6/6/8
  4. Pompki diamentowe  6/6/6   wcześniej bylo 0, żeby zrobić coś, zrobiłam z podporem na kolanach i to na ten moment pykło 6/6/6
  5. Podciąganie nachwytem szeroko 3/3/3   z gumą 3/3/3
  6. Podciąganie Incline PullUp Podchwyt 8/8/10/10  na TRX 8/8/10/10
  7. Pompki z rękoma przy biodrach 6/6/6  wcześniej bylo 0, żeby zrobić coś, zrobiłam z podporem na kolanach i to na ten moment pykło 6/6/4
  8.  Podciąganie samymi barkami w zwisie 6/6/6 6/6/6
  9. Mountain Climbers 30s/35s/35s/40s   30/35/35/40
  10. Burpees 10/10/10/10/10  10/10/10/10/10 chociaż ostatnie 2 serie już agonalnie jakoś 😄

Niech moc będzie z Wami 💪😄

• Jest moc! 2