Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy Goocia90


Goocia90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wieczorowa porą, dziś późny update, bo jeszcze rower na 30 km wjechał ?

 

Przysiady na jednej nodze (może być z asystą) 6/6/6/6    6/6/6/6 ale bardziej półprzysiad, pełen jeszcze nie wchodzi, widzę że tu muszę sporo popracować z wzniosem na jednej z dołu ?

Przysiad z wyskokiem 12/12/14/14     12/12/14/14 

Pompki na kostkach 6/6/6    6/6/6

Pompki diamentowe 6/6/6   3/2/2 z tymi idzie ciężko ?

Podciąganie chwytem młotkowym 3/3/3     3/3/3 z gumą i kontrolowanym opuszczaniem poszło ?

Podciąganie nachwytem szeroko 3/3/3   3/3/3 z gumą i kontrolowanym opuszczaniem poszło ?

Podciąganie na ręcznikach 3/3/3    3/3/3 z gumą i kontrolowanym opuszczaniem poszło ?

 Pompki z rękoma przy biodrach 6/6/6   0/0/0 te są dla mnie nie do przejścia ? lecę twarzą w dół i nie mogę się wypchnąć w górę ?

Plank 40s/45s/45s/50s 40s/45s/45s/50s

Burpees 10/10/10/10/10   10/10/10/10/10

 

Generalnie widzę że pompki szerokie idą o niebo łatwiej niż wąskie. Podciąganie podchwytem jest dla mnie bardziej wykonalne niż nachwytem.

Dziś po treningu czułam solidnie tricepsa i czworogłowy, na rowerze nogi się rozbiły, ręce trochę mniej ?

Zapomniałam dodać na wstępie że od jakichś 2 miesięcy biegam regularnie 3-4 dni w tygodniu powoli przygotowując się na przebiegnięcie półmaratonu ?

 

? zobaczymy co dalej ?

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Goocia90 napisał:

Zapomniałam dodać na wstępie że od jakichś 2 miesięcy biegam regularnie 3-4 dni w tygodniu powoli przygotowując się na przebiegnięcie półmaratonu

Wooow??

Ale kozacko. Jestem Twoim fanem bo sam jakoś nie mogę się przekonać do biegania ?

Powiem Ci ze całkiem fajnie te treningi u Ciebie wchodzą ?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quake ja generalnie nie lubiłam biegać, chociaż kiedyś na zawody jeździłam ? teraz zaczęłam do powrotu do formy od stycznia chodząc, najpierw po trochu, później po godzinie- dwie, później szybciej i tak samoczynnie zaczęłam truchtać ? od kwietnia zaczęłam biegać sama, a od połowy maja mam trenera, który zawiaduje moim bieganiem i pomaga przygotować się na wrześniowy półmaraton ? polecam, super zajawka!!!

Dodatkowo do tej historii zyciowej- przytyło mi się od pracy biurowej i lenistwa, w styczniu przy wzroście 160 cm ważyłam 67,5 kg ??‍♀️??‍♀️ obecnie jest takie 58,8 i to pora żeby popracować nad siłą i ogólnie sylwetka ? dlatego jestem tu z Wami i dam z siebie ile się da ?

 

 

8 godzin temu, Trip napisał:

Jest moc. ? Widzę że tu progresy będą konkretne i szybkie ?

@Trip oby ???

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takimi motywatorami musi być ? chociaż nie spodziewałam się aż takiego zakwaszenia mięśni przy tak stosunkowo niedużym wysiłku, a dziś po schodach łatwiej mi zjechać po poręczy niż zejść ?? a na plecach czuje miejsca o których istnieniu nie miałam do tej pory pojęcia ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przesunął mi się trening biegowy, więc wszystko automatycznie przesunęło się o dzień ?

Poniżej info o wczorajszym treningu ?

  1. Przysiad z wykrokiem  18/18/20   18/18/20
  2. Wspięcia na palce (na jedną nogę) 20/20/22 20/20/22
  3. Pompki z rękoma szeroko 6/6/8 6/6/8
  4. Pompki diamentowe  6/6/6   wcześniej bylo 0, żeby zrobić coś, zrobiłam z podporem na kolanach i to na ten moment pykło 6/6/6
  5. Podciąganie nachwytem szeroko 3/3/3   z gumą 3/3/3
  6. Podciąganie Incline PullUp Podchwyt 8/8/10/10  na TRX 8/8/10/10
  7. Pompki z rękoma przy biodrach 6/6/6  wcześniej bylo 0, żeby zrobić coś, zrobiłam z podporem na kolanach i to na ten moment pykło 6/6/4
  8.  Podciąganie samymi barkami w zwisie 6/6/6 6/6/6
  9. Mountain Climbers 30s/35s/35s/40s   30/35/35/40
  10. Burpees 10/10/10/10/10  10/10/10/10/10 chociaż ostatnie 2 serie już agonalnie jakoś ?

Niech moc będzie z Wami ??

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...