Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik HYBRYDO


HYBRYDO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HYBRYDO, czy trening jaki dziś zrobiłeś (pull) to jest twój max? Chodzi mi o to, jak bardzo jesteś po tym treningu wypompowany? Może czas zwiększyć trochę te powtórzenia, a może nawet dodać czwartą serię w podciąganiu. Jeśli trening pull nie powtarza się za często (max 2-3 razy), to może spróbuj dać z siebie więcej na treningach. Np. jak już jesteś trochę zmęczony to zrób samo opuszczanie itd. Kombinuj! PS. Nie zapominaj, że pompki także bardzo dobrze wzmacniają ręce, co wpływa na ilość podciągnięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ehh z przyzwyczajenia napisałem że zrobiłem 3 serie. Robię 4 serie po 4 powtórzeñ z czasem będę zwiększał ale nie chcę się zajechać i budować solidną bazę :D W następnym tygodniu jade po 5 powtórzeñ. W dzieñ push robię głównie pompki na kółkach i dipsach także tam pompa jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółka to coś pięknego przy robieniu dipsów sama pozycjia górna daje po klacie Pompki jeszcze nigdy nie sprawiały mi takiej trudności. Po za tym wszystkim ćwiczenia takie jak l-sit stają się znowu trudne. Krótko mówiac całe ciało jest zmęczone nawet po krótkim treningu. Polecam każdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh długo nie było wpisów ale treningi były Dzisiaj dzieñ pull. Już czuję zakwasy. Podciąganie coraz lepiej. Jeżeli do koñca pa¼dziernika będzie 15 podciągnięć to lecę nowym planem. Dodatkowe warunki do spełnienia to pompka w handstand przy ścianie oraz pełny idealny dragon flag. Dzisiaj dodatkowo po treningu kupe serii hand stand, 3 serie inverted hang max/max/max. Jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajszy trening push poszedł bardzo fajnie. hspu już prawie zrobię do samej ziemi. Barki ładnie dostały w kość. Dipy robię na kółkach. Zrobię dwa powtórzenia w serii i zgon. Pompa 100% większa jak przy dipsach na poręczach. Dzisiaejszy trening pull również zaliczam do udanych, choćnie czuję takiej pompy jak ostatnim razem(wtorek).Mam nadzieję że do koñca pa¼dziernika będzie wymarzone 15 podciągnięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj trening push, w hspu brakuje mi dosłownie 2cm aby dotknąć czołem ziemi i powrócić. Jeszcze tydzieñ i będzie pełna pompka,a wtedy zaczynam smarowanie gwintów Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu pompki z nogami na podwyższeniu zmiażdżyły mi barki. Między seriami nie mogłem nawet nimi poruszać :D Jestem mega zadowolony. Jeżeli ktoś czyta ten dziennik to czy może mi doradzić w jaki sposób doszliście do wznosów całego ciała do fronta?? Sama baza czy jakieś specjalne ćwiczenia pod niego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plan jest super. Przynajmniej dla mnie. Od 1 września nim ćwiczę i już umię hspu(przy ścianie). Plan pod progresjie podstawowych ćwiczeñ napewno znakomity. Nie mam nic do planów od Dynlotha ale powiem ci że od kwietnia do lipca nie maiłem takich efektów jak tym planem przez dwa tygodnie POLECAM. Teraz zbieram informacjie i dodam do tego treningu,trening pod MU i back lever także patrz na 1 stronę co jakiś czas bo myślę że w najbliższym czasie zaktualizuję. Aha.jeszcze jedno. Gdy poćwiczysz troszke tym planem i osiągniesz back lever,muscle up,hspu oraz dragon flag to polecam plan treningowy Dominica Sky (ja będę nim jechał gdy osiągnę ww. cele)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i to jest złe podejście. Zrobię 4 ćwiczenia po 4 serie ale każda jest idealna. Wydaje mi się że to jest właśnie sekret osiągnięcia u mnie hspu. Tym planem budujesz masę i siłę a planami z naszej strony raczej wytrzymałość. Układając plan pod muscle up będę robił 3 serie po 3 powtórzenia ale każde idealne. Wydaje mi sięto dobre pod MU bo trenujesz tylko i wyłącznie siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MASA I SI£A, dwa słowa którymi mnie namówiłeś :D. Od jutra zaczynam ogarniać Twój plan z ew. poprawkami ( mam zamiar robić abs co drugi dzieñ więc te ćwiczenia na brzuch chyba zbędne i je czymś zastąpie ). Czekam też z niecierpliwością na aktualizację Twojego planu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelq, wra¼e czego plan zaktualizowany. Wczoraj dzieñ push, przez tą chorobe spadłem z hspu z 3 do 1 ale i tak jestem zadowolony. Chyba znowu zaczne pilnować powtórzeñ i będę je progresował do 8/8/10/10 Jeżeli ktoś czyta dziennik to czy może sięwypowiedziećna temat back lever?? Głównie chodzi mi o to jakie jest jedno najlepsze ćwiczenie pod ten element. Ja osobiście robie pod niego mini układ i efekty sprawdzęza miesiąc. Dodatkowo wspomagam się wznosami kolan do klatki i wznosami nóg leżąc na brzuchu. (wszystko jest na pierwszej stronie). Czy waszym zdaniem po tym treningu jest szansa dojść do back lever??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...