Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Co do kłamstwa to fajna jest Anatomia Kłamstwa. A co do perswazji to Sztuka Perswazji, Nauka Perswazji są spoko. Sporo ich mam i wszystkie fajne no i co najważniejsze jeszcze nie doszedłęm do tego momentu gdzie czytając nową książkę znam już wszystkie metody

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W perswazji lub psychologii kłamstwa ważne jest zrozumienie i

zastosowaniedanej danej rzeczy bardziej niż suche uczenie techniki Warto też zwrócić uwagę na książki pokrewne. Np. Książka ,,Emocje ujawnione". Czyli rozpoznawanie po mikroekspresji, ktora czasem nie jest spójna z tym co się mówi. To  jedna z rzeczy, dzięki której można odkryć kłamstwo. Do kompletu patrzy się jeszcze na kilka klastrów. 

A jeśli chodzi o perswazje to jak się zna metaprogramy i widzi jak inni ich używają to już też dobry wstęp

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I działa ;D ale też nie pamiętam dokładnie wszystkiego. Trzeba co jakiś czas zrobić sobie powtórkę materiału, nawet po kursach gdzie jest praktyka. Po szkoleniu ,,Psychologia kłamstwa"  jak byłam ze znajomą gdzieś tam gdzie był pokaz iluzjonisty i wziął ją na scenę do sztuczki z kartami to ta sztuczka mu wyszła tylko w połowie bo już przy końcu sztuczki źle z niej odczytał jaką kartę wybrała Bo wiedziała co zrobić żeby nie dało się odczytać pewnych rzeczy

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź czujny 

 

Ostatnio trenowałam na tej ustawce z SFD i nie wiem czy znajdę czas do końca miesiąca na jakiś kolejny trening   Np. dzisiaj właśnie niedawno wróciłam do domu i w końcu mam czas zjeść obiad   a w typowo wolnym czasie będę musiała się uczyć

  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Styczeń to mnie chce wykończyć   Nigdy nie choruję a teraz przez tą pogodę czy coś osłabienie, przeziębienie itp.  akurat wtedy jak jest tyle spraw do załatwienia

Stanowczo żądam, żeby był już Maj!

Niech ktoś da namiar gdzie można kupić eliksir, po którym można zapaść w sen zimowy i obudzić się na wiosnę 

  • Przykro mi 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mam swoje sposoby na leczenie, które działają więc mocno się nie rozchoruję ale z drugiej strony też osłabienie, przeziębienie itp. będzie towarzyszyć jak ciągle muszę wychodzić i nie ma czasu na porządne wyleczenie.

 

Quake, Jak znajdziesz ten eliksir to daj znać   

 

Już nawet dzwoniłam do Matki Natury, żeby przyniosła wiosnę ale nie odbiera   Ciekawe dlaczego

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...