Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wspomnienia z obozu rozwojowego, o którym wspominałam w innym temacie

Niektórzy to już chyba zauważyli, że jestem kursoholiczką 

Ale staram się też przekazywać tutaj trochę wiedzy z kursów

Oczywiście nie wiem wszystkiego. Prawie za każdym razem na kolejnym kursie dowiaduje się czegoś czego jeszcze nie wiedziałam. Chyba, że idę drugi raz na ten sam kurs bo tak też już się zdarzało Niektorzy znajomi uważają, że to nie jest normalne Dlatego już nawet im nie wspominam gdzie mnie następnym razem poniesie

I nie wszystkie te kursy są blisko mnie. Np. ten obóz był w Bieszczadach, inny jakiś kurs zrobili w Smardzewicach, czyli troszkę wyżej na mapie niż mieszkam, byłam też na zlocie osób, które się interesują rozwojem 40km za Szczecinem w jakiejś wiosce, w styczniu miałam byc w Warszawie na perswazji ale nie wyszło przez pierwsze kroki chorowania.

Po za tym uwielbiam tripy ale obecnie nie mam na nie czasu. A czas na wypad do Warszawy znalazłam na siłę co i tak nie wyszło.

 

IMG_20190222_231041.jpg

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zupełnie te ceny były duże. Np jeden kurs kosztował 9 000zł a ja go miałam bezpłatnie bo dało się zrobić tak, żeby Unia zasponsorowała

Albo szkolenie, które trwało cały dzień, na którym ta osoba daje bardzo dobrą dawkę wiedzy i kosztowało 149zł bo wzięłam bilet w przedsprzedaży

Byliśmy też na zlocie ogólnokrajowym (dla osób, które się interesują występami publicznymi) i siedząc tam 4 dni za wykłady i życie tam jakieś 400zł łącznie dałam. Nocleg znaleźliśmy za 25zł, bilety na zlot tanie, jeszcze w cenie była impreza integracyjna w klubie i dlatego jakieś 400zł kosztowało wszystko na tyle dni. Na prawdę można wyszukać ciekawe kursy i nie trzeba za nie płacić dużo. Ja już mam wyczajone co i jak. np. jak wspominałam o tym kursie na początku to kosztował 9 tys. Bo to kurs trenera rozwoju a za takie dużo się płaci. A ja miałam bezpłatnie już wiecie w jaki sposób  I też nie jeżdżę na kursy cały czas tylko co jakiś czas, żeby nie zbankrutować  

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie znam dużo osób, które też lubią się rozwijać i często zdarza się tak, że nie muszę szukać kursów bo one same do mnie przychodzą Czyli zawsze ktoś mnie informuje, że jest taki kurs i czy chce iść. Ale były też chwile, że sama jakichś szukałam. Np. na operatora kamery bo chciałabym mieć większą wiedzę o tym jak dobrze nagrać filmik, ciekawie go zmontować itp. ale na razie skończyło się tylko na samym szukaniu 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba się nauczyć to dobrze kamerować   Ja z technicznych rzeczy to wiem na razie tyle, żeby nie trzepać za bardzo kamerą bo nie widać obrazu

 

I w tamtym roku jak sobie nagrałam komórką zawody S.W. w Krakowie i jeszcze specjalnie przypięłam telefon do tego kija do selfie, żeby spośród tłumu dobrze było widać to w domu się okazało, że jest nagrane do góry nogami a ja nawet nie wiedziałam jak ten obraz odwrócić  

 

Co do kursów to planuje iść jeszcze na wiele ale to są w kółko wałkowane podobne tematy, chyba że mi jest potrzebne coś dodatkowo jak ten operator kamery

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z książek to akurat jest ,,rysowanie wiedzy" czyli:

Graphic recording albo sketchnoting

Muszę to poćwiczyć bo chce mieć rysowaną wiedzę z kursów a czasem nie mam pomysłów jak zobrazować metaprogramy, doświadczenie submodalnościowe lub inne skomplikowane dziedziny

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba w wielu miejscach tutaj pisałam o moim braku czasu Takze na pewno nie mogę poświęcić na psychologię tyle czasu ile chciałabym

Ale też zależy jak na to spojrzeć. Bo w ostatni weekend byłam na kolejnym kursie z wystąpień publicznych gdzie było sporo psychologii i pracy nad sobą a w wolnych chwilach (nawet w pracy) muszę się uczyć do egzaminu. To tak jakby poświęcanie czasu na psychologię

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...