Skocz do zawartości
Workout Athletes

DZIENNIK ZIPOLI


ZIPOLA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Najważniejsze to najpierw zrozumieć głęboko procesowo jak działa ego.  To jest baza pod to, żeby edytowane życie się zapisało i nie wracało do poprzedniego stanu ?  I w edytowaniu pomagają różne procesy. Oczywiście wszystkich nie znam co utrudnia sprawę ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lubię ten tytat z serialu, który wszyscy znają. Przypomina mi moje życiowe motto, które zawsze wszędzie powtarzam: ,,Jeśli czegoś się nie da to trzeba zrobić tak, żeby się dało" 


Dlatego też jeśli coś nie wychodzi kilka razy nie znaczy, że tak będzie zawsze. Musi wyjść, tylko trzeba znaleźć właściwy sposób. 


Obecnie trenuję na Ibizie przez tydzień. Oczywiście nawet tutaj na urlopie zdarzyło się, że nie mogłam trenować regularnie przez kilka przeszkód. Moje treningi to dramat. Wiele razy planowałam regularnie ćwiczyć i ciągle nie było na to możliwości. Przez to spadła mi sila. Aż za bardzo... 


Miałam za to teraz trochę czasu na przemyślenie różnych spraw. Rozpisuje sobie program na siebie na 6 tygodni. Nie tylko w kwestii treningów, diety ale też kilku innych rzeczy. Zrobię coś inaczej niż zawsze. Wszystko zacznie się 7 września. Na razie jeszcze nie będę zdradzać szczegółów co do tych treningów itp. 

 

1335445703_by_alveanerle_600.jpg

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek w nocy zrobiłam sobie podróż z @Marek_Z po placach do ćwiczeń. Na każdym z nich bylo po jednym ćwiczeniu.

Na pierwszym placu cwiczylam podnoszenie nóg w zwisie

Street Workout Park Prawda:

 

IMG_20190906_232531324.jpg

 

Na drugim zwis do flagi

Street Workout Park Masłomiąca:

 

IMG_20190906_235335336.jpg

Na trzecim placu pompki na poręczach 

Street Workout Park Kraków (Prądnik Biały)

 

IMG_20190907_004252292.jpg

 

Na czwartym placu podciąganie negatywne nachwytem 

Street Workout Park Chrzanów:

 

IMG_20190907_020941814.jpg

Na piątym placu był zwis

Street Workout Park Mysłowice:

IMG_20190907_033425549.jpg

 

Kiedyś robiłam sobie takie nocne wypady jak był czas i dzięki temu poznałam dużo placów do ćwiczeń. Czasem to były tylko wycieczki po placach, nie zawsze wtedy ćwiczyłam (np. jak padało) ale przynajmniej wiem gdzie można iść na trening w różnych miejscach ?

 

W piątek czasu starczyło nam tylko na zwiedzenie 5 miejsc bo to był trip spontaniczny i na pierwszym placu wylądowaliśmy dopiero po 23:00 a że te place nie wszystkie były blisko siebie  to na ostatnim skończyliśmy trening około 3:50 a później jeszcze powrót do domu ? 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trening w siłowni ?

Podciąganie negatywne nachwyt

Ściąganie trójkąta wyciągu górnego w siadzie na podłodze 

Wyciskanie sztangi nad głowę stojąc

Pompki

Ćwiczenie na miesnie brzucha w zwisie głową w dół na drabinkach 

Mięśnie brzucha na TRX (nie znam dokładnej nazwy ćwiczenia) 

Wycieraczki na podłodze

Kółko do brzucha 

 

 

IMG_20190913_210425211.jpg

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj to podróż bez planu. Sprawdza się w locie na mapie gdzie są place. Teraz jak zimno to płace są na drugim planie. Ostatnio np. ćwiczyłam robienie zdjęć w nocy w różnych ciekawych miejscach i przy okazji celem było znalezienie placu w okolicach, w których byłam ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...