Jump to content
Workout Athletes

Street workout vs crossfit


Siwa
 Share

Recommended Posts

  • Replies 25
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie wiem co to jest to "cross fit pull ups", ale z podciąganiem nie ma wiele wspólnego i moim zdaniem może narazić tylko na kontuzje stawów i innych pierdołek. Nie wiem kto to wymyślił, nie wiem kto jest na tyle mądry by uprawiać to coś, ale pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że nic sobie nie uszkodzą.

Link to comment
Share on other sites

Street Workout jest lepsze Ale crossfit wyrabia fajnie kondyche, po za tym nie widzę w nim plusów. Ale za to słyszałam też od gimnastyka, że Street Workout jest płytki i gimnastyka lepsza, bardziej urozmaicona, wiele fajnych rzeczy tam jest, od początku gimnastycy się uczą prawidłowo technicznie robić to i owo a w Street Workout nie itp. Czyli narzekają na nas tak jak my na crossfit :D

Link to comment
Share on other sites

To, czy uczymy się i robimy to czysto technicznie zależy tylko i wyłącznie od nas . Po za tym... wszystko to wychodzi od starej kalisteniki, gdzie powstały rozłamy. Cóż.. możliwe, że gdyby nie ojciec gimnastyki sportowej (czyt. Fredrich Ludwig Jahn), nasz drążek dalej byłby drzewem :P. Dodatkowo stosunkowo niedawno, jakiś gość pomyślał sobie, że można przecież d¼wigać żelastwo. I tak o to, żyjemy w społeczeñstwie, które siłę mierzy w kilogramach żelastwa podnoszonych na płaskiej ławce czy w martwym ciągu.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli kogoś cytuję, to staram się o tym poinformować. To co napisałem jest moim przemyśleniem i poglądem na świat. Nie ma tu nic ze skazanego . Ta książka jedynie mnie utwardziła w moich przekonaniach. Można powiedzieć, że przecież on pisał podobnie, to prawda... ale biorąc to pod uwagę. Każde słowo, które powiedziałeś w życiu, zostało już wypowiedziane. Czyli przez całe swoje życie cytujesz innych . Pomijając okrycia z różnych dziedzin.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...