Skocz do zawartości
Dynloth

Nasze rekordy

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Nasze rekordy

W tym temacie piszemy o naszych rekordach, wynikach, osiągnięciach itp. :) Po prostu kopiujemy rzeczy, które umiemy i wypełniamy swoimi wynikami. A za kilka miesięcy napiszemy ponownie i porównamy wyniki. I pamiętajcie!

NIE JEST WAżNE BY BYć LEPSZYM NIż KTO¦ INNY, ALE BY BYć LEPSZYM NIż WCZORAJ!

-Pompki standardowe
-Pompki diamentowe
-Pompki tygryski 
-Podciąganie nachwytem
-Podciąganie podchwytem
-Dipsy
-Przysiady na jednej nodze
-Pompki na jednej ręce
-DragonFlag
-HumanFlag
-MuscleUp
-BackLever
-FrontLever
-L-Sit
-V-Sit
-HandStand
-Plank
-Planch
-FrogStand

Kopiujemy techniki, które potrafimy wykonać i wpisujemy swoje wyniki, rekordy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-Pompki standardowe 115 -Pompki diamentowe 50 -Pompki tygryski nie robiê tego -Podci±ganie nachwytem 46 -Podci±ganie podchwytem 32 -Dipsy 50 -Przysiady na jednej nodze 10 -Pompki na jednej rêce -DragonFlag 20 -HumanFlag 15 sek -MuscleUp 8 pod rz±d -BackLever 32 sek -FrontLever 2 sek -L-Sit 45 sek dawno nie robi³em sary wynik -V-Sit 3 sek -HandStand -Plank 3:45 -Planch nie mój level -FrogStand nie robiê tego -Korean dips 22 - X flag 7 sek po wakacjach powinny byæ lepsze wyniki lub spadki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

46 nachwytem naraz? xD Jakie¶ 2 miesi±ce temu nie potrafi³e¶ zrobiæ 16 z rzêdu bo by³e¶ nie w formie ;) No ale gratulacje i oby tak dalej! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawid æwicz negativy na podchwycie i bd siê podci±ga³ jak torpeda bardzo mocno to zmacania miê¶nie polecam ci to. i rób negatiw nachwyt podchwyt ale tylko jak wracasz potem se podnie¶ poprzeczkê ¿e ca³e podci±gniêcie bêdziesz wykonywa³ po tyg æwiczeñ zrób se przerwê z podci±ganiem dwa dni lub 3 ale katuj to dziennie po przerwie podci±gnij siê na max szybko wolno jak wolisz i siê zdziwisz o ile podci±gniêæ podnios³e¶ progres polece ci te¿ archanio³y te¿ ³adnie barki wzmacniaj± bd wytrzymalszy naucz siê masklapa do perfekcji i potem w planie wpisuj se z rzêdu z zwisu te¿ dobrze na moc ci to pójdzie jak bd potrzebowa³ rady czy co¶ wal ¶mia³o. A co do komentarza Piet najlepiej zostawiê to bez komentarza kto mnie zna to wie ile ¶rednio trzymam flage :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa jak dla mnie to nie robisz tego czysto technicznie. :P Lubiê widzieæ takie liczby, ale zawsze gdy je widze to zastanawiam siê jak wygl±daj± pompki czy podci±gniêcia w wykonaniu takiego delikwenta. Bez urazy, do ka¿dego mam takie zastrze¿enia wiêc nie bierz tego do siebie. :P P.S. Z chêci± zobaczê filmik w którym poka¿esz tempo æwiczenia danego i to ogólnie jak robisz. :D Wtedy bedê mia³ 100% pewno¶æ i wiare w Twoj± wytrzyma³o¶æ. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, jako, ¿e wychodzisz na najsilniejszego, lub najbardziej wytrzyma³ego, fajnie by³oby dostaæ dowód i je¿eli na prawdê dasz radê choæ po czê¶ci zrobiæ, tyle co napisa³e¶, to chwa³a Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reidar bêdziesz w okolicach kato to poæwiczymy wiem ¿e masz zamiar przyjechaæ daj tylko cynk na forum i siê wszyscy skumamy :D dziwi mnie naprawdê fakt ¿e dla was jest to szok ¿e tyle da siê zrobiæ od szcza³u przed treningiem nie znam waszego poziomu wiêc siê nie wypowiadam znam osoby które jeszcze maj± lepsze rekordy i liczy³em bardziej na to ¿e mi pomo¿ecie jeszcze d¼wign±æ poprzeczkê a tu chuj wielki jak szelki kapa jednym s³owem nikomu nic nie bd udowadniaæ Reidar bedzie na ¶l±sku i sam stwierdzi czy ¶ciemniam czy mowie prawde i wszystko dla was w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, ¿e co¶ wydaje siê niewiarygodne, nie oznacza, ¿e jest niemo¿liwe. Skoro s± ludzie co np. robi± po kilka tysiêcy pompek naraz, to dlaczego mia³by k³amac? Powiedzmy, ¿e jestem naiwny i wierze w to... W ¶rodowisku sportowym czasami dostrzegam hipokryzjê i zawi¶æ. " Je¶li ja nie umiem, to on na bank nie potrafi". To jest dla mnie przykre. My¶la³em, ¿e ludzie trenuj±cy kalistenike i sw s± czy¶ci, jak te szlachetne sporty, ale... Czasami siê mylê. A szkoda. Mo¿e czasami warto uwierzyæ w ludzi i ¶wiat, a nie zazdro¶ciæ komu¶, to niszczy nasze piêkno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szklanek ma racjê, nie powinienem oceniaæ z góry, graty dla Ciebie kokos. 46 pe³nych podci±gniêæ jest piêknym osi±gniêciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no nie oceniam, tylko jak maawiam mam objekcje do ka¿dego kto tak podaje, nic na to nie poradze. Nie s±dzê, ¿e jest to co¶ niemo¿liwego - BA, jak najbarzdiej wykonalnego i jak sam Szklanek mówisz s± przecie¿ ludzie którzy robi± wiêksz± ilo¶c powtórzeñ bez problemów. Staram siê wierzyæ, ale przez swoje do¶wiadczenia na ró¿nych forum nabra³em troche dystansu, nie bierz tego do siebie Kokos jak co¶, nie chce nikogo uraziæ czy cokolwiek. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi