Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Neerwusek97


Neerwusek97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa o Pracę Zaliczona, Bang, Od Poniedziałku zaczynam :D
Praca na Trzy zmiany, Trochę Minus, Ale jakoś się to Ułoży, Śniadanie to najważniejszy posiłek Dnia :D

Co do Treningu, Powiększyłem Sobie ilości powtórzeń.

Trening Następujący:


 

ŚRODA:

(PLECY+BICEPS)

Podciąganie nachwytem szeroko

12/10/Max - ( 12/10/4 ) - Trochę poszalałem, Powtórzenia pierwszej Serii Mniej Techniczne, Dlatego następnym razem zmniejszę :)

Pull up australian - Tak jak ostatnio zastępuje Pompkami na Szeroko Angażując bardziej Plecy ;)

14/16/16 - ( 20/18/16 )

Podciąganie podchwytem zamkniętym 6/6/max - ( 6/6/4 )

Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/12 - Nadgarstka dziś nie czuje, Nie wiem co z nim nie tak.. Dałem Pompki na Uchwytach Klasyczne. - ( 14/12/12 )

Podciąganie nachwytem

6/6/max - ( 6/6/4 )

Po Treningu Piękne Uczucie, Z każdym Treningiem coraz bardziej Kocham Ten sport :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to graty, to gdzie tą pracę dostałeś by można było Cię odwiedzać :P no ładnie idzie, mogę polecić dla utrudnienia każde ćiczenie rób w 3 częściach, czyli robisz do połowy przytrzymujesz 2/3s robisz do konca przytrzymujesz 2/3s i z powrotem i tak kazde powtórzenie i każde cwiczenie. Każde powtórzenie robi się coraz ciężej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzięki Chłopaki :D

Dziś nie miałem jak Treningu odpalić, Także Zabrałem się za Pompeczkii Dipy, Nadgarstek pełno sprawny, Także Dziś normalne pompeczki ;)

Pompki Różnymi Technikami: ( 35/30/25/20/15/15/20/15/15/10 ) - O na Koniec odczułem Nadgarstki ;D


MU + Dipy: ( 10/12/8 )

Na Koniec Pompki Diamentowe: ( 12/12/10 )

Ogólnie nie miałem jak zrobić Treningu na drążku ze względu że jestem u Znajomego, Nie ma warunków, a By jechać na plac to 2h drogi, Także Ważne że w Czwartek nie było Lenistwa ! :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...