Skocz do zawartości
Dynloth

Przenośny drążek i poręcze 2 w 1

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

Siema jakoś przypadkowo dziś trafiłem na urządzenie wielofunkcyjne a dokładnie to dwu funkcyjne xd Można z niego zrobic drążek i poręcze do zamontowania prawie że na wszystkich np. na drzewie, słupie czy ścianie. Ogólnie wygląda to tak: 

Pomysł nawet spoko, ale cena mocno przesadzona bo aż - 1230zł !! Bez przesyłki  

Co myślicie? 

Więcej info tu: https://www.pullup-dip.com/

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dominik myślę że mógłbyś mi taki zasponsorować na zachętę do treningu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla poczatkujacej osoby to bez sensu xd bo trzeba mu zrobic zeby wejsc do gory i dipa zrobic xd

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Haha nie no producent to przemyślił i wtedy do góry nogami przyczepiasz  

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w sumie dla zaawansowanych to nawet lepiej robi mu na górze dipy z chwytem takim i takim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No raczej nie, tym bardziej, że na allegro można kupić drążek wielofunkcyjny już za 150zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Mk k
      Witam szukam drążka ściennego i poręczy (mogą być stacjonarne lub mocowane do ściany) solidnie wykonanych i w przystępnej cenie. Chciałbym aby drążek miał 30-35mm średnicy rury i możliwość podciagania chwytem młotkowym. Poręcze dobrze, żeby były jak najgrubsze optymalnie 42mm srednica części chwytnej. Ktoś mógłby coś polecić? Najlepiej od tego samego sprzedawcy choć nie jest to warunek konieczny. 
    • Przez Dynloth
      Siema, właśnie przed chwilą zamówiłem wysokie poręcze mobilne do treningów w moim pokoju 
      Kupiłem takie:
      http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6977060926
      Na cenę zbytnie nie patrzyłem, a wybrałem te dlatego że są najwyższe na allegro i najszersze. Wysokość 120 cm i szerokość 90 cm w sam raz na moje potrzeby. Waga Maksymalna 280 kg, więc ciężar też będzie można podpiąć ładny 
      Ma ktoś podobne i chce się pochwalić? 
      Ja zdam relacje jak przyjdzie paczuszka :)
  • Dodaj nową pozycję...