Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dynloth

Poręcze Mobilne

Rekomendowane odpowiedzi

Admin
TRENER

Siema, właśnie przed chwilą zamówiłem wysokie poręcze mobilne do treningów w moim pokoju 

Kupiłem takie:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6977060926

Na cenę zbytnie nie patrzyłem, a wybrałem te dlatego że są najwyższe na allegro i najszersze. Wysokość 120 cm i szerokość 90 cm w sam raz na moje potrzeby. Waga Maksymalna 280 kg, więc ciężar też będzie można podpiąć ładny 

Ma ktoś podobne i chce się pochwalić? 

Ja zdam relacje jak przyjdzie paczuszka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Tak sobie mierze i dosyć szerokie są z nimi bym musiał znowu do piwnicy się wyprowadzić a w lato na działkę  Pogrzebie jeszcze allegro do poniedziałku mam czas 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

Hmm, no to może coś takiego: http://allegro.pl/porecze-do-pompek-dipow-cwiczen-bestseller-new-i7049235754.html

Nie wiem dokładnie do czego chcesz je wykorzystać, ale myślę że będą optymalne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Te to za niskie ale jak się nogi ugnie to będą w sam raz xd ale jutro w pracy obczaję bo wpadłem na pomysł na takie regulowane do 180cm albo jakiś komplet, żeby wstawić do piwnicy i się podciągać też ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

No widziałem taki zestawik drążek z poręczami ale to za 700 zł  Ale świetny był

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Ooo i znalazłem 3 ciekawe drążki są jeszcze inne z opcją na talerze ale ja z nimi nie ćwiczę więc olałem xd Ogólnie najbardziej przypadł mi do gustu ten z pierwszego i drugiego linku ale jeszcze muszę wymierzyć ile mam wysokości w piwnicy, bo coś nie wiem czy 2,2 m zmieszczę  Pierwszy ma 1,9m muszę po pracy skoczyć i zmierzyć ile miał ten na którym ćwiczyłem i zapewne musiałbym jeszcze dziury zrobić na niższą wysokość. Ale ogólnie nie drogo i funkcjonalnie

http://allegro.pl/ds1-drazek-stacjonarny-podciagania-dipy-porecze-i6485640021.html?fromVariant=6487158595#thumb/2

http://allegro.pl/drazek-stacjonarny-podciagania-porecz-do-dipow-i7099852069.html#thumb/3

http://allegro.pl/drazek-stacjonarny-podciagania-dipy-bestseller-i7104590110.html#thumb/4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

No fajne też się zastanawiałem nad takim, ale nie wolisz kupić taki wielofunkcyjny do ściany lub sufitu? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

No właśnie nie chce, bo w piwnicy nie wytrzymały by ściany, kruche pustaki tam. Miałem na specjalnych kołkach zawieszoną "gruchę" do bicia kilka uderzeń i całe mocowanie wyleciało i dziura w suficie była  a w mieszkaniu rodzicom nie będę wiercił bo mamy podwieszany sufit i płyty gipsowe tak samo na ścianach. Żeby to trzymało musiałbym 20cm kołki wbijać  Jak się wyprowadzę to wtedy będę myślał Pozatym taki zawsze mogę w lato na działkę wziąć i tam trenować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

Dokłądnie no to mamy podobny problem też am sufit z karton gipsu i cienkie ściany przez co jedynie właśnie taki drążek mnie ratuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

A mnie nawet taki drążek nie ratuje zmierzyłem drążki na dworze wyższy 2.2m niższy 2m myślałem że są niżej. Za to sufit w piwnicy ma 2.23m więc nie mam jak się tam podciągać wysoko, a na niższym i tak nie mam sensu bo bym musiał na jakimś 1.5m zrobić jakbym MU chciał robić więc zostaje zapiąć się i na dwór latać :)

• Lubię to 1
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

No to lipa  Przynajmniej bardziej się zahartujesz

I hajsy zaoszczędzisz na suple np albo na stok 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

No lipa ale może komuś się przydadzą linki :) Na stok będzie w niedziele już jadę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

Zazdro :3

Mi już poręcze przyszły 

Tylko takie mam zdjęcia, obecnie obstawiam mecz koszykówki więc lepsze zdjęcia dodam później

received_1593745060705230.jpeg

received_1593702614042808.jpeg

• Lubię to 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

e no wygląda elegancko, a Ty też masz tam w 3i trochę miejsca na chacie to może stać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

No u mnie będzie im dobrze  Obecnie są w pokoju, później muszę coś wymyślić pod belki żeby mi gumolitu nie przecielo 

• Lubię to 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Nawet ja się złapałem na zdjęciu ?

Zobaczymy jak filmik wyjdzie ?

• Lubię to 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

No też jestem ciekaw, dziś przysiąde i zobaczę 

No i ten pechowy korek trzymasz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

No ciekawe jakby to było gdybyśmy go nie wkrecili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

Nie no moja noga się rozwaliła bo spadła na ten kurek, a gdyby go nie było to może byłym mniej poszkodowany  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody

Admin
TRENER

Sprawdzają się w 100% polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nagrody