Skocz do zawartości
Workout Athletes

Mój dziennik


Trenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba myślimy o tej samej rutynie (mam ją w dzienniku kilka postów wczesniej). Przyszła pora opisac dzisiejszy główny trening:

-Dipy 6s z czego 4 z obciązeniem

-Pompki szeroko 3s

-Pompki z nogami na podwyzszeniu również 3s

Dzis wieczorem pewnie czeka mnie jeszcze HS i moze kilka prób tucka-zobaczymy:)

Powodzenia wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod szpiczage też robie, ale narazie ograniczam się do samych wznosów nóg w staniu na głowie- wpierw dobrze HS trzeba opanować. Mało ćwiczeń ale treściwie, stałem się zwolennikiem treningów mało objętościowych... Jeżeli macie jakieś uwagi do mojego treningu i uważacie że coś jest nie tak to proszę o sugestie i rady:) Sam nie jestem nie omylny i potrzebuje dobrych rad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak dla Ciebie taki trening jest dobry to okey.

Jak dla mnie jest za mało ćwiczeń.

Ja najczęściej robię 6-8 i dopiero czuję,że ćwiczę.

Myślę,że po 3 ćwiczeniach no słabo bym się czuł.. :D

Wszystko zależy od Nas :D

No ja już bardziej z tą szpiczagą wywijam.

Możesz też robić szpiczagę przy ścianie :D

Powodzeni ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mi się zdarza trzymać po 6-8s ale nie za każdym razem (mogę się mylić ponieważ nie mierzyłem jeszcze ze stoperem), jednorazowo maksymalnie udało mi się ustać około 12s , na razie postanowiłem postawić na poprawną pozycje. Odkąd przykładam do pozycji coraz lepiej mi wychodzi, poczekamy zobaczymy jak to będzie. Ciągle do przodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny trening zaliczony, zrobiłem trening pod planche (bardzo spontaniczny):

-tuck planche (na podwyzszeniu) 6s po max

-lean planche (starałem sie jak najbardziej wychylic) 6s po max

-tuck planche (na podłodze) 3s po max

Teraz jestem w trakcie kolejnych dziś prób HS. Po nich opiszę ile zrobiłem i co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejna sesja 20 minutowych prób HS zakończona. Starałem się teraz utrzymywać dość długo i nawet mi to wychodziło. Robiłem również różne wejścia do HS (mam tu na mysli siłe wybicia) raz robiłem HS bardziej siłowo a raz bardziej dynamicznie. Starałem się również skupić sie na tym co robie i to mi dość dobrze wychodziło. Teraz już koniec więc zycze wszystkim dobrej nocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ram pam pam- Okej, przyszedł czas na opisanie kolejnego mojego treninguuuuu:

-HSPU(przy scianie) 5,5,10,8,6 (starałem sie zachować odpowiednią technikę i zrobić cos na wzór piramidy)

-Pompka w tuck planche na uchwytach: 5,5,5,5,5 (nie były to idealnie technicznie pompki w tuck planche, nogi były bardziej skierowane do klatki piersiowej niż to powinno byc przy tuck planche, starałem sie uginać ręce do kąta minimuj 90 stopni)

-Pseudo planche push ups: 10,12,14,16 (Pompki robione bardzo wolno z dużym czuciem mięśniowym)

Bardzo dobrze czuje barki po tym treningu. Dziś jeszcze jak lekko "odpocznę" po tym treningu to zabieram sie za HS. Powodzenia wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny trening dziś. Niestety przystopowało mnie przy podciągnięciach( będę musiał dodac jakieś obciążenie żeby te moje powtórzenia w góre poszły bo są od kilku tygodni na takim samym poziomie no moze jest wieksza dokładnośc)

 

Oto trening dzisiejszy:

 

-Nachwyt 4s

-Uginanie ramion ze sztangą/pompki odwrotne 3ss

-Krótkie pompki/pompki tygryski 3ss

 

 

Dzis pewnie jest HS zrobie , zresztą jak prawie codziennie. Powodzenia Pany i Panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na opisanie mojego drugiego treningu w dniu dzisiejszym:

 

-tuck planche na podlodze 6s max

-lean planche 6s max

-tuck planche na podwyzszeniu 5s max

 

dodatkowo zrobiłem trening brzucha , opisywałem juz go kiedyś wiec chyba nie ma sensu go pisac (trening brzucha opracowany przed F.Medrano). Dzis zrobiłem dosłownie kilka prób HS tylko, ale jutro na pewno bedzie lepiej. No to miłej nocy ludziska:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trening pod planczaka :

 

Na początku zrobiłem równiez ok 25-30 min HS

 

-tuck planche na podłodze 6s max

-lean planche 6s max

-tuck planche na podwyzszeniu 6s max

 

 

Jak zauważyliście zapewne ten trening zrobiłem również w sobotę. Postanowiłem wykonywać dwa warianty treningu pod planche przez ok 4-6 dni w tygodniu.  Zobaczymy czy mi się to uda. W miarę z upływem czasu zobaczymy. A trening HS zostaje codziennie , ewentualnie z jednym dniem przerwy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...