Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe , lubie sobie pospać w dzie? jak jestem zmęczony ;DD Jeszcze troszkę jestem przeziębiony , ale to już chyba na kilka dni aby ) Dziś miałem ABS :D ufff było dobrze , brzuszek czułem i to ładnie :D) Na dworze zimno bryyy :D Zrobiłem na ćwiczonka na drążku , i zwinąłem się do domciu :DD Szamka to ; ryż(mniaaaam<3:D)+kurczak+ketchup który robił za sos,i powiem Wam że daje rade tak jeść a jak ktoś lubi keczap tak jak ja to już wgl :D Jutro lub na dniach muszę dokupić Teraz zajrzeć do zeszytów , kolacja i spaciuuuu :D POZDROOO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemankooooo :DD Już prawie zdrowy jestem , 2 dni i będzie już okey , tak myslę ;D Dziś w szkole chłoopaczki z mojej klasy i z innych tam klas próbowali zrobić MU XDD Coś im nie wychodziło to zawołali mnie żebym im pokazał XDD Zrobiłem hmmm 4MU i nie wiedzieli co powidzieć ;DD Dalej już nie próbowali :D Dobra przejde do sedna tego postu ;DD Dziś miałem biceps+plecy; D pompa była niezła , zmęczenie wzieło górę i nie wykonałem jednego ćwiczenia , a dokładnie pompek z ręką na podniesieniu :// Szamka: Kurczak+ryż+warzywka + może keczap XDDD Znów zapomniałem kupić sosu ) POZDROOO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja też miałem podobną sytuację. ;d Więc też się podzielę. Kolega jak się dowiedział, że bawię się na drążkach, to chciał się ze mną przymierzyć w podciąganiu. To pozwoliłem mu zacząć. Zrobił 8 podciągnięć nachwytem do pełnego wyprostu rąk. Następnie przyszła pora na mnie, więc zrobiłem 10 MU i zaraz po tym 15 podciągnięć nachwytem do pełnego wyprostu. Jak zebrała się publiczność to zacząłem się bawić w przeskoki nad drążkiem, wymyki, taborety itd. Polecam to uczucie, jest niesamowite, zresztą Maluszek wie jak to smakuje. Progres odczuwasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAH czułem się jak BOSS , KOXIK i wgl :DD Patrzyło na mnie z 20osób :DD Kurde, progres jest sporyyy :DD Jeżeli robię 4 MU spokojnie to jest progres ;D Przed zaczęciem tyle to ja się podciągałem :D Jeżeli dobrze pójdzie to za jakiś czas flaga będzie ogarnięta; )) Teraz jak robię to podniosę ciało spokojnie ale już ciężej je utrzymać w poziomie :D PS; Na wiosnę muszę ogarnąć nowy drążek obok tego co teraz mam :D żebym mógł przeskakiwać na inny drążek i wgl więcej się nauczyć :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...