Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Był trening oparty o same podstawy czyli pompki,podciągnięcia i dipy.Jutro dopiero konkrety REST DAY!

Dipy

15kg x 15

20kg x 12

25kg x 12

30kg x 10

35kg x 10

Podciągnięcia

15kg x 10

20kg x 8 

30kg x 6 

35kg x 3

Pompki

nogi wysoko 20

normalne 20

ręce podwyższenie 20/20/20/15/15/15 :) 

 

No i na treningu nie za fajna sytuacja,chłopaczek młody połamał sobie zęba innego sobie naruszył i pokruszył kolejnego..

Bujał się na drażku i chwyt mu padł i polecał do tyłu na poręcze niskie i uderzył szczęką..Szkoda mi go.

No ale dobrze,że było auto to zaraz na pogotowie go zawiozłem,ale tak i tak nic nie zrobili,bo nie mają takiego prawa.CORAZ BARDZIEJ ZADZIWIA MNIE POLSKIE PRAWO.Młody chłopaczek sobie krzywdę zrobił,a oni nic nie dadzą mu nawet przeciwbólowego.

Następnie pojechaliśmy do jego domu,bo rodzice jego już wrócili,podziękowali,pogadaliśmy chwilę i pojechaliśmy na placyk do jego kolegów,powiedzieć co i jak..

Tam też z kolegą dokończyłem robić pompki... ehs... Nie zapomnę tego wypadku,tym bardziej,że tak uderzył,że zdarł farbę z rurki.

Teraz możecie wyobrazić jaka to byłą siła uderzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auu no nie potrafię Sobie wyobrazić bólu chłopaczka, współczucie straszne ale i Dobrze z Waszej Strony jako że udzieliliście pomocy, Polskie prawo .. Brak słów, z tego co wiem nie mogą Dać głupich tabletek przeciwbólowych bo to pochodzi pod lleczenie a na leczenie potrzebują zgody rodziców, Nie jestem Pewien tego, ale chyba :)

 

Jeśli chodzi o Trening to jesteś Maszyną ! :D

Skąd Masz tyle siły no, Wielkie Gratulację :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś pierwszy trening nóg od zimy? ;DDD

Wykonałem : 

wyskoki w dal

wskok na ławkę

przysiady

ćwiczenie na dwugłowe uda 

Zacznę od takich,bo chcę rozwinąć je bardziej pod zwinność i przy okazji atakować je na masę :D

Jeszcze siadły dipy z obciążeniem kilka seri z 15 i 20kg ;) 

Poszły też front levery przy użyciu gumy,jak to pięknie siada na prostowniki....Zacznę katować to! :D 

Na koniec bieganie 1km aby odkwasić organizm,z czasem będzie to większa odległość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...