Skocz do zawartości
Workout Athletes

Project EXTREME


Mikołaj Nowocień
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy, 

Z uwagi na chęć uzyskania jak największej sprawności fizycznej rozpocząłem współpracę z trenerem Dominikiem  w dniu dzisiejszym doszliśmy do wniosku, że bardzo dużym i trudnym, aczkolwiek ponoć możliwym celem będzie ogarnięcie do końca tego roku Muscle Up . Jestem początkujący, dlatego to zadanie bedzie dla mnie jak i Trenera dużym wyzwaniem. Oczywiście biore pod uwagę to że może mi sie nie powieść z racji tego że bywa u mnie tzw. słomiany zapał. Mimo to w związku z tym, jeszcze raz chciałbym wszystkich serdecznie przywitać ? życzcie mi powodzenia bo sie przyda, już za niedługi czas być może pojawi się kolejny post, w którym chwalę się swoim małym sukcesem pozdro!

  • Jest moc! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czyli jednak przerwa.  

Wykorzystamy to na ułożenie planu treningowego

 

Potrzebuję odpowiedzi na poniższe zagadnienia:

 

1. Wiek; - Wpisz swój wiek. 

2. Waga; - Wpisz swoją wagę. 

3. Wzrost; - Wpisz swój wzrost.

4. Maksymalna ilość pompek; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać pompek. 

5. Maksymalna ilość dipsów; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać dipsów.

6. Maksymalna ilość podciągnięć; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać podciągnięć.

7. Maksymalna ilość przysiadów; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać przysiadów.

8. Maksymalna ilość brzuszków; - Wpisz ile jesteś razy w stanie wykonać brzuszków. 

9. Ile treningów w ciągu tygodnia; - Wpisz ile razy w tygodniu chcesz ćwiczyć i w jakie dni. np. poniedziałek, środa, piątek.

10. Jakie partie mięśniowe chcesz trenować; - Wpisz jakie partie mięśniowe chcesz trenować. np. Plecy, Klatka, Barki, Biceps, Triceps, Przedramię, Brzuch, Uda, Łydki. 

11. Jaki jest Twój cel; - Opisz swój cel, np. redukcja, masa, nauka elementów. 

12. Dodaj zdjęcie swojej obecnej formy; - Po dwóch miesiącach podeślesz kolejne i zobaczymy jak duże efekty osiągnęliśmy. Zdjęcie najlepiej całej sylwetki, lub partii które będą trenowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przerwa, niestety już 2 dzień. 

 

1. 27 lat

2. 87 kg

3. 180 cm

Nie sprawdzałem swoich maksymalnych powtórzeń, dlatego podam ilość w przybliżeniu, "na oko".

4. 40 pompek

5. 10 dipsów

6. 5 podciągnięć

7. 70 przysiadów

8. 70 brzuszków

9. 4 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek, sobota)

10. Najlepiej każdą z partii, ale z naciskiem na górną część sylwetki.

11. Spalenie tkanki tluszczowej i zbudowanie masy mięśniowej oraz oczywiście MuscleUp

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Oto Twój plan treningowy:

[hide]

PONIEDZIAŁEK: (KLATKA+TRICEPS)

ŚRODA: (UDA+ŁYDKI+ABS)

PIĄTEK: (PLECY+BICEPS)

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

 

WSKAZÓWKI:

  1. Oczywiście przed treningiem rozgrzewka 10/15 minut. A po treningu można się porozciągać. Przerwa między seriami 1 minuta, między ćwiczeniami ok. 3 minut. 
  2. Jak czegoś nie rozumiesz, lub masz jakieś pytania/wątpliwości, to śmiało pisz w postach poniżej. Wyjaśnię/wytłumaczę, ewentualnie coś zmienimy. :)
  3. Najlepiej będzie jak zrobisz trening - wszystkie dni i napiszesz w tym temacie obok ilości powtórzeń ile byłeś w stanie zrobić danych ćwiczeń w celu weryfikacji poprawnie dobranych serii. 
  4. Wszelkie pytania dotyczące Street Workoutu możesz zadać tuZadaj Pytanie

 

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Dominik Kwiatkowski (Dynloth)

[/hide]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie! 

Pierwsze dwa dni za mną, własnie jestem po treningu nóżek i brzucha. Lekko nie jest trzeba przyznać ale nikt nie mówił że będzie łatwo  

Problemy z niektórymi cwiczeniami były, a może nie tyle co z ćwiczeniami tylko z wykonaniem wszystkich powtórzeń w seiri. Pompki diamentowe z wczoraj mnie "zniszczyły", a serie dipów po nich to juz tragedia dzisiaj trudności były z przysiadami na jednej nodze.

 

Jest kilka ćwiczeń, które gdy wykonuje klnę w myślach na trenera mam tu na myśli między innymi kaczy chód - nienawidze. Oczywiście złość mija i pojawia sie uśmiech zaraz po wykonaniu dobrego treningu bóle potreningowe są, po dzisiejszym nogi się trzęsły wiec na pewno treningi przyniosą rezultaty  

Zobaczymy jak dam sobie radę z resztą dni treningowych! pozdro!

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Mikołaj Nowocień napisał:

mam tu na myśli między innymi kaczy chód

Jak się pomęczysz jeszcze trochę tym ćwiczeniem to później zmienimy je na inne Grunt że wszystko dobrze weszło i zakwasy są.

2 minuty temu, Mikołaj Nowocień napisał:

ale nikt nie mówił że będzie łatwo

Z każdym treningiem będzie coraz łatwiej aż nadejdzie czas że będzie trzeba dociążać masę ciała dodatkowym obciążeniem  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...