Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TRENER

I super, może się okaże że to jest to i będziesz zdobywać tytuły jeden po drugim 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Masz nasze błogosławieństwo 😄 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Rober
      Cześć jestem Robert bardzo mi miło
    • Przez Sebix1422
      Witam jestem Sebastian mam 23 wiosny
      Trenuje 2.5 roku raz silownia raz drazki , lecz bardzo mi sie nabralo masy bo mam duzy problem z odzywianiem sie 
    • Przez Trip
      Siema wszystkim jestem Bartek, oczywiście pod nickiem Trip, zajawke na sw dopiero nabieram więc mam nadzieję że pomożecie mi się wkręcić w temat ^^  
      Pozdrawiam wszystkich! 
    • Przez blackmagic777
      Siemka nazywam sie daniel mam 33 lata kalistenike zaczolem trenowac jakies 2 lata temu ale niestety z przerwami dlatego jestem mocno do tylu ciesze sie ze moglem tu dolaczyc i mam nadzieje ze znajde nie raz odpowiedzi na nurtujace mnie pytania trenowalem z wielu zrodel z ksiazek all kavadlo ,skazany na trening ale zawsze chaotycznie jak sie pojawilo troche sily robilem trudniejsze wersje np pompek ,podciaganie z obciazeniem 20kg 6 razy   teraz prubuje swojich sil na kolkach gimnastycznych ostatnio nauczylem sie wreszcie robic muscle upa mysle ze  calkiem dobrze na tym wychodze bo czuc sile :)ale zobaczymy dalej  pozdrawiam cala ekipe