Jump to content
Workout Athletes

Piątek, piąteczek, piątunio - co jest ważniejsze?


WerDance
 Share

Recommended Posts

Piątek weekendu początek jak to niektórzy mawiają - czy jest to dla Ciebie idealny czas na poświęcenie się treningom czy imprezowanie ze znajomymi?

Czy warto trenować w piątki? a może lepiej odłożyć to na później i wyjść ze znajomymi na piwo?

Co jeżeli wybierając trening znajomi starają się zmienić Twoje zdanie?  

Chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat. Dla mnie trening jest jak najbardziej do wykonania w piątek, moi znajomi wiedzą, że nie ma szans na wyjście do klubu/baru, więc spędzamy czas np. przy kawie i serialach i nie mają z tym problemu   

 

418627835_pierwszapflaga.thumb.jpg.9d4d54cb9b80c83c022c60f0adf350b9.jpg

 • Jest moc! 2
Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Ja akurat w piątki o 18.10 prowadziłem zajęcia więc do 20 byłem zajęty treningiem, natomiast po 20 to już był czas relaksu. Jako że na imprezy często nie chodzę więc u mnie można to określić bardziej jako trening.  Chociaż nie powiem było kilka razy tak, że po treningu do domu, ogarnąć się i do klubu z kolegami z którymi oczywiście systematycznie ćwiczymy.

 • Lubię to 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj miałam trening na siłowni trochę zwlekałam bo miałam parę rzeczy do zrobienia i w końcu poszłam na 18 a trening skończyłam o 20.30 - trochę straciłam poczucie czasu   Nie mam pojęcia jak ten czas tak szybko mi tam minął ?‍♀️ Teraz odpoczywam  nigdy nie imprezowałam w piątki, więc dla mnie piątek to dzień odpoczynku - oczywiście w miarę możliwości

 • Jest moc! 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By MalikFreeman
   W swoim ostatnim, założonym przed snem temacie, poruszę sprawę drapieżnictwa. Nie chodzi mi o dosłowne znaczenie tego słowa, ponieważ nie popieram zachowań prowadzących do łamania prawa, czy dekadencji, lecz sposób działania, prowadzący do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Mam tu na myśli wymienione wcześniej drapieżnictwo, ale przełożone pod realia sportowe, przy pokonywanie narzuconych granic, poprzez wdrożenie w życie takich pojęć jak kontrolowana agresja, nakierowana na działanie, etyka pracy, procesy, pracę nad sobą, samodyscyplina, czy pozytywność. 
   O co mi chodzi? Oczywiście o zenjaskiniowca.pl. Dlaczego podaję tą stronkę? Ponieważ, uważam, że każdy zasługuje na wszystko, co najlepsze, a poza tym chce Ci dać możliwość wybadania gruntu, dzięki któremu masz szansę przygotować fundamenty pod efektywny sposób działania. Niekoniecznie może to być sport. 
   Może to być wybrana pasja, biznes, czy jakikolwiek inny obszar życia, w którym chcesz poprawić osiągi. 
   Sam wykupiłem trzy programy rozwojowe Pana Rafała i przyznam szczerze, że działają. Jeśli nie wierzysz, to zerknij na mój dziennik treningowy. Oczywiście zachęcam, abyście drodzy Panowie i Panie sami sprawdzili, te jakże pomocne podkasty. 
   Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, jak działa np. Podświadomość, jak się mobilizować do działania, kilka spraw odnośnie psychologii sportu, czy po prostu powiększyć horyzonty wiedzy, to nie masz na co czekać. Mały próbka możliwości jest podana tutaj-> 
    
  • By WerDance
   Hej,
   czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego dana figura nie wychodzi, mimo wielu godzin męczenia tej jednej figury, wylanych łez i potu, koleżanki już dawno zrobiły a Ty czujesz się jak piąte koło u wozu, stoisz w miejscu i jesteś kłębkiem nerwów?
   To właśnie w tym wątku możecie pisać jakie figury sprawiają wam problem a my (poledancerki i poledancerzy) postaramy się Wam jak najlepiej pomóc  Nieważne na jakim poziomie jesteś  
    
  • By Dynloth
   Siemanko, jak ważny jest dla Was sen? Ile godzin śpicie? Chcę napisać artykuł o tym jak ważny jest sen przy treningach, ale najpier chcę poznać Waszą opinię. :) 
×
×
 • Create New...