Skocz do zawartości
Workout Athletes

...:::Dziennik Siwej:::...


Siwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, dziś z rana u mnie na wadze 57,8 :D W ko?cu mam zakwasy na brzuchu! Zrobiłam 3 serie brzuszków na skośnej ławce, ale nie odchylałam się do ko?ca, tylko do momentu aż mięśnie będą jak najmocniej napięte. 3 serie po 25 powtórze?, masakra :D I jeszcze zrobiłam na poręczach wznosy nóg, też 3 serie. Dziś jest bardzo możliwe, że nagram wyzwanie. Poza tym dam sobie mega wycisk i to zaraz, tylko wypiję kawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Siwa, pamiętam jak mówiłaś, że nie czułaś ostatnio brzucha. Pisałem, że jak uda mi się go zjechać to podam trening. Tak więc o to tu jest: -Wzniosy nóg do drążka 10/15/20 -Wzniosy prostych nóg na poręczach do 90 stopni (były lekko ugięte) 30/40/50/40 -V-sit (leżąc z wyprostowanym ciałem, unosisz proste nogi i tłów z rękami na literę V) 20/15/20/15 -Russian Twists (1 powtórzenie- na lewo i prawo) 50/50/60 -Powolne spięcia mięśni skośnych i zębatych na drążku (tak jak byś miał podnosić do HF) 20/20/20 -Plank 1min/ 1.30min/2min Side Plank: 40sec/1 min/1.30min Wypróbuj sobie, nie jest mocny, bo na następny dzie? miałem lekkie zakwasy w dolnej części, ale zawsze coś :P. Ogólnie plan, który sobie rozpisałem był o wiele trudniejszy (tylko brzuch jakoś odmawiał posłusze?stwa, jak uda mi się go dorobić to podam :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z okazji mojego święta wyjątkowo idę na siłkę, bo będzie mało osób, z resztą jeden robi swoją 18 dzisiaj na siłce xD Będzie lało się białko i kreatyna haha :D Ja wymęczę w ko?cu ten brzuch, zrobię cardio i coś mam ochotę na przysiady ze sztangą :D żarełko to: I: flexit drink, kawa z mlekiem, omlet z płatkami owsianymi, papryką i filetem z kurczaka II: wafle ryżowe, serek wiejski + wsypałam do niego łyżkę błonnika o smaku jabłkowym :D III: udko z kurczaka gotowane bez skóry i tłuszczu, makaron pełnoziarnisty, fasolka szparagowa IV: kawałek czekolady białej, a co należy mi się! :D jest wliczona w bilans, więc spoko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wyjątkowo poszłam biegać i to na stadion B) ze stabilizatorem na staw skokowy co prawda, ale dałam radę 30 min :D Ubrałam koszulkę i długie ale cienkie spodnie i myślałam, że się ugotuję :d świetna pogoda, nie ma co siedzieć w domu. Zapraszam na dwór xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...