Skocz do zawartości
Workout Athletes

Fast-Food'y


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie.

Będziemy tu pisać o fast-food'ach.

Jakie macie do tego podejście?

Wyrzekacie się tego i nie jecie przez cały rok czy może,raz na jakiś czas sobie pozwolicie?

Co najbardziej lubicie z takich rzeczy?

________________________________

U mnie to wygląda tak,że jak ktoś się mnie zapyta czy zjem Kebaba czy coś to dopiero idę.

Nic z siebie .. :D

Inaczej jest z chipasmi i itp :D

Jak mam ochotę to sobie coś kupię,ale też nie jest to za często.

Raz na jakiś czas.

Z wszystkiego uwielbiam KEBABA :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja Ci powiem, że czasami mam chęć na jakieś KFC czy kebsa ale nie mam tak, że jak chęć to idę

Jeżeli ktoś zechce pójść to pójdę a jak nikt nie chce to czekam aż mi ta chęć przejdzie :D

Słodycze jem bardzo rzadko jakoś raz na 3 miesiące może coś zjem ale jeżeli chodzi o chipsy to hmmm raz na tydzień, mooooże raz na 2 tygodnie się zdarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadam w fastfoodach, jednym z dwóch najważniejszych powodów była kasa (przełożenie na wartości odżywcze), a druga... to chyba wiecie :P.

Nie mam żadnych obrzydzeń do tego, ale pamiętam że byłem ze znajomymi w kinie i po... poszliśmy zjeść, wyszło do maca, więc nic nie zamawiałem, ostatecznie się skończyło, że kupiłem zestaw frytek i burgera. Jedząc to, mój mózg rzygał :P. Już nie to, że wiem co tam jest, ale chyba tak dawno nie jadłem dań po za tymi co zrobiłem, że wyczuliłem się na te jedzenie.

A co do słodyczy, to tak samo, nie mogę już kupić batona. - ale się bardzo z tego cieszę, większą przyjemność czerpię ze zjedzenia owocu :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z takiego założenia,że wszystko jest dla ludzi.

Mądrych ludzi,trzeba wiedzieć co i jak .

Ja wczoraj wypiłem w rodzinnym gronie brandy(fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu) i piwko.

Nic mi się nie stało,raz na jakiś czas czemu nie..

Tyle dobrego jedzenia i miałbym nie jeść?Proszz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, u mnie to było dość automatycznie kiedy zagłębiałem się w dietetykę ;].

Możesz spróbować czegoś takiego.

Zamiast batonów kupować słodkie soczyste jabłka, banany różne owoce.

Robić słodycze samemu, to polecam ;], mogą wyjść nawet słodsze bez dodatku cukru (białego) ani słodziku.

Herbatę i inne napoje słodź o tę łyżeczkę mniej.

Nie kupuj codziennie, albo lepiej nie często napojów typu cocacola (wyjebane ilości cukru, ale mi po prostu nie smakuje)

Kupować sobie suszone owoce. Zajebiste są daktyle, rodzynki. (uważaj na konserwatory- dwutlenki siarki i inne).

Przede wszystkim być pozytywnie nastawionym, nie traktować tego jak wyzwania, mordęgi, czy wymuszenia.

Jeżeli bardzo będzie Ci doskwierał brak cukru białego, kup tego batonika, i ciesz się że i tak jesz mniej cukru.

Przeanalizuj to sobie, myślę że to Ci pomoże.

Mi usunięcie zbędnych ilości białego cukru i soli bardzo wzbogaciły czułość na głębsze smaki, trudniejsze do wykrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do mnie no ale .. :D

Gazowane piję aby od święta.

Batona zjem raz na jakiś dłuższy okres.

Cukierka częściej bo tata sobie kupuje to zjem,częściej czyli raz na kilka dni.

Herbatę muszę słodzić 3 bo inaczej to ja nie wypiję..

Daktyle są dla mnie niejadalne :DDD

Nie potrzebuję się od czego wyrzekać :D

Nie tyję jest dobrze,jakaś tam forma jest.

Też trochę wiem na ten temat,ale jakoś nie stosuję tego.

Nie mam czasu na robienie sobie jakiś batoników itp.

Tak samo i nie mam chęci na to.

Podoba mi się tak jak jest teraz :D

No ale tak czy tak dzięki,że chciało Ci się pisać ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napoi typu cocacola nie pijam, jedynie czysta woda , czasami produkty light gdy zachce mi się słodkiego picia.... Batonów też się wystrzegam (jadam raz na miesiąc ,moze nawet rzadziej niż kebsa) ale domowych wypieków nie zawsze jestem w stanie przepuścic, gdy babcia upiecze ciasto raz na tydzien raz na dwa tygodnie to zawsze musze zjeśc. I o ten właśnie pociąg do słodkiego chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...