Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Treningowy SW Tetezz


tetezz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7.05.2014r. Klatka + triceps 5km biegania 8.05.2014r. Barki + przedramię Pierwsze treningi po tak długiej przerwie dają wycisk, ale najbardziej się cieszę z tego, że plecy już w ogóle nie bolą :D Pisałem już, że ostatnio z miejsca zrobiłem 6 muscle up na dwie ręce pod rząd? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Pow3r gadasz? To na spokojnie dał bym radę jescze 1 :D Mam zamiar pod koniec maja nagrać moje maxy w muscle up i podciąganiu, mam nadzieję, że będzie co oglądać :DScyTher no teraz jak najbardziej pamiętam :D, chociaż czasami brakuje mi pomysłów na to rozgrzewanie i robię samą podstawę przez kilka minut. No ale to chyba o to chodzi, krążenia ramion i jakieś rozciąganie. Tylko mam ten problem, że po jednym treningu nie do ko?ca podpoczywają mi ręce do następnego treningu i następny trening jest już czasami trochę słabszy. Czy można na takie rzeczy stosować jakąś suplementację? Słyszałem o jakiś aminokwasach na regenerację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE. regeneracja- sen, surowiec do regeneracji- porządna dieta Przy rozciąganiu pamiętaj, by rozciągnąć każdy mięsie?, a najbardziej te nad którymi się skupiałeś na danym treningu. I jeszcze coś mi to pomogło i pomaga: Przed treningiem rozgrzewka i rozciąganie dynamiczne i lekkie. Po treningu rozciąganie statyczne. Te statyczne ja robię np. przy skłonach: skłon, tak bym poczuł że boli, trzymam... po 10 sekundach schodzę jeszcze niżej, czy głębiej, by mocniej bolało i przy ostatnich sekundach schodzę najbardziej, jak najmocniej. To samo przy innych partiach mięśni . I po takim rozciąganiu są wielkie efekty, kiedyś miałem problem, by ręce w skłonie były 5-10 cm od palców u dłoni. Teraz potrafię wsadzić głowę między nogi przy skłonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wtorek 02.09.2014r. Plecy + triceps Trochę mi ten dziennik obumarł, ale wracam jak zwykle z nowymi motywacjami i pomysłami :D Z pewnych przyczyn jestem zmuszony ograniczać wysiłek fizyczny :/ dlatego moje treningi przez nabliższe 3 miesiące ograniczają się do 60min z mniejszą intensywnością. Dodatkowo do treningów dorzucam siłownię, ponieważ chciałbym przez te 3 lekkie miesiące zdobyć trochę masy, a pó¼niej to już jak start z bloków sprinterskich ciśniemy STREET WORKOUT!!! :D Trzymajcie kciuki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poniedziałek 06.10.2014r. Plecy + brzuch Dziennik nie umarł, ja też żyję i mam się dobrze. Dobijam do 70kg :D Tłuszczyku prawie nic, bo widać jeszcze skośne i czteropak, ale według mnie troszkę doszło na dół brzucha. No trudno, jak narazie nabijam dalej, pó¼niej będziemy się martwić co z tym zrobić :D SI£A ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...