Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co chce dać jakiegoś lajka to nie moge bo wyczerpałem limit a dziś jeszcze nie dałem :(

haha no na prezydenta to nie wiem  czy bym się nadał :P

a dziś znowu brzuszek lędźwie trochę MU i jednoczęściowego hefesto :P

Niszczycielska seria

1. Wznosy kolan/Wznosy lekko  zgiętych nóg/Wznosy prostych nóg
10/10/10  10/10/10
2.Wznosy kolan/Wznosy lekko  zgiętych nóg/Wznosy prostych nóg
10/10/10  10/10/10
3. Wznosy kolan/Wznosy lekko  zgiętych nóg/Wznosy prostych nóg
10/10/10  10/10/10

Legendarny ABS

Poziom 2
średnio 1 seria - wznosy zgiętych kolan w zwisie 10 powtórzeń
- odpoczynek 15 sek.
średnio 2 seria - wznosy zgiętych kolan w zwisie 8 powtórzeń
- bez odpoczynku
powoli 3 seria - skłony tułowia w leżeniu z ugiętymi kolanami 25 powtórzeń
- odpoczynek 15 sek.
szybko 4 seria - skłony tułowia w leżeniu z ugiętymi kolanami 20 powtórzeń

Miażdżenie ławki - dziś ładnie mi lędźwie zrobiło czuję je jeszcze teraz :D

Brzuch

20/25/30   20/25/30

Plecy

20/25/30   20/25/30

Kocham ból po miażdżeniu ławki, chodzić jest ciężko ale czuję progres :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z power band o oporze 36kg ? jak myślicie będzie mocno ciągła do góry ? korzystałem z fioletowej ale nie wiem ile miała oporu bo co strona to inne mają opory:D przydałaby się do nauki bardziej siłowych rzeczy w rozszerzonej wersji i na treningi z grupą była by dobra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byłem w pracy i się zdecydowałem i kupiłem z oporem 36kg, zobacze jak to będzie mnie ciągło do góry :D napewno przyda się przy robieniu siły do podciągania do klatki :D także czekamy :D i jeszcze zamówiłem sobie kolejną koszulkę ze smmash z krótkim rękawem ale jak przyjdzie dam zdjęcie bo jest przekozacka :D

a dziś pojechałem na zakupy z rodzeństwem i jutro z brzuchem zrobię dzisiejszy trening :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak guma cudna:D Normalnie MU bez bujania jak na poprzednim filmiku wchodzi :D jest łatwiej ale na wysokim drążku dalej nie wchodzi MU :D ale za to mogę podciągać się do klatki piersiowej czyli wysoko :) póki co myślę żeby ćwiczyć z nią przez miesiąc/dwa albo do końca tego roku i wtedy zobaczyć jaki progres wszedł i jak coś kupić potem  z mniejszym oporem. Ale do szlifowania technik i uczenia się ruchu ta jest idealna:) jestem ciekaw efektów :D i żeby utrudnić to robię wszystko powoli z przytrzymaniem na górze i na dole i do tego zauważyłem że z gumą mogę zrobić mój trening ze środy bez problemu z większą ilością powtórzeń co dziś zrobiłem ale potem jak robiłem bez gumy to ledwo dwa razy się już podciągałem :D 

za koszulkę zapłaciłem 129zł, przesyłkę póki co mają  gratis :D

Edytowane przez Maverick
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No próbowałem BL też ale we FL jestem w stanie na 1s się zatrzymać a w BL za wiele nie daje jak od dołu wchodzę jutro poprobuję z góry się opuszczać :D aa i hefesto próbowałem i łatwiej się negatyw robi ale na powrót nie było szans :D z UA koszulek termicznych jeszcze nie miałem, nie ma takich wzorów jak w smmash żeby mnie porwały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...