Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ZIPOLA można coś się zgadać ale chyba dopiero w maju będę miał wolny week na dłuższy wypad. Wszystko zależy jak pójdzie z kursem. Najwyżej można zrobić jakiś spot forumowy, bo widziałem że ktoś jeszcze jest z naszych okolic

 

Dziś trening odpuszczam i bieganie. Plecy znowu bolą ale to od tego co robiłem w pracy w ciągłym schyleniu ;/ w niedziele się nadrobi

  • Lubię to 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dynloth napisał:

Oby jakiejś poważniejszej kontuzji nie było od tego schylania

raczej nie zwykłe przeciążenie źle podchodziłem do dźwigania, a potem rozkręcałem będąc schylonym sam się prosiłem tylko teraz jeszcze dziś bolą, a w poniedziałek może skoczę w końcu po skierowanie na RTG, rezonans albo tomografię całego kręgosłupa zależy co będzie najlepsze dla chiropraktyka

 

18 godzin temu, ZIPOLA napisał:

W maju powinno być ciepło więc można zebrać kilka osób, potrenować a potem zrobić grilla, tak jak kiedyś na zlocie  

 

W takim przypadku to rzeczywiście lepiej odpuścić trening

 

Noo grilla po treningu to by można było machnąć dawno tego nie robiliśmy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz jutro ogarnę nowy temat, bo teraz czas na seriale

Tak wiem nie było mnie przez chwilę treningów też nie robiłem. W sumie za nic nie wiem co się działo w tym tygodniu Jednak dziś był świetny dzień rano się budzę, a tu info, że zaczynamy jazdy!!!!!!!!! Do tego pierwszy grill w tym roku jako otwarcie sezonu i była okazja zakupić części do rolek więc je ostro wyczyściłem i będę mógł jeździć na dokręconych kółkach Więc przez najbliższy miesiąc by być w pełni sił do jazd treningi będą takie luźne aż do skończenia kursu, żeby nie chodzić tam z zakwasami albo osłabionymi mięśniami. Do tego podobno będzie mocno fizyczna praca na placu w końcu będę musiał opanować 200kg potwora  Tak więc czeka mnie świetna zabawa, będę Wam opisywał teraz i treningi i co ciekawego było na kursie

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jako takiej jeździe tylko 2 malutkie. Jeden jak przechodziłem z szyny 4x80 na 3x110 przyzwyczajenie zrobiło swoje i przy robieniu Snake'a  zahaczyłem przednim kółkiem o tylne i lekko rozwaliłem kolano, a drugi był w tą zimę jak było sucho to zjeżdżałem ze wzniesienia na jednej nodze i chciałem sobie walnąć drugą nogą w tył rolki nie pamiętam czemu ale nie trafiłem i walnąłem sobie w tylne kółko i się wyglebiłem i też kolano zdarłem. Więcej upadków miałem przy freestyle slalomie ale tam to normalne przy trudniejszych trickach  

 

Przy okazji podaję link do Zlotu w Kato @Dynloth dałoby radę go jakoś przypiąć na górze żeby nie znikł z widoku?  

 

 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak mała przerwa była ale teraz wiem co i jak Póki co czekam na grafik kiedy jazdy ale pierwsze 2h już były i IMO dobrze sobie radziłem jak na pierwszy raz Szczerze to jak jazda na rowerze tylko trzeba pamiętać o sprzęgle gazie hamulcach itp  przedni ostry jak żyleta

Dziś zrobiłem trening na razie robię takie luźne żeby się nie zatracić do tego rolki i jest miodzio. Na razie biegać mi się nie chce w czwartek ma padać to pewnie wtedy

 

PONIEDZIAŁEK - Klatka+Triceps
Pompki z nogami na podwyższeniu 6/7/8    6/7/8
Pompki diamentowe 6/7/8   6/7
Pompki z rękoma szeroko 6/7/8    6/7
Dipy 4/4/6   3/3

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...