Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lepszy taki trening niż żadne przynajmniej się wdrożysz w mocniejsze treningi 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dokładnie, a nie chce teraz walić ostro zakwasy będą musiały poczekać 🙂 Nawet nie wiem czy nie wdrożę z podciągania treningu ze skazanego przez miesiąc mogę robić, a może zaczną mi podciągnięcia normalnie wchodzić i je polubię 🙂 

Widzieliście to?

• Że co? 1
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Masakra współczuję jej 😮

Też nie pamiętam co to był za system tam z podciąganiem ;d 

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

noo koniec kariery ledwo zacząć i już koniec ;/ 

eeeee a bo ja wiem muszę zerknąć do książki 😄

wczoraj trening zrobiony rolki + abs tak jak w poniedziałek robiony bez przerwy 🙂

WTOREK - ABS
Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego 8/8/10   8/8
Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14   8/8
Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 10/12/14  8/8

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz już nie wcześniej się uczyłem jak miałem rolki do freestyle slalom w lutym je sprzedałem, bo nie miałem czasu żeby jeździć poza tym u mnie też nie było jako takiej miejscówki, żeby fajnie ćwiczyć. Teraz to tylko rekreacyjnie bardziej ale i tak robię różne triki żeby ich nie zapomnieć, bo na pewno wrócę do FS. Teraz czekam tylko do czwartku, aż będę miał wizytę u alergologa dostanę leki i będzie można normalnie żyć na dworze 🙂 

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta na wszystko pyłki, kurze itp itd ale to głównie coś w tym okresie zaczyna się pylić różnie to bywa w każdym roku 🙂

No do najbliższego mam z 10km, a dwóch pary rolek nie chciało mi się na plecach targać, a autem to bez sensu było

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No otarcia akurat to rzadko występują jak potrafisz jeździć częściej to stłuczenia występują oczywiście mówię o freestyle slalom, bo przy agressive to chyba wszystko jest możliwe do uszkodzenia 🙂

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi