Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Maverick planik:)


Maverick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rufii napisał(a): no jakosc powala ;P ale cos tam widac :] w nocy nagrywane?
nom w nocy:D jak nabiore sił to spróbuje jakos inaczej zrobić bez podskoku choć bd cięzko:D Dzisiejszy trening był według planu sobotniego cięzko było z podciaganiem bo dziennie łapy były katowane ale jakoś dało rade:P pozatym coraz wyżej podnosze nogi wyprostowane w zwisie wiec mysle ze do sierpnia dam rade podniesc do drazka no ale sie zobaczy a czy BL mi sie uda to sie okaze tez z czasem a od poniedziałku znowu robie według planu z dodatkowymi ćwiczeniami:) a to było po sniadniu przed obiadem :Pa0673ba2fac3f59am.jpg Pozdro:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już kolejny dzieñ treningu za sobą :D ćwiczenia według planu niektóre w zwiększonych ilościach i dodatkowe ćwiczenia :D PONIEDZIAłEK (Klatka+Triceps) Pompki z nogami na podwyższeniu 7/7/7 Pompki diamentowe 6/7/8 Pompki z rękoma szeroko 9/10/10 Dipsy 4/5/6 Pompki na kostkach 6/8/8 Typewriter Push-Ups Full Shuttle Pushup Full Shuttle Diamonds Pushup Te 2 ostatnie może nie dokñca były poprawnie technicznie ale teraz widziałem filmiki jak powino wygladac i bd tak robił:D Æwiczenia pod BL Wznosy zgiętych nóg do klatki zwis na drążku Wznosy prostych nóg do kąta prostego i przytrzymanie zwis na drążku Wznosy zgiętych nóg do klatki w pozycji wyjsciowej do dipa Wznosy prostych nóg do kąta prostego w pozycji wyjsciowej do dipa Tuck back lever przytrzymanie Tuck back lever prostowanie jednej nogi przytrzymanie i zmiana Próby wyjscia z tuck back lever'a do straddle back lever Nauka stania na rękach: Wyskoki z jednej nogi z rękoma na ziemi Stanie na rękach przy siatce i wolne odsuwanie się Jutro wrzuce filmik z straddle back leverem jaki udało narazie mi sie zrobic i moze jeszcze cos nakręce :P Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada na MU (od Grala dostalem) : jedna reke dajesz podchwytem, druga normalnie nachwyt (dajmy na to prawa). Wtedy starasz sie jak najexplozywniej podciagnac sie i prawa wywalasz na draga a z lewa hmm jakas technike musisz sobie wymyslec bo lapa jest podchwytem wiec moze byc ciezko ale przyznam ze dzieki mentorowi mojemu Gralowi zrobilem tak za pierwszym razem ta technika i wgl MU zrobilem pierwsz raz :D a teraz to juz 3 mu na jedna pod rzad daje rade :D duzo daje tez robienie z wyskoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie narazie robię z wyskoku i cisnę ile dam rady dipów w pozycji do MU i coraz łatwiej jest mi wchodzić i niekiedy się udaje ze 2 ręce równo idą ale to rzadko i ciężko jest:D muszę tez bardziej na podciąganiu się skupić żeby umieć do klaty się podciągnąć:D i dzięki za rade wypróbuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak dziś kolejny dzieñ trenigu bardzo owocny:D WTOREK (ABS) Podnoszenie prostych nóg do kąta prostego 8/8/10 Podnoszenie zgiętych nóg do klatki piersiowej 12/12/14 Brzuszki z podniesionymi nogami do kąta prostego 10/12/14 Plank 30s/40s/40s no i nagrałem kilka filmików do jednego filmu który już jest gotowy i jak się wciepnie to wrzuce tu:F Ogólnie progress jest w porównaniu z tym co było i to całkiem niezły na pierwszym spotkaniu w Dąbrowie nawet nie umiałem zrobić przewrotu do tyłu na dtązku a teraz prawie straddle BL robie jeszcze brakuje ale myślę że do sierpnia wyćwicze tak ramiona bary i ABS że utrzymam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

¦RODA (Plecy+Biceps) Podciąganie nachwytem szeroko 4/4/4 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 25/25/25 Podciąganie podchwytem 5/5/6 Pompki z jedną ręką na podniesieniu (lewa i prawa) 6/6/7 Pdciąganie nachwytem 7/7/5 Kolejny dzieñ i co i padało ale to mnie jeszcze bardziej pociągnęło by biegać bo uwielbiam biegać w deszczu!!:D dziś trochę wcześniej niż zwykle bo jutro wcześniej do pracy o 5:00 pobudka to trzeba się trochę wyspać a biegało się cudnie cały mokry i od razu do piwnicy robić plan i nawet nie było najgorzej ale podciąganie dalej leży i kwiczy:D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dwa dni ubiegły pod efektownym treningiem:D coraz lepiej czuje się wykonując mostek jak wcześniej od samej góry spadałem na ręce tak teraz kontroluje upadek tak od wygięcia do zobaczenia trawy gdzie maja upaść ręce wiec jeszcze trochę ćwiczeñ<miesiąc/2> gibkości i ABSu i będę mógł powoli do samego koñca schodzić do mostka i tez ciągle ćwiczę pod BL i flagę i Dragon flag zobaczymy co z tego wyjdzie ogólnie to teraz ciągle katuje brzuch :P no i się też trochę pochwale :D około połowy września planuję mieć już u siebie łuk i ćwiczyć w lesie^^ pozdro:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra dzis biegłem do parku 5,5km potem 2h treningu i znowu powrót tylko tym razem z niespodzianką bo jakiś 1,5 km od domu po całej ulicy nagle biegały sobie 3 wilczury wiec postanowiłem ze zadzwonię do siostry żeby po mnie skoczyła autem w koñcu to chwila:D a tu dzwonie i dzwonie i nikt nie odbiera no i musiałem sie cofnąć 1,5km 300m pod górę i ze kolejne 3km prosto i jakiś 1 km w dół do domu tylko po to żeby ominąć 3 psy:D masakra łydy mnie bolą od wczoraj głownie to prawa tak że ledwo chodzę ale trudno zobaczę jutro bo jutro znowu to samo ale już od razu biegnę ta druga trasa w drodze powrotnej:D ot taka dziś przygoda:) a trening oczywiście progres dalej katuje ABS i nogi trochę wyżej niż kat prosty i L-Sit wykonuje na jednej rece tylko ostatnio coś mnie ciągle skurcze łapią i nwm czemu ;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...