Skocz do zawartości
Workout Athletes

KaCCowy dzienniczek.


KaCC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Kolejny mały progres zaliczony, mam nadzieję że w niedługim czasie uda mi zrobić ten trening w stu procentach.

3 godziny temu, Trip napisał:

Czy krótsze przerwy między ćwiczeniami i seriami sprawiają że czujesz iż dane ćwiczenia są trudniejsze? ? Czy większej różnicy nie ma? ?

Jasne że są trudniejsze, niby odejmuję sobie po 30 sekund między seriami i minute między ćwiczeniami ale pod koniec treningu jestem bardziej wyczerpany i zadyszany + im mniejsze przerwy tym efekty są lepsze, więc stopniowo gdy jakiś trening idzie mi już dość łatwo to skracam go sobie o jakieś 5 min i czuję się po nim jakbym robił go pierwszy raz. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze nigdy nie robiło mi się słabo w trakcie treningu. Niekiedy jak sobie walne tabletkę z kofeiną przed treningiem to serducho pracuje na większych obrotach + nie mogę usiedzieć gdy robię przerwy między ćwiczeniami/seriami i żadnych słabości nie czuje ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

  • Pompki z rękoma przy biodrach 14/14/14                                 ----> 14/14/14
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12                     ----> 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 8/8/8                                                 ----> 8/8/8 (+1)
  • Pompki na piłce 14/16/16                                                             ----> 14/16/16
  • Podciąganie za głowę 6/6/6                                                          ----> 6/6/6

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Pierwszy raz udało mi się skończyć sobotni trening w 100%, jestem mega zadowolony. ?

23 godziny temu, Trip napisał:

Patrz, nie wziąłem tego pod uwagę ?

Będziesz mógł skorzystać z mojej rady następnym razem. ?

16 godzin temu, Endriu napisał:

Miło się czyta taki dziennik ?

Dzięki za pozytywną opinie. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PONIEDZIAŁEK:(KLATKA+TRICEPS)

  • Pompki z rękoma szeroko 16/16/16                                         ----> 16/16/16
  • Pompki diamentowe  14/16/16                                               ----> 14/16/16
  • Pompki z nogami na podwyższeniu 12/12/14                        ----> 12/12/14
  • Dipsy 12/12/14                                                                             ----> 12/12/13 (+1)
  • Pompki na kostkach 14/14/14                                                   ----> 14/12(-2) /10(-2)

 

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

W tym tygodniu mija dwa miesiące od rozpoczęcia treningów z planem Dynlotha, także myślę że dociągnę jeszcze ten tydzień do końca i zrobię sobie tydzień resetu od treningów (basen, sauna, rozciąganie itp.) bo czuję, że ciało jest lekko wyeksploatowane i przekłada się to na treningi (nie odpuściłem żadnego przez te dwa miesiące). Ewentualnie gdy skończę ten tydzień treningowy odpocznę sobie ze trzy dni i sprawdzę jak to teraz będzie wyglądało z maksami przy podciąganiu, pompkach i dipach, a później już tylko tygodniowy reset i jazda na pełnej od nowa. 

3 godziny temu, Trip napisał:

OOO gratulacje ?

Dzięki, szkoda że dzisiaj nie poszło tak dobrze. ?

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚRODA: (ABS)

  • Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/12/12                         ----> 12/12/12
  • Mountain Climbers  40s/40s/40s                                      ----> 40s/40s/40s
  • Mostek(plank) 50s/50s/50s                                                    ---->  50s/50s/50s
  • Scyzoryki 40s/40s/40s                                                        ----> 40s/40s/40s
  • Crunch Kicks 12/14/14                                                       ----> 12/14/14 

Przerwy między seriami 1 min, między ćwiczeniami 2 min.

Odjęte kolejne 30 sec z przerwy między seriami, niby tylko 30 sekund mniej ale gdy się to skumuluje pod koniec treningu to jest ogień.

3 godziny temu, Trip napisał:

Takie odpoczynki są wskazane, dużo osób je stosuje ?

Oby przerwa przełożyła się na lepsze wyniki w późniejszym okresie.

16 minut temu, Dynloth napisał:

Ja też muszę sobie zrobić deload'a bo czuje po sobie że mięśnie dojechane i wołają o urlop ? 

I też czekam na maxy ?

Jakoś w poniedziałek/wtorek w przyszłym tygodniu zrobię sobie test maksów i przy okazji nagram filmiki, jakby ktoś był chętny zobaczyć jak poszło to mogę je tutaj wrzucić. ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK: (PLECY+BICEPS)

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Dzisiaj miałem chyba jakiś dzień dzika bo normalnie czułem się tak jakbym latał nad tymi drążkami, a co za tym idzie udało mi się wykonać 100% treningu pierwszy raz odkąd dostałem plan ?, zostało już tylko zrobić mocny trening w sobotę i nastawić się na lekki reset.

W dniu 16.09.2020 o 12:10, Trip napisał:

Koniecznie! ?

Wyniki może nie będą jakieś kosmiczne ale zawsze będę miał jakiś dodatkowy bodziec w postaci filmów do dalszego zasuwania. ?

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SOBOTA: (BARKI+PRZEDRAMIĘ)

  • Pompki z rękoma przy biodrach 14/14/14                                 ----> 14/14/14
  • Podciąganie samymi barkami w zwisie 10/10/12                     ----> 10/10/12
  • Podciąganie na ręcznikach 8/8/8                                                 ----> 8/8/8
  • Pompki na piłce 14/16/16                                                             ----> 14/16/16
  • Podciąganie za głowę 6/6/6                                                          ----> 6/6/6

Przerwy między seriami 2 min, między ćwiczeniami 3 min.

Ostatni trening zakończony sukcesem, teraz 2-3 przerwy później test maksów i po testach tygodniowe odcięcie od treningów.

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 15:52, KaCC napisał:

Dzisiaj miałem chyba jakiś dzień dzika bo normalnie czułem się tak jakbym latał nad tymi drążkami, a co za tym idzie udało mi się wykonać 100% treningu pierwszy raz odkąd dostałem plan ?, zostało już tylko zrobić mocny trening w sobotę i nastawić się na lekki reset.

Brawo!!

Wow latasz jak zły na tym drążku siła aż Cię rozpiera ?

Fajny placyk jakiej to firmy? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W sumie od miesiąca nic nie robiłem bo miałem lekkie problemy ze zdrowiem, ale teraz powoli wszystko zmierza w dobrą stronę i po nowym roku powinienem powoli wracać do formy bo ta ostatnio trochę spadła. Waga skoczyła z 76kg do prawie 81 kg i trochę mnie podlało, ale i tak jestem zadowolony z osiągniętego efektu w tym roku bo cel jaki sobie założyłem można powiedzieć w pełni zrealizowałem, czyli przybranie trochę mięsa + zrzucenie troszkę tłuszczu z brzucha i gdyby nie ostatni miesiąc tego roku i lekki spadek formy to byłbym w pełni zadowolony.

Zostawię zdjęcie, po lewej fotka z początku 2020r, po prawej jakoś połowa listopada 2020.

r-nica-heh.png

Jakby było jakieś zainteresowanie z Waszej strony do kontynuacji tego dziennika to dajcie znać, bo po nowym roku ruszam z nowymi celami oraz jeszcze większą motywacją. ?

 

 

 

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...