Jump to content

Dziennik Kacpra :)

minequard
 Share

Recommended Posts

Klata + tricpes 

-pompki ręce szeroko

-5

-6

-5

Pompki diamentowe 

-4

-4

-4

Pompki z nogami na podwyższeniu 

-5

-6

-5

Dipy

-10

-10

-10

Pompki zwykłe

-3

-3

-3

+takie pytanie co sądzicie o braniu białka po treningach bez diety? Mam 15 lat i nie wiem czy Mi się opłaca

:v

Na W-F dostałem piłką od tamtego czasu np czasami biegam po prostu coś mi strzyknie w kolanie i nie umiem ustać na tej noce... Po dopiero jakiś 2 tyg masowania i smarowania maściami przechodzi że mogę normalnie ruszać nogą :) Także nogi sobie odpuściłem ale biegania nie odpuszczam bo strasznie w tedy uważam aby nic sobie w to kolano nie zrobić :)

Edited by minequard
  • Lubię to 1

Trening Ładnie Wszedł, Widać Starania a bynajmniej Twoje Powtórzenia są pełne, ostatnim razem widziałem że Były powtórzenia gdzie było po 3,5 czy coś Także idziesz ku dobrej drodze ;)
Branie Białka Po Treningu jeśli nie masz diety to już Musiałbyś Czekać na Wypowiedzi Kogoś kto Się zna od Nas :D

Białko jako suplement diety ma ci pomóc dostarczyć je jeżeli nie masz czasu zrobić sobie czegoś do jedzenia a nie zastępować ci porządny posiłek po treningu :) I tak wiesz  przyjąć 3g węgli innego pochodzenia na 1g białka więc samo białko nie da ci zbyt wiele :) 

Jesteś młody i dobry wiek masz do zaczynania ćwiczenia więc póki co nie brałbym białka na twoim miejscu tylko ćwiczył potem możesz na spokojnie się wdrażać w dietkę i suple :P Przeznaczył bym te 80 zł na co bardziej ci się przyda :) ​poręcze do pompek czy kurczaka i ryż ;)