Skocz do zawartości
Workout Athletes

Mój dziennik


Trenn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że dziś postanowiłem zrobić troche "lepsiejszą" kolacje i zawyzyć makro na dziś a jako ze jest redukcja to siedziałoby mi to na sumieniu długo- więc wykonałem takie oto ćwiczenie wytrzymałosciowo/siłowe:

 

-uderzanie młotem o opone

10 serii- 20 uderzen młotem o opone/10 sekund przerw miedzy seriami

2 serie - 30 uderzen młotem o opone/ 10 sekund przerw miedzy seriami

 

 

Niestety mój młot do najcięższych nie należy. W przyszłosci będę się starać coś wykombinowac (czyt. załatwić) nowy , cięższy młot do tego ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy trening:

 

-modlitewnik/francuz 3ss

-młotkowe/z za głowy 3ss

-uginanie ramion metodą "21"

-odwrotne pompki 1s

 

Nie miałem czasu na więcej.....

 

 

Dziś mija 12 dzień redukcji. Waga na dzień dzisiejszy to 72,2kg . Rozpoczynając redukcje ważyłem równe 75kg.

Oczywiście straty są nie tylko w tłuszczu ale i w wodzie dlatego taki wynik. Postanowiłem zrobić dziś cheat day. Nie ograniczajac słodyczy,pieczywa, itp....

Od jutra znów lecimy z normalną dietą. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku waga leci jakby oszalała ze względu na to że woda z nas "schodzi" więc taki skok wagi w dół nie jest niczym nienormalnym tzn nie wymęczam organizmu. Staram się robić cheat meale dość często aby czuć się z tym wszystkim lepiej -oczywiscie wliczam w stosunek makro. Zobaczymy jak to teraz będzie schodzić po tych dwóch tygodniach. Trening zmieniłem, dieta w miarę dopięta. 

 

A co do twojego pytania odnoszącego się do mojej wagi docelowej to pewnie będzie około 66-67kg (chciałbym zachować jak najwyższą wagę) . Zobaczę jak to wszystko będzie wyglądać i ewentualnie zakończe redukcje na innej wadze. Myśle że dojście do 10-12% bf będzie dla mnie najbardziej korzystne.

 

 

Co do treningu:

 

-dipy 5s

-WL 4s

-pompki z nogami na podwyższeniu

-rozpiętki na kolanach

-wyciskanie na skosie

+ ABS II poziom 8

 

Trening nie jest czysto kalisteniczny lecz staram się zachowywać elementy zaczerpnięte z kalisteniki.  Co do obciążenia które zakładam do dipów to dziś się lekko zdziwiłem. Jako że mija drugi tydzień redukcji byłem już pogodzony z tym że będę musiał zmniejszyć obciązenie lecz tak się nie stało. Szedłem z nim do przodu i to dużo. Zakończyłem ostatnią serie na 1x43kg co dla mnie jest dobrym osiągnięciem (tak tak daleko mi do Małego).

 

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jednak Mały mnie zmotywował choć troche i zrobiłem trening (nic specjalnego, kalisteniczny)

-pompki szeroko

-dipy

-pompki z nogami na podwyzszeniu

-pompki odwrotne

-pompki szeroko metodą  "21"

 

 

Jeszcze trening z wtorku:

-podchwyt

-żołnierskie

-wiosło

-martwy

 

Dodam że we wtorek zrobiłem martwy ciąg (poprawnie technicznie) 5x117 kg więc z jednego maksymalnego powtórzenia 117kg wyszło 5. Niby jestem zadowolony z wyników ale jednak mam małe zawahania dotyczące treningu (brak motywacji itp), miejmy nadzieje ze to szybko pokonam. Pozdrawiam!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...