Skocz do zawartości
Workout Athletes

[Dziennik] Forcer masuje.


Forcer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masa: Tydzie? Dzisiaj słaba pogoda była nuda jakaś taka no i cóż trening też całkiem dobrze poszedł. Trening: ¦RODA: (Plecy+Biceps) Podciąganie podchwytem wąsko 6/6/8 Podciąganie nachwytem szeroko 3/4/5 Krótkie pompki, rękoma wąsko przy ciele 30/30/30 Podciąganie nachwytem 6/6/8 Pompki na podwyższeniu 10/5 Na piłce jedną ręką nie dam rady ja nawet dwoma rękami na piłce nie daje rady nie wiem co jest ;p Ciężkie te pompki. Jedzonko: Posiłek 1. Hamburger domowy - zdrowy xD Posiłek 2. Płatki owsiane + mleko Posiłek 3. - 3x Cheeseburger + shake z McDonalda - Od czasu do czasu można sb pozwolić. Posiłek 4. - Barszcz biały z jajkami i kiełbasą białą. Posiłek 5 - Mam 2 jaja zobaczymy co zrobie z tego jakieś kanapki albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Pompki z jedną ręką na piłce - jedna ręka jest na piłce, a druga na podłożu. Tak na samej ręce, to powiem Ci misja. ;D Ja akurat też byłem dziś w Macu. I zawiodłem się na nich, bo dali dupy przy skrzydełkach. ;d Jajka na miękko, polecam. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa: Tydzie?, Dzie? 1 Ciężki dzie? jakiś dzisiaj pogada raz zimno raz gorąco masakra. Treningu praktycznie nie zrobiłem bo nie miałem siły. Trening: Podciąganie podchwytem wąsko. 10/ Pompki na podwyższeniu. 5/15/20 Dipsy. 10 FrogStand 20s/30s/30s Pompki z rękoma przy biodrach 5/5/5/5/5/5/ Jedzonko: Posiłek 1. Płatki owsiane + Mleko Posiłek 2. Martadela 4x plaster _ 2x kromka chleba. Posiłek 3. Barszcz biały + kiełbasa białą + jajko. Posiłek 4. J/W tylko bez kiełbasy Posiłek 5. 3x kanapka z pasztetem i ketchupem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcc1997 napisał(a): Jak jesz płatki owsiane z mlekiem to gotujesz to tak, żeby była gęsta masa, czy tylko zalewasz mlekiem ? :D
Nie rozumiem trochę twojego pytania. Gęsta masa o co chodzi?? Biore płatki do miski. Podgrzewam mleko ale nie że aż kipi tylko żeby ciepłe było i zalewam płatki mlekiem ;p.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa: Tydzie?, Dzie? 2 Zrzut z wczoraj. Trening nóg poszedł bardzo dobrze. Micha taka sobie bo trochę nie było czas zjeść ;pp. Trening: PI?TEK: (Uda+łydki) Przysiady na jednej nodze (lewa i prawa) 10/10/10 Spięcia stóp (np. na schodach) 20/20/25 Przysiady z wykrokiem 20/20/25 Kaczy chód 35s./3 Przysiady z wyskokiem 15/15/20 Jedzonko: Posiłek 1. Płatki owsiane + mleko Posiłek 2. Martadela 4 plastry. + ketchup + 3x kromka chleba Posiłek 3. 3x Udko z kurczaka + ziemniaki + surówka. Posiłek 4. 2x kanapka z serem białym . Posiłek 5 2x cebularz Od dzisiaj zmieniam ziemniaki na ryż -.- Waga 62.2 na czczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planu treningowego. PONIEDZIAłEK: (KLATKA+TRICEPS) Pompki z rękoma szeroko 10/12/12/14/10 Pompki diamentowe 10/12/12/12/10 Pompki z nogami na podniesieniu 13/13/13 Dipsy 6/8/8 Pompki z klaśnięciem 13/13/13 WTOREK: (ABS) Podciąganie prostych nóg do kąta prostego 12/12/12 Podciąganie zgiętych nóg do klatki piersiowej 15/15/15 Mostek(plank) 30s/30s/30s Brzuszki do pozycji V 12/14/14 Scyzoryki 30s/30s/30s ¦RODA: (PLECY+BICEPS) Podciąganie nachwytem szeroko 6/6/6 Krótkie pompki z rękoma wąsko 20/20/20 Podciąganie podchwytem zamkniętym 6/6/6 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/14 Podciąganie nachwytem 6/8/8 CZWARTEK: (BARKI+PRZEDRAMIę) Pompki z rękoma przy biodrach 15/15/15 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/8s Podciąganie na ręcznikach 6/8/8 Pompki na piłce 12/12/14 Podciąganie za głowę 6/6/6 PI?TEK: (Uda+łydki) Przysiad z wykrokiem 20/20/20 Kaczy chód 30s/30s/40s Przysiady na jednej nodze 10/10/12 Wspięcia na palce 30/30/30 Przysiady z pompką i wyskokiem 10/12/12 SOBOTA: (Ogólny) Pompki z nogami na podniesieniu 13/13/13 Dipsy 6/8/8 Mostek(plank) 30s/30s/30s Brzuszki do pozycji V 12/14/14 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/14 Podciąganie nachwytem 6/8/8 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/8s Podciąganie na ręcznikach 6/8/8 Przysiad z wykrokiem 20/20/20 Kaczy chód 30s/30s/40s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa: Tydzie?, Dzie? 3 Dzisiaj nowy trening spoko poszedł nawet. Z michą trochę chyba przedobrzyłem xd. Trening: SOBOTA: (Ogólny) Pompki z nogami na podniesieniu 13/13/13 Dipsy 6/8/8 Brzuszki do pozycji V 12/14/14 Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 10/12/14 Podciąganie nachwytem 6/8/8 Zwis na jednej ręce (lewa i prawa) 5s/7s/8s Przysiad z wykrokiem 20/20/20 Kaczy chód 30s/30s/40s Jedzonko: Posiłek 1. Płatki owsiane + mleko Posiłek 2. Bagietka. Posiłek 3. 3x stek + udko z kurczaka + ketchup + chleb. Posiłek 4. Martadela na jajku + ryż + pomidory. Posiłek 5 Kurczaki z grilla Posiłek 6 Serek Wiejski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forcer napisał(a): Nie rozumiem trochę twojego pytania. Gęsta masa o co chodzi?? Biore płatki do miski. Podgrzewam mleko ale nie że aż kipi tylko żeby ciepłe było i zalewam płatki mlekiem ;p.
Ale zrozumiałeś, bo dałeś odpowied? jaką chciałem przeczytać, już wszystko wiem, dzięki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...