Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś trening wieeeczorem robiłem,skończyłem go o 22.30,coś koło tego :)

Ćwiczonka pierwszy raz po przerwie z dodatkowym cięzarem :) 

Rozgrzewka:

Dipy,podciągnięcia,pompki 3x5

Główne:

Pull up 4x5+5kg

 

Dipy wstępne 2x10+5kg

Dipy głowne 4x5+10kg/2x8+15kg

 

Pompki wstępne 2x10+5kg

Pompki główne 4x8+10kg

 

Chin up wstępne 2x10+5kg

Chin up główne 4x5+10kg

ZAKWASY BĘDĄ CZUJE TO  :D

Rano wstać,a ja tu jeszcze siedzę,ale to przez to,że dopiero do domu wróćiłem bo byłem jeszcze na mieście :P 

WARSZAWA WITA !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co do ciężarów,dodałem je bo chciałem zobaczyć jak moje ciało na to zareaguje.

Wszystko przebiegło tak jak chciałem,nie ma dużych bólów pleców,nadgarstków ,jest dobrze ;) 

5/15kg to nie tak dużo,także spokojnie,mam nadzieję,że wiem co robię ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś na temat FIWE !

Kiedy zaczynałem ćwiczyć nie spodziewałem się,że będę miał możliwość spotkania Tych dwóch legend!
Wszystko zaczynało się od Hannibal For King,pierwsze filmiki,próbowanie ćwiczyć coś na podwórku.
VADIM OLIINYK'a poznałem nieco pózniej,ale to co zobaczyłem było niemożliwe,swój własny styl jakim jest Bar Dance daje mu wiele możliwości dzięki,którym jest trzykrotnym Mistrzem Świata w Street Workout.
Wczoraj to się zmieniło i miałem możliwość zamienia z nimi kilka słów,sympatyczni ludzie!
Dzięki temu nabrałem większej motywacji do dalszej pracy pracy nad swoim ciałem jak i nie tylko.

Trzeba robić wszystko aby osiągnąć swoje marzenia,bo warto,naprawdę warto!

MÓWIĘ TO JA MALUSZEK!

Nie spodziewałem się,że będą tak otwarci do ludzi,ale dobrze,że się myliłem :)

Każdy mógł podejśc i zamienić kilka zdać z nimi :) 

Teraz coś na temat ogólny o FIWE.

Pierwsze wrażenie bardzo dobre,dużo ludzi,fajne ułożenie stoisk do biletów,wszystko wyjaśnione przez osoby do tego zatrudnione.

Pierwsza HALA i WOOOW,tyle stoisk,tyle firm nigdy nie widziałem na raz.

Możliwość testowania odżywek,sprzętu jaki został wystawiony ja oczywiście skupiłem się na drażkach czyli to co kocham (NO HOMO) XD

Spotkaliśmy ludzi z Mławy(25kg od mojego miasta)wcześniej ich nie widziałem co tam potrafią,ale planche/OAHS siadał im,PROPSY CHŁOPAKI!

Ja porobiłem jakiś HS na górze drążka,backi itp.

Fajnie tak sobie porobić coś na innym sprzęcie i mieć możliwość wyrażenia opini na temat tego sprzętu.Różnież brałem udział w konkursie na czas :P

Przysiady i podnoszenie piłki/chodzenie po rurkach(jak małpy)/rowerek ;)

Zajęte niestety 5 miejsce,pewnego czasu byłem 1,pózniej się spadło pod koniec na 5,mogłęm wygrać roller do masowania/sprzęt TRX...NO cóż liczy się zabawa ;P

Druga HALA byłą już bardziej pod zawody główne,placyk do Street Workout/Podest dla ludzi z kulturystyki,ODŻYWKI pełno tego było,sam raz sobie testowałem aminokwasy,powiem Wam,że MEGA SMAK,jakbym miał hajs to bym brał pewnie :P Niestety nie pamiętam nazwy marki.. :P

Ludzie co pokazywali na drążkach to mi się nie śni .. :P Planche/HSy,freestyle,największe zaszkoczenie to FRONT i falowanie ciałem w nim... JAK,to ja nie wiem.

MINUS TEGO PLACYKU jak i FIIWE ,mieli tam wstęp Ci co mają plakietki,a z początku tam byli goście i trzeba było czekać kilka h aby zrobić z nimi zdjęcie czy tez pogadać... Nie można było wejść i sobie poćwiczyć,no ale cóż .. 

Na koniec poszliśmy sobie przed Halę na placyk od Free60,fajny przenośny placyk,tak również poćwiczyłem,dziś moje ręce PŁONĄ!Odciski uf.. :v 

Byłem wstanie też pomóc innym w tym co robię,a im nie wychodzi,fajne uczucie jak ktoś do Ciebie podbija i pyta się o rady :D 

Ocena 4/5

KOGO NIE BYŁO NIECH ŻAŁUJE!

 

dsc02694.jpg

dsc02689.jpg

dsc02733.jpg

dsc02744.jpg

dsc02786.jpg

dsc02782.jpg

dsc02702.jpg

dsc02681.jpg

PRZEDRAMIE !dsc02630.jpg

dsc02635.jpg

dsc02675.jpg

dsc02619.jpg

dsc02629.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez m4lusz3k
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...