Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - m4lusz3k


m4lusz3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, Treningi cały czas idą do przodu , tak jak dziś. Pewnie ja wy dziś miałem barki i przedramiona. Trening cały uko?czony pozytywnie ,a po treningu nagroda ;D W postaci 100g ryżu , 200g polędwiczek z kurczaka+200g warzyw na patelnie :D Właśnie ko?czę jeść , kolacyjka to jakiś serek wiejski z rodzynkami i miodem Czas niedługo się zważyć, mamuśka mówi że już przekroczyłem te 80kg :D Oby to była prawda ;D POZDROOO i powodzenia dalszych treningach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko :D Dziś piąteczek więc , był robione nogi :D Trening ogólnie fajnie odczuwam nogi , ale też znów mnie boli w pachwinie .. :D Także nie wiem już co robić.. Ryż już się gotuje więc m teraz aby warzywa i ryż ;D Dziś będzie zjedzone około 3tyś kalori :DD POZDRO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko :D Treningi cały czas do przody , wczoraj miałem klateczka i tricpes powiem wam że był OGIEEE??: D dziś miałbyć wolny dzie? , no ale chciało mi się tak bardzo wyjść , wieć porobiłem troszkę technik/pompek i podciągnięć :D Jestem zadowolony z obu dni ;D Czas iśc robić szamkę ryz kurczak i warzywa :D POZDROO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , na początku chciałbym przeprosić Was wszystkich za to że nic tu nie pisze ;D Po prostu mi się nie chce po treningach wchodzić i coś pisać ;D Ale treningi się odbywają ;D Cały czas siła idzie do przodu :D Zauważyłem że lepiej mi się podciąga gdy drążek jest grubszy .. :D Będzie chyba trzeba wymienić kawałek rurki albo czymś owinąć ;D Dziś trening poszedł znakomicie ;D Miałem dziś sporo siły, chyba przez to że się w ko?cu wyspałem :D Po treningu czułem mieśnie , wieć było dobrze ;D Zjadłem od razu jak przyszedłem do domu 2 banany i wypiłem witaminkę C. 15 minut temu sko?czyłem jeść główny posiłek czyli 100g ryzy kurczaka 200 i warzywa około 200g :D Póżniej może zjem twaróg z rodzynkami i miodem POZDROO i powodzenia w dalszych treningach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Trening zako?czony , jestem zadowolony :D Dziś były plecy+biceps+trening pod MU. NIe byłem wstanie zrobić całęgo treningu pod Mu :( Ale dałem z siebie wszystko co mogłem ! Czyli jest dobrze , naprawdę dobrze. Szamka jak zawsze ryż kurczak i warzywa na patelnię XD Wszystko było smaczne :D Jutro kolejny dzie? zmaga? z celem który sobie postawiłem :D życzę Wam wszystkiego dobrego w treningach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko :D Dziś trening pod HF , zrobiłem ćwiczenia te co byłem wstanie ;D Starałem się zrobić trening jak najszybciej :D Zimno na dworze i wgl :D Jedzonko cały czas jest podobne ;d Ale mi sie nie nudzi :D Dobra , teraz trochę o moim zdrowiu i dalszych treningach. Mam problem z rękoma w jednej bark , a w drugiej nadgarstek .. Nie jest z byt fajnie , przez nadgarstek mam problemy z wykonaniem kilku pompek. Bark boli przy próbach Hf. jest zima więc doszło jeszcze drobne przeziębienie. Myślę czy by nie przerwać treningów na jakiś czas,żeby mi się nadgarstek trochę zregenerował .. Bo jest masaaaakraa :D Co mi poradzicie ? POZDROO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w razie problemów dalszych skonsultuj się z lekarzem, nie zaszkodzi :P A stawy i różne takie lubią się psuć <3 Jak byłem w szpitalu, nie raz słyszałem jak ktoś opowiadał "Bolało mnie cały czas, ale nie chciało mi się iść do lekarza wcześniej i teraz mam mieć operowane" :P Stały motyw u połowy pacjentów z jakimi rozmawiałem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...