Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik SkyWay


SkyWay
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuję to dzisiaj poćwiczyć dzięki Dynloth :D A dzisiejszy trening Klatka+Triceps+ABS+DragonFlag przebiegł sprawnie miałem problemy z pompkami diamentowymi ale wykonałem wszystkie serie do ko?ca. Pó?niej kurczak z ryżem. Muscle Upa pomęczę wieczorem i będę próbował aż mi się uda bo siły chyba mam już sporo i ćwiczę 3 msc to coś już trzeba umieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 861
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema chłopaki po krótkiej przerwie! Trochę nie miałem czasu bo się zaczęły studia i od początku miałem jakies laborki i projekty ale postaram się trochę częściej tu pisać bo motywacja do ćwicze? spada Treningi oczywiście się odbywały ale jeszcze trochę pozmieniałem w moim planie bo w środę wracam pó?no i muszę robić krótki trening Może wrzucę jutro mój plan treningowy Czołem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak mój trening Poniedziałek(Klatka+Triceps+ABS+DragonFlag) 1. Pompki z rękami szeroko, nogami na podwyższeniu 35/40/40 2. Dipsy 30/32/34 3. Pompki z klaśnięciem 22/25/25 4. Pompki diamentowe 30/32/34 1. Podciąganie prostych nóg do kąta prostego na drążku 16/18/18 2. Podciąganie zgiętych nóg do klatki na drążku 28/30/32 3. Brzuszki do pozycji V 20/22/24 4. Plank 40s/50s/60s 1.Podnoszenie prostych nóg leżąc 22/24/26 2. Powolne opuszczenie DragonFlag 7/9/9 3. Brzuszki 26/28/30 ¦roda (Uda+łycki+Barki) 1. Przysiady z wykrokiem 25/25/30 2. Wspięcia na palce 60/70/80 3. Przysiady na jednej nodze 10/10/12 4. Siad przy ścianie 40s/50s/60s 1. Pompki z rękami przy biodrach 28/30/32 2. Pompki w staniu na rękach 6/8/10 3. Podciąganie za głowe 10/12/14 4. Dipsy na drążku 25/25/25 Piątek (Plecy+Biceps+Muscle Up) 1. Podciąganie nachwytem szeroko 8/8/10 2. Krótkie pompki 50/60/65 3. Podciąganie nachwytem 8/8/10 4. Pompki z jedną ręką na podwyższeniu 16/16/18 1. Podciąganie podchwytem zamkniętym 12/14/14 2. Incline Chin Ups 25/25/30 3. Pompki w plank by Dynloth 15/20/20 4. Negative Chin Ups 8/10/12 1. Dipsy na drążku 25/25/25 2. Podciąganie nachwytem do klatki 6/8/10 3. Muscle Up na jedną rękę 4/6/8 Sobota różne techniki typu HF, FL, BL, HS I jak może być ten plan czy jednak coś do poprawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest niesamowicie ambitny i ciężki do zrealizowania, jak zobaczyłem na początku pompki z rękoma szeroko 35/40/40 to mi prawie oczy z gałek wyszły, a jak zobaczyłem, że nogi mają być na podwyższeniu to musiałem długą chwilę szukać po podłodze oczu, bo mnie zamurowało :D Jakie już potrafisz techniki wykonać z SW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi pompkami co piszesz to akurat problemu nie ma Dynloth mi tak rozpisał i tak zostało a ja dopasowałem ten plan do studiów technik jeszcze nie potrafię ale uczę się teraz Front lever i Human Flag :D mam nadzieję że to ogarne niedługo bo sporo się tego już ucze i jeszcze nie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby tak było quake Dzisiaj trening zrobiłem z kolegą On wytrzymał do połowy i troche zmniejszył sobie ilość powtórze? ale może już we 2 będziemy ćwiczyć Poszło sprawnie i jak popatrzyłem na kolegę który ćwiczy już z 2 lata sztuki walki to trochę siły mam :D Teraz kurczak z ryżem i ogóreczkiem z domu :D zaraz trzeba się zabrać za ko?czenie projektu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był pierwszy trening ze skakanką jak dla mnie udany :D i postanowiłem poćwiczyć coś na drążku i wiecie co??!! Zrobiłem 5 MUSCLE UPóW!!! oczywiście nie na raz no ale udało się w ko?cu !! ;D nie były one idealne ale był ! ;D Musze teraz dopracować technikę jak już potrafię to zrobić efekty przychodzą powoli ale przychodzą więc dziś przyszła duża motywacja do ćwicze? !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...