Skocz do zawartości
Workout Athletes

Powrót do formy czas start!


Base
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejny tydzień z treningami rozpoczęty

Pompki z rękoma szeroko 14/14/16 ładnie wyszło klatkę fajnie czułem

 

Pompki diamentowe 14/14/16 już w drugiej serii dobrze paliło tricka 

 

Pompki z nogami na podwyższeniu 14/14/16 tutaj ręce trochę zaczęły mi wysiadać ale dałem radę 

 

Dipsy 8/10/12 dobrze poszło tricek dobrze wchodzi

 

Pompki na kostkach 12/14/14 tutaj przy ostatniej serii musiałem trochę dłużej odpocząć ale dobrze poszło

 

Już powoli nabieram wprawy w ćwiczeniach i chyba dobrej techniki bo udaje mi się odczuwać ćwiczone mięśnie

 

  • Jest moc! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
2 godziny temu, Base napisał:

Już powoli nabieram wprawy w ćwiczeniach i chyba dobrej techniki bo udaje mi się odczuwać ćwiczone mięśnie

No i świetnie bo o to chodzi, kontrola nad ciałem i "czucie" w każdym ćwiczeniu ćwiczonej partii. 

Czyli jesteś na prostej drodze do formy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień kolejny trening

 

Brzuszki do pozycji V 12/14/16 od samego początku czuć jak pali brzuch 

 

Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/14/16 bez większych problemów też fajnie pali brzuch 

 

Mostek 50/50/60 bez większych trudności 

 

Scyzoryk 30/30/30 bez problemów 

 

Crunch Kicks 12/14/16 powoli już ogarniam jak to dokładnie robić żebym czuł brzuch , przy trzeciej serii już paliło

 

I na koniec tak na dobicie próbowałem sobie tych wznosow nóg do drążka parę razy 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 minut temu, Base napisał:

Mostek 50/50/60 bez większych trudności 

Zamień na:

Crunch Kicks  12/14/16

21 minut temu, Base napisał:

Scyzoryk 30/30/30 bez problemów 

Zamień na:

Hell Touches 20/24/28 - przy tym ćwiczeniu skup się na tym aby miednice zrotowac do góry. Kolokwialnie i może niestosowanie mówiąc to tak jakbyś kroczem chciał dotknąć do sufitu, wraz z jednoczesnym napięciem mięśni brzucha i dopiero wtedy wykonuj skłony boczne. 

 

No i tak jak zrobiłeś na koniec można dodać wznosy nóg do drążka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie ma żadnej przeszkody  Jedynie zastrzeżenia żeby uważać, ponieważ łatwo można sobie coś uszkodzić przy biciu rekordów  Ja kiedyś nie mogłem podnieść sztangi na płaskiej bo przeholowałem i nie miałem siły jej podnieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa 

 

Podciąganie nachwytem szeroko 6/8/8 

Pierwsza seria udało się zrobić 6 powtórzeń. W drugiej i trzeciej w połowie musiałem odpoczywać

 

Podciąganie pullup podchwyt 10/12/12 powoli nauczyłem się jak to wykonywać i czuję fajnie plecy  ostatnie powtórzenia były ciężkie

 

 

Podciąganie podchwytem zamkniętym 8/8/8 w każdej serii potrzebowałem troszke odpoczynku w połowie ale biceps ładnie wszedł

 

Podciąganie pullup nachwyt 10/12/12 dobrze poszło ostanie powtórzenia już na wykończeniu 

 

Podciąganie chwytem młotkowym tutaj ciężko udało mi się zrobić tylko 8 powtórzeń przy kolejnych próbach nie miałem siły

 

Czwartek

 

Pompki z rękoma przy biodrach 10/12/12 tutaj bez problemów tylko nie wiem czy to dobrze bo czuję jeszcze dół klatki przy tym ćwiczeniu

 

Podciąganie barkami 10/10/12 tutaj już fajnie zaczynam czuć barki powoli się uczę technicznie dobrze wykonywać

 

Popmpki na piłce 12/12/14 nie było większych problemów fajnie czuć przedramię

 

No i tamte dwa ćwiczenia są dla mnie niestety jeszcze nie do wykonania i tutaj moja prośba można je zmienić na jakieś inne ? Takie żebym mógł wykonać ?

 

A co do tych rekordów to nie chcę niewiadomo jakich ciężarów dźwigać. Na klatkę chcę wreszcie wziąć 100 kg jak na razie rekord jest 97 kg, a w martwym chciałbym tak te 150 kg dźwignąć. Jak na razie rekord 130 na dwa razy. A nogi to chciałbym 100 + jakiś rekord zrobić jak na razie najwięcej było 98 kg

 

  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Podciąganie na ręcznikach no tutaj udało mi się wreszcie zrobić 2 powtórzenia ale na więcej nie było siły

Podciąganie za głowę no to ćwiczenie jest dla mnie jeszcze nie osiągalne nie mam siły żeby to zrobić

 

Hindu PushUps 8/10/12

Pompki Tygryski 12/12/14

 

Przy tygryskach musisz zwrócić uwagę na kontrole podczas wykonywania ćwiczenia żeby czuć mięśnie, ale wiedzę że Ty i tak jestem wyczulony na tym punkcie więc będzie ok  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pracy było i zapomniałem dodać wpisu z dnia nóg

ale już nadrabiam

 

przysiady na jednej nodze 6/8/10 fajnie czuć nogi w ostatniej serii 

 

Przysiady ze sztangą +40 kg czuję nogi fajnie ale myślę że przy następnym treningu dla lepszego efektu dołożę sobie 5kg może 10

 

Przysiady wykroczne tutaj dałem sobie po 16 kg ketle na stronę i było ciężko w drugiej serii musiałem trochę w połowie odpocząć. Zanim zacząłem trzecią musiałem trochę dłużej odpocząć ale udało się zrobić już ledwo ledwo na samym końcu wstawałem 

 

wspięcia na palce +30 kg czuć fajnie łydki w drugiej serii pali łydki konkretnie , trzecia seria dobrze weszła pali łydki niesamowicie. Pomyślę o jakichś dodatkowych 5 kg przy następnym treningu

 

 

Przysiady z wyskokiem 12/14/16 już na ostatkach sił ledwo się podnosiłem po ostatniej serii musiałem trochę posiedzieć na ziemi bo nie mogłem wstać

 

  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
39 minut temu, Base napisał:

Przysiady ze sztangą +40 kg czuję nogi fajnie ale myślę że przy następnym treningu dla lepszego efektu dołożę sobie 5kg może 10

A po ile powtórzeń robiłeś w tym ćwiczeniu?

Trening ładnie wszedł, fajnie że dodajesz ciężary do treningu lepiej siła wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...