Skocz do zawartości
Base

Powrót do formy czas start!

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejny tydzień z treningami rozpoczęty ?

Pompki z rękoma szeroko 14/14/16 ładnie wyszło klatkę fajnie czułem ?

Pompki diamentowe 14/14/16 już w drugiej serii dobrze paliło tricka 

Pompki z nogami na podwyższeniu 14/14/16 tutaj ręce trochę zaczęły mi wysiadać ale dałem radę 

Dipsy 8/10/12 dobrze poszło tricek dobrze wchodzi?

Pompki na kostkach 12/14/14 tutaj przy ostatniej serii musiałem trochę dłużej odpocząć ale dobrze poszło

Już powoli nabieram wprawy w ćwiczeniach i chyba dobrej techniki bo udaje mi się odczuwać ćwiczone mięśnie

• Jest moc! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
2 godziny temu, Base napisał:

Już powoli nabieram wprawy w ćwiczeniach i chyba dobrej techniki bo udaje mi się odczuwać ćwiczone mięśnie

No i świetnie bo o to chodzi, kontrola nad ciałem i "czucie" w każdym ćwiczeniu ćwiczonej partii. 

Czyli jesteś na prostej drodze do formy. ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostro wszedłes w nowy tydzień ??

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba ostro inaczej słabe efekty będą ? jeszcze troszkę i zacznę również treningi z boksu ?

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O no to będzie to na plus więcej tłuszczu spalisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny dzień kolejny trening ?

Brzuszki do pozycji V 12/14/16 od samego początku czuć jak pali brzuch 

Wznosy kolan do klatki piersiowej 12/14/16 bez większych problemów też fajnie pali brzuch 

Mostek 50/50/60 bez większych trudności 

Scyzoryk 30/30/30 bez problemów 

Crunch Kicks 12/14/16 powoli już ogarniam jak to dokładnie robić żebym czuł brzuch , przy trzeciej serii już paliło ?

I na koniec tak na dobicie próbowałem sobie tych wznosow nóg do drążka parę razy 

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
19 minut temu, Base napisał:

Mostek 50/50/60 bez większych trudności 

Zamień na:

Crunch Kicks  12/14/16

21 minut temu, Base napisał:

Scyzoryk 30/30/30 bez problemów 

Zamień na:

Hell Touches 20/24/28 - przy tym ćwiczeniu skup się na tym aby miednice zrotowac do góry. Kolokwialnie i może niestosowanie mówiąc to tak jakbyś kroczem chciał dotknąć do sufitu, wraz z jednoczesnym napięciem mięśni brzucha i dopiero wtedy wykonuj skłony boczne. 

No i tak jak zrobiłeś na koniec można dodać wznosy nóg do drążka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuję tego przy następnym treningu ABS ?? a jeszcze mam pytanie czy jest jakaś przeszkoda żebym próbował sobie raz w miesiącu albo 2 razy. Swoje maxy np w martwym ciągu , wyciskanie na klatkę i siady ?

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nie ma żadnej przeszkody ? Jedynie zastrzeżenia żeby uważać, ponieważ łatwo można sobie coś uszkodzić przy biciu rekordów ? Ja kiedyś nie mogłem podnieść sztangi na płaskiej bo przeholowałem i nie miałem siły jej podnieść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Środa 

Podciąganie nachwytem szeroko 6/8/8 

Pierwsza seria udało się zrobić 6 powtórzeń. W drugiej i trzeciej w połowie musiałem odpoczywać

Podciąganie pullup podchwyt 10/12/12 powoli nauczyłem się jak to wykonywać i czuję fajnie plecy  ostatnie powtórzenia były ciężkie

Podciąganie podchwytem zamkniętym 8/8/8 w każdej serii potrzebowałem troszke odpoczynku w połowie ale biceps ładnie wszedł

Podciąganie pullup nachwyt 10/12/12 dobrze poszło ostanie powtórzenia już na wykończeniu 

Podciąganie chwytem młotkowym tutaj ciężko udało mi się zrobić tylko 8 powtórzeń przy kolejnych próbach nie miałem siły

Czwartek

Pompki z rękoma przy biodrach 10/12/12 tutaj bez problemów tylko nie wiem czy to dobrze bo czuję jeszcze dół klatki przy tym ćwiczeniu

Podciąganie barkami 10/10/12 tutaj już fajnie zaczynam czuć barki powoli się uczę technicznie dobrze wykonywać

Popmpki na piłce 12/12/14 nie było większych problemów fajnie czuć przedramię

No i tamte dwa ćwiczenia są dla mnie niestety jeszcze nie do wykonania i tutaj moja prośba można je zmienić na jakieś inne ? Takie żebym mógł wykonać ?

A co do tych rekordów to nie chcę niewiadomo jakich ciężarów dźwigać. Na klatkę chcę wreszcie wziąć 100 kg ? jak na razie rekord jest 97 kg, a w martwym chciałbym tak te 150 kg dźwignąć. Jak na razie rekord 130 na dwa razy. A nogi to chciałbym 100 + jakiś rekord zrobić jak na razie najwięcej było 98 kg

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Podciąganie na ręcznikach no tutaj udało mi się wreszcie zrobić 2 powtórzenia ale na więcej nie było siły

Podciąganie za głowę no to ćwiczenie jest dla mnie jeszcze nie osiągalne nie mam siły żeby to zrobić

Hindu PushUps 8/10/12

Pompki Tygryski 12/12/14

Przy tygryskach musisz zwrócić uwagę na kontrole podczas wykonywania ćwiczenia żeby czuć mięśnie, ale wiedzę że Ty i tak jestem wyczulony na tym punkcie więc będzie ok ? 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki spróbuję tego przy następnym treningu ?

• Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Super zobaczymy czy Ci się spodoba ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę pracy było i zapomniałem dodać wpisu z dnia nóg ?

ale już nadrabiam

przysiady na jednej nodze 6/8/10 fajnie czuć nogi w ostatniej serii 

Przysiady ze sztangą +40 kg czuję nogi fajnie ale myślę że przy następnym treningu dla lepszego efektu dołożę sobie 5kg może 10

Przysiady wykroczne tutaj dałem sobie po 16 kg ketle na stronę i było ciężko w drugiej serii musiałem trochę w połowie odpocząć. Zanim zacząłem trzecią musiałem trochę dłużej odpocząć ale udało się zrobić już ledwo ledwo na samym końcu wstawałem 

wspięcia na palce +30 kg czuć fajnie łydki w drugiej serii pali łydki konkretnie , trzecia seria dobrze weszła pali łydki niesamowicie. Pomyślę o jakichś dodatkowych 5 kg przy następnym treningu

Przysiady z wyskokiem 12/14/16 już na ostatkach sił ledwo się podnosiłem po ostatniej serii musiałem trochę posiedzieć na ziemi ?? bo nie mogłem wstać ??

• Jest moc! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER
39 minut temu, Base napisał:

Przysiady ze sztangą +40 kg czuję nogi fajnie ale myślę że przy następnym treningu dla lepszego efektu dołożę sobie 5kg może 10

A po ile powtórzeń robiłeś w tym ćwiczeniu? ?

Trening ładnie wszedł, fajnie że dodajesz ciężary do treningu lepiej siła wejdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No to super ?

Nogi odczuwasz po tym trening? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Nogi to rzeźnia jak się dobry trening zrobi. Kilka dni ciężko się chodzi ?

• Jest moc! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

No ja już się nie mogę doczekać tego uczucia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż jestem ciekawy jak dam radę na poniedziałkowym boksie z tymi nogami ? chyba że uda mi się je dobrze rozruszać ? 

To kiedy zaczynasz treningi ?

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Ee no to na boksie je raczej rozbijesz. ?

Myślę że za jakieś 2 miesiące jak dobrze pójdzie ?

Do tego czasu mogę podciąganie i pompki tylko ?

• Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TRENER

Tak, złamanie z przemieszczeniem kości strzałkowej sobie zafundowałem. ? Ale jak sobie patrzę jak Ty sobie ładnie nogi trenujesz to mi się lepiej robi ?

• Przykro mi 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Współczuję ? i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ? 

No u mnie  prawdę mówiąc to skończył się 3 tydzień prawdziwych treningów z twoim planem ? jutro sobie wejdę na wagę aż jestem ciekawy czy przybyły jakieś kg ?

• Dziękuję 1
  • Jest moc! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi