Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trening zrobiony! Core + górna część ciała: Set I: 20 pompki regularne, 10 podciągnięć, 15 Pike Push Ups, 20 Wide Push Ups, 10 High Pull Ups, 20 dipów 5 serii, 30 sec, 2 min Set I: -40 Sit ups, 15 Back Sit ups, 50 Russian Twists, 30 sec Superman, 30 Leg raises, 15 sec Swimming Superman 3 serie, 10 sec, 2 min W ostatnich seriach upper body dołożyłem jeszce po kilka powtórze? w miarę możliwości. W Core miałem zrobić 4 serie, ale mam jeszcze bardzo dużo pracy, więc zrobiłem 3. W trzeciej serii bardzo łatwo wchodziły powtórzenia, więc dołożyłem 1 i 1/3 więcej powtórze? w niektórych ćwiczeniach. Odczucia: Dzisiejszy trening nie należał do ciężkich, chociaż łatwo nie było. Następnym razem myślę, że zrobię to bez trudu. W Core w trzeciej serii, zrobiłem 3 minutową przerwę. Ogólnie na brzuchu niezbyt coś odczułem, muszę utrudnić ten set i połączyć niektóre ćwiczenia. Jestem zadowolony z dzisiejszego treningu, choć teraz nie prześpię chyba pół nocy :P No nic, trzymajcie się, bąd?cie wytrwali w treningach i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening zaliczony, również za wczoraj. Byłem zajęty innymi sprawami Front Lever + Nogi: Front Lever -Tuck FL 10/10/10sec -FL one leg 4/4/4sec -Clutch Lever(nie zrobiłem, gdyż ponieważ: trening w domu 10/15/15sec -Straddle Front Lever (niepotrzebnie wstawiłem to na koniec treningu... zmęczyłem już mięśnie i nie dałem rady do ko?ca) 3/4/4sec -FL raises 6/8/10 -Powolne opuszczanie FL (nie zrobione gdyż ponieważ: trening w domu) 5/6/8 Zamiast ćwicze?, których nie mogłem zrobić z różnych powodów robiłem: Dodatkowe serie: Tuck FL Advance Tuck FL FL (rowerek) Następny trening pod Front Lever będę robił na dworze. Nogi: Seria I: 50 Przysiadów, 30 spięć łydek, 30 przysiadów z wykrokiem, 20 spięć łydek (jedna noga), 30 Butt Kicks, 20 szybkich spięć łydek -przerwa 2 min SeriaII: 100 Przysiadów, 60 spięć łydek, 60 przysiadów z wykrokiem, 40 spięć łydek (jedna noga), 60 Butt Kicks, 40 szybkich spięć łydek -przerwa ok 3 min Seria III: 100+ Przysiadów, 60 spięć łydek, 60 przysiadów z wykrokiem, 60 spięć łydek (jedna noga), 60 Butt Kicks, 100 szybkich spięć łydek -Rozciąganie Plus na koniec trochę węgli z kaszy gryczanej Trening nóg, krótki, ale już jest prawie północ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening zaliczony! Upper Body + Core: 20 pompek, 15 podciągnięć, 30 wzniosów nóg na drążku, 20 diamond, 15 wide pull ups, 10 wzniosów nóg do drążka, 20 Wide pushups, 15 Chin pull ups, 30 nogi na boki na drążku przerwy między ćwiczeniami- tak by zmienić pozycję +10 sec przerwy między setami- minimalne 3 serie Trening nie jest trudny, ale 9 ćwicze? w 3 seriach robi swoje. Odczucia: ABS praktycznie nie naruszony, Triceps jutro będzie kulał Biceps w porządku Reszta w porządku Co po wczoraj (Front Lever + Nogi) Po FL tylny akton mi wysiada, strasznie go wymęczyłem, następnym razem wymęczę jeszcze bardziej :P. Nogi- czuję w dwugłowych i czworogłowych małe zakwasy, łydki nienaruszone ¦wietnie się czuję po treningu, zrobiłem go tym razem po południu ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What's up bitches! Długo nic nie wpisywałem, bo jakoś tak, odechciało mi się internetów. ...Ale ale, treningi były, w tamtym tygodniu prawie wszystko zaliczone, niestety bez treningu Core. Tutaj plan na ten tydzie?: http://screenshooter.net/5966030/pfjhnrq Dzisiaj poniedziałek, trening jak najbardziej zaliczony. AURA WIOSNY dała się dzisiaj we znaki Trening- Technik poszedł na prawdę świetnie. HandStand+ Muscle Up+ Front Lever HS: kilkanaście serii HS na rękach (ok 15-20) po kilka powtórze? (5-10) + kilkanaście serii HS na podpórkach (ok 15-20) po kilka powtórze? (5-10) + kilka serii HS Push Ups ok. 2-4 powtórzenia (przy ścianie idzie o wiele więcej i głębiej schodzę) ###równowaga Trening Muscle Upa składał się po prostu z kilkunastu serii MU, po 3-8 powtórze? (zazwyczaj 5-7) Na koniec Trening Front Lever-a, tutaj nie zrobiłem całego treningu, z okazji niedzielnego treningu z Ghetto Workout na SKRZE Jednak że to wyglądało jakoś tak: tuck Front Lever: 10/12/14 sec (na lajcie) Pooowolne opuszczanie FL: 4/4/6 FL rises: 5/3/4 FL na jedną nogę i Sraddle FL nie miałem już siły . Jestem na prawdę zadowolony, na koniec jeszcze mały trening Parkour i bieg na treing i z powrotem (ok 4-5km). POZDRO dla wszystkich!!! Trenujcie wcześniej, bo przepiękna pogoda, nie można jej zmarnować!! ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening na dworze, ze słoneczkiem. Dragon Flag+ HandStand (Nogi będą wieczorem) Dragon Flag trening był trudny, nie mogłem znale?ć odpowiedniego miejsca. Cały trening pod górkę. Pó?niej mi wysiadły tylne aktony i nie mogłem się skupić na HS..., ale zrobione. Nie wiem czemu, ale po ćwiczeniach DF strasznie kręciło mi sie w głowie, tak jak był bym strasznie zmęczony. Przeszkadzało mi to w treningu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...