Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik trainingowy - ScyTher


MerDano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

-25 pompek regularnych (rozgrzewkowo) Klatka+ triceps+ plecy + biceps: (20 pompek, 10 podciągnięć x 5 serii) -20 pompek regualrnych -10 podciągnięć regularnych -20 pompek diamentowych -10 podciągnięć regualrnych -20 Cross push ups -10 podciągnięć bardzo wąskich -20 Superman Push Ups -10 regularnych podciągnięć -20 pompek wąskich -10 podciągnięć regularnych Krótki trening bazujący na sile i wytrzymałości. Każda pompka idealnie wykonana, pompka od pełnego wyprostu rąk do zetknięcia się klatki z podłogą, każde podciągnięcie od zwisu na lekko ugiętych rękach do dotknięcia karkiem do drążka. Powtórzenia powolne, wolniejsze w fazach koncentrycznych i ekscentrycznych + fazy negatywne przy wyprostu rąk i fazie ko?cowej. Jutro to samo Core, bazując na sile i wytrzymałości, idealne i powolne powtórzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem. Tak Dynloth, ramiona były trochę spompowane, bo Mu powoli wchodziły :P Takie ciekawostki z mojego życia: 1. Dzisiaj na W-F-ie skusiłem się i zrobiłem kilka pompek z obrotem :P Reszta grała w piłkę, ja byłem akurat na zmianę, to sobie zacząłem ćwiczyć. Pierwsza moja pompka 360 się udała, trochę nie udolnie, ale wiadomo praktyka czyni mistrza. 2. Zrobiłem Dość powolnego Muscle Upa na koszu od koszykówki (też podczas tego samego W-F-u). Trochę się cykałem, czy mnie nie opieprzy wuefista, ale miał totalną wyjebkę,tylko patrzył jak robię. Fajne uczucie, od dawna chciałem zrobić te 2 techniki. Ale jak patrzyłem na tych filmikach te kilka miesięcy temu to było jak ... coś niesamowitego. Mcfinn, chyba musisz mi pomóc, rozmyślałem już o przyszłości celach i pasjach. Staram się tego trzymać, ale chyba by się przydało coś w stylu takiej mapki. Mógłbyś coś więcej mi powiedzieć? Muszę pozmieniać kilka rzeczy w mojej codzienności, bo to wszystko niezbyt do siebie pasuje... Jak trudne jest waszym zdaniem pompki z klaśnięciem za plecami, albo azteki... Nie wiem czy mogę już próbować, czy jeszcze poczekać. Wiadomo nieudana taka pompka to twarzą o ziemię, czy beton :P -10 do zębów xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni trening był oczywiście po otwarciu Street Workout Bemowo +30 km rowerkiem, z tego ok 5 km z tupetem, aż mięśnie się paliły :D. Do dziś mam jeszcze małe zakwasy. Niedzielny trening Na SKRZE, miało być z grupą, ale okazało się, że przyszli wcześniej. Trening: 10 MU 15 Dipów (do klatki), 10 podciągnięć (pełnych) 5 MU z powolnym odmykiem 10 MU 15 dipów, 10 podciągnięć 1 MU, dip, podciągnięcie, 1 MU i tak 5x pod rząd Pó?niej jeszcze kilka Dipów, MU i podciągnięć. Koniec rozgrzewki Trening polegał na próbach HS, pompkach jak udało się stanąć na rękach, a kiedy schodziłem na nogi, to na drążek i Muscle Up (1-3) i tak w kółko przez ok 30 min. Udawało się stanąć ładnie przez kilka sec, ale równowaga... Trzeba ćwiczyć i ćwiczyć. I to w sumie tyle, dzisiaj mam nadzieję, że zrobię trening. Czas na naukę będę miał dopiero po 20.00, a muszę przemówienie na polski napisać i się nauczyć. Pó?niej to jeszcze prezentować?!?! Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie było treningu, bo od jakiegoś czasu robię full body workout :PP +trening Parkour (trochę wymęczył). Dzisiaj nie było pompy, za to trening HS MU i innych. Udało mi się stać na rękach, całkiem kontrolowanie przez chyba 7 sec xD. Zrobiłem ciekawą kombinację... Dip na jedną rękę, zatrzymanie w połowie i przejście do korea?skiego dipa. Jeden z elementów planowanego filmiku na konkurs. Na razie to wygląda następująco: Przeskakuję drążek, ale spadam na ziemię (na nogi). Jak kości dojdą do jakiegoś stanu, to będę próbował przeskoczenia drążka z MU. Ogólnie uczę się do MU z przeskoczeniem przez drążek. jeszcze innych rzeczy się uczyłem, ale już zapomniałem, to są te najistotniejsze i cieszące mnie. Następny dzie? po treningu: Ręce mi odpadają, kości przedramienia muszą się zregenerować. Warto było Dzisiaj trening CORE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening CORE zaliczony razem z HandStandem! SET CORE: 20 Sit ups, 20 Leg raises, 30 sec Superman, 20 Criss Cross Crunches, 20 V sit ups, 15 Back ups, 15 Side ups. x3 serie po każdej serii zwiększanie powtórze? o 5 lub 10 Plank 1.30 min Back Plank 2 min Back Plank 1 min (różne wariacje) Plank 1 min (różne wariacje) Na koniec: 100 wzniosów nóg, 20 crunches, 30 wzniosów nóg na drążku. wypełnieniem treningu było pranie koców. Mokre koce trochę ważą, to wyglądało jak martwe ciągi. Także po tym plecy trochę się zmęczyły Pó?niej trening HS, wyglądał po prostu tak: kilkanaście serii po kilka/kilkadziesiąt powtorze?. Było by więcej, ale ostatnich treningach, kości jeszcze bolą :P Ostatnio chyba pobiłem swój rekord w zjedzeniu jak najwięcej na raz :PP. 300 gram (3 woreczki przed ugotowaniem) kaszy, 200 gram mięsa wołowego i 250 gram surókwki. To były coś ponad 2 pełne tależe jedzenia xD. Mama mi powiedziała, że jestem nieekonomiczny. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cele: 26 podciągnięć 80 dipów na poręczach (bez schodzenia) 56 pompek HandStand 6 sekund Straddle Back Lever 6 sekund Straddle Front Lever 8 sekund Advance Tuck Planche 5 sekund Dragon Flag raises na skośnej ławce 3 powtórzenia Human Flag 1 sec :PP 20 Muscle Ups lekko dynamicznie Na razie to tyle, zainspirował mnie Pow3r, by postawić sobie konkretne cele . edit 1 post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem xD Ostatnio bije swoje rekordy :D Moja dieta jest wysoko węglowodanowa, bo nie zawsze mam dobre mięso. Więc skupiam się w dużej mierze na cukrach w zbożach, warzywach i owocach. Energia z roślin jest w mniejszym stopniu przyswajana, więc trzeba jeść więcej :D. No w sumie te 2 pełne talerze, to był efekt niejedzenia przez ok 4-5godzin i trening . bez treningów nie ma szans bym tyle zjadł )). Ale dobre było ^^ oczywiście kasza gryczana. Noo te 80 dipów i 20 MU. Jeżeli liczymy takie Muscle upy całkowicie siłowo, to tyle nie zrobię. Ale jak z lekką pomocą nóg, to spokojnie dam radę 15 (na zwykłym treningu podczas setów mieliśmy ) Piszę 80 dipów, bo 72 dipy zrobiliśmy podczas treningu, metodą schodkową (bez schodzenia z poręczy). Może mógłbym zrobić 80, ale wybrałem jak by słabszą grupę i musiałem czekać na nich na pręczach aż oni zrobią. :PP Dipy 90stopni oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności edytowałem tamten post :PP Dzisiaj mam zakwasy na brzuchu : O, super :D. zapomniałem dodać do treningu ABS, że na koniec, było 100 wzniosów nóg, 20 crunches i 30 wzniosów nóg na drążku, tak dla dopompowania. za 10 min trening z GWP na nowym placu w Bemowie !!! Siła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce powoli dochodzą do siebie, ale brzuch na dzisiejszym trenigu został znów skatowany :P. Trening odbył się z grupą GWP i innymi . Ogólnie full body workout. Spać mi się chce, zjadłem też dzisiaj sporo makaronów będzie pewnie z 450g, ale spokojnie, to suma co jadłem przez cały dzie? , do tego 100g herbatników z mlekiem 300g jogurtu jabłko. Jak wrócę to jeszcze coś wszamam pewnie sporo surówki i pomara?czę, bo mam wielką ochotę . A jak babcia się zmiłuje to BIGOOOOOS :D. Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...