Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger94s


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie udało mi się całkowicie wyeliminować z moich posiłków chipsy i napoje gazowane :D Ze słodyczami nadal walczę :D

 

Co do treningów w tym tygodniu: W poniedziałek nie mogłem ćwiczyć przez wyjazd do rodziny ale dzień plecków nadrobiłem we wtorek kosztem grzbietu, reszta treningów według planu :D Wszystkie treningi w tym tygodniu bardzo przyjemne i na propsie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralu też próbuje się przestawić na jakieś zbożowe ciastka :D

m4luszek do mojego wymarzonego brzucha jeszcze daleko :D Myślę że z pół roku mi to zajmie co najmniej :D Co do klatki wiem że muszę nad nią ostro pracować, zresztą tak samo nad łapami bo na nie szczególnie słabo masa wchodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora na jakiś wpis bo dawno nie było a treningi się oczywiście odbywają :D 

Poniedziałek

-Bieganie

Plecy:

-3s(na każdą stronę) podciągania nierównego podchwytem

-3s podciągania nachwytem wąsko

-3s podciągania nachwytem szeroko

Biceps:

-3 serie podciągania podchwytem

-3 serie uginania ramion z kettlebell

ABS II

Wtorek

​Basen

Prostowniki grzbietu:

-3s mostków

-3s unoszeni tułowia z opadu z kettlebell

 

Środa

Barki:

-3s pompki z nogami wysoko

-3s wyciskanie kettlebell

-3s unoszenia ramion ze sztangielkami w leżeniu

ABS II

 

Trening poniedziałkowy i wtorkowy na propsie, moc była i zakwasy są, natomiast dzisiejszy trening trochę słabszy bo jakoś tak dziwnie się czułem i nic mi nie szło :D Piona! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko :D Tiger powrócił :D

Piątkowy i poniedziałkowy trening się nie odbyły z powodu wyjazdu na ślub :D Mimo wszystko po tej małej przerwie wróciłem z dużo większą energia i motywacją więc wczoraj jak tylko przyjechałem do domu zabrałem się za trening :D Teraz mam nadzieje że już bez żadnych przerw się obędzie :D Piona! :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pamiętam :D Strasznie dożo wypiłem, ale dużo się ruszałem i to mnie uratowało :D

 

 

Co do treningów: wczorajszy i dzisiejszy trening na lajcie, cały czas do przodu :D Natomiast problem dziś był z bieganiem, kompletny regres :/ Sam nie wiem dlaczego, może po prostu to był zły dzień do biegania xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki karamba ale do sylwetki którą sobie wymarzyłem jeszcze daleka droga :D

 

Co do treningów:

Piątkowy trening bardzo udany o czym świadczą zakwasy przez cały weekend :D

Wczoraj zacząłem sobie biegać metodą interwałową. Wcześniej nie próbowałem tej metody i powiem wam, że bardzo mi się spodobała, dobry wycisk :D Zaczynam regularnie biegać imam nadzieję, że tym razem obędzie się bez żadnych przeszkód :D

 

Z dzisiejszy trening ciężko się było zabrać przez zmęczenie i ból pleców, ale wziąłem się w garść i dałem radę :D Piona! :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...