Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik Tiger94s


Tiger
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

elo

mam pytanko odnosnie heavy gripow ktore kupiles ? Jak dobrales ich "moc" ? ;D Bo zastanawiam się nad kupnem i mysle o czyms w granicach 50 kg

oryginalne kosztuja ok 50zl a podrobki ale z zakresem np 40kg juz ze 2 razy mniej - jest to jakas wielak roznica w scisku ? chyba ze najlepiej od razu 70kg. Bo do czego to sprowadzic , z czym porownac ?W sumie na samych fakasach z obciazeniem jestem sie wstanie podciagnac pare razy, HS na placach tez idzie, wiec w sumie przedramie jakos tam pracuje i tez zeby za slabego nie kupic. Co bys na to poradzil ? 

A jak efekty, miazdzysz dlonie ? ;D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik na pewno wrzucę opinie :D

Ja kupiłem sobie zestaw 70kg 90kg i 115kg :D I chyba lekko przesadziłem bo na początku nie mogłem  ścisnąć nawet 70 ani razu xD Ale myślę że dla Ciebie 70 będzie dobre, bo ja miałem strasznie słabe łapki :D

Co do efektów to powiem Ci ze jestem zadowolony i z czystym sercem polecam :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do taśm: 

+ wspomagają mięśnie dając im większą szansę na regenerację

+ bardzo wygodne, niemal nie czuć ich na skórze i można zapomnieć że ma się je na sobie

+ wytrzymałe, przetrwały treningi, pot, kąpiele itd

- nie jest to coś co całkowicie i samodzielnie usunie kontuzję

- po 4 dniach zaczynają się lekko strzępić na krawędziach

Ogólnie mam dobre wrażenia i mogę je polecić :D 

Kontuzja dalej odczuwalna ale już mniej dokuczliwa i myślę, że powoli będzie można wdrażać coraz cięższe treningi, a droga przede mną baaaardzo długa :) Przez te ponad 3 miesiące braku treningów spowodowanych kontuzją(do tego doszło jeszcze niestety złe odżywianie i sporo alko) forma spadła do tego stopnia, iż coś co kiedyś było bułką z masłem dziś jest nie lada wyzwaniem, dla przykładu: ledwie 13 podciągnięć, 4 km biegu słabym tempem....Powiem wam że trochę mnie te spadki załamały ale nie ma co narzekać trzeba brać się w garść :D Mam już mniej więcej zarys tego jak będzie to wszystko wyglądało. A mianowicie: na początek dwa miesiące redukcji żeby zbić trochę nagromadzonego tłuszczu, mój cel to 70 kg(obecnie jest 74), następnie chce wypróbować program na masę według "C- mass" Paula Wade`a, myślę że pociągnę nim z dwa miesiące, później jeszcze 4 miesiące typowego splita na masę, a dalej to już się zobaczy :D  

Piona! :D

Edytowane przez Tiger
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W głównej mierze zależy to od rodzaju kontuzji( ja pewnie będę musiał jeszcze trochę ponosić :D Mniej więcej po tygodniu trzeba wymienić bo tracą już swoje właściwości elastyczne.

Wskazania z jego wcześniejszych książek mi służyły więc mam nadzieję że i tym razem tak będzie :D

Mam nadzieję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :D

Zimno i smutno ale trening musi być xD Dzisiaj jeszcze trening na spontana bez planu( myślę że jutro coś ogarnę bo wolne) 

Plecki+ bicek:

Podciąganie nachwytem ze zmiennym rozstawem rąk: 8-7-6-5-4-3-2-3-4-5-6-7-8

Podciąganie podchwytem: 5-5-5

ABS II: 7 poziom

Trening śmieszny w porównaniu ze starymi ale nie poddaję się :D Plecy bolą coraz mniej więc jestem dobrej myśli :D Teraz chwilka odpoczynku i lecę zrobić małe interwały :D Piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...