Skocz do zawartości
Workout Athletes

Automotywacja cz. I


Dynloth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie gdzie dokładnie mieszkam więc nie mam nic do stracenia jakby tak ucieknąć z wygraną w lotto 

To najlepiej niech pierwsze 6 osób poda liczbę i nie będzie kłótni kiedy się wygra

Chyba, że ktoś zapomni zrealizować kupon albo za późno zobaczy liczby no to cóż... Bądźcie czujni

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 to musi być szczęśliwa liczba

Bo dzisiaj wrzuciłam 2zl 10gr do automatu z kawą w drobnych (kawa po 2zl ale się zagalopowałam, stąd ta nadwyżka) i chcąc wziąć swoją resztę znalazłam tam jeszcze całe 2zl. Albo tyle mi wydało reszty albo tam już było  

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi juz nie potrzeba motywacji  Dla mnie to juz rutyna i nawyk . Przestałem wierzyc w jakąs motywacje . Motywacja jest chwilowa  Dlatego trzeba sie przełamac potrenowac miesiąc na tej motywacji a pozniej juz motywacja nie bedzie potrzebna xD To tak na moim przykładzie.

  • Lubię to 2
  • Jest moc! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2019 o 20:12, krylus napisał:

Mi juz nie potrzeba motywacji  Dla mnie to juz rutyna i nawyk . Przestałem wierzyc w jakąs motywacje . Motywacja jest chwilowa  Dlatego trzeba sie przełamac potrenowac miesiąc na tej motywacji a pozniej juz motywacja nie bedzie potrzebna xD To tak na moim przykładzie.

To jest dobre podejście. Ja mam podobnie, jak jestem zdrowy trening musi być zrobiony i tyle. To jest już tak naturalne jak np mycie zębów pewnie mieliście pytania od znajomych "jak Ty to robisz że ciągle Ci się chce?" ostatnio mnie koleżanka o to zapytała, to jej odpowiedziałem, że to jest po prostu zwykła czynność w ciągu dnia którą trzeba zrobić, jak np zagotowanie wody jak chcesz się napić herbaty. Nie jestem pewny czy mnie zrozumiała

 

Co do motywacji, to ja uważam, że jak się do czegoś motywujesz to tak naprawdę nie chcesz tego robić, więc wtedy już trzeba się zastanowić czy warto to robić i dlaczego jeśli trzeba się motywować, to może cel danej czynności tak naprawdę nie ma dla nas znaczenia?

 

jakiś czas temu trafiłem na kanał youtube hamzhamownii - pewnie znacie. tam autor mówi jedno zdanie na temat motywacji, z którym się zgadzam w kontekście treningów - "motywacja nie istnieje, liczy się charakter"

 

 

  • Lubię to 1
  • Jest moc! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...