Skocz do zawartości
Workout Athletes

Dziennik - Pow3r - v8


Kapitan Pow3r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak..Od razu przepraszam za chaotyczność wypowiedzi. Po przejechania do miasta w którym miały się odbyć warsztaty poszliśmy do wyznaczonego miejsca, zajęło nam to jakieś 40minut.Spodziewaliśmy się tłumów a były 2 osoby na 20min przed rozpoczęciem..O 13 zaczęła się schodzić miejscowa ekipa tj. Street Workout Gdynia. Przywitałem się praktycznie z każdym [50osób +/- 5] :D Po 30min wykładzie nt. SW diet itd na którym mega zmarzliśmy.Wreszcie rozpoczęła się rozgrzewka.10min ćwicze? otwierających stawy itd. Następnie było rozdzielenie do grup, początkujących było ok. 35 osób a Zaawansowanych , grupy do której oczywiście ja i endomorfik poszliśmy było może 15 osób. Nasza grupa rozgrzała się drabinką z 1 do 10 podciągnięć i 1 do 10 dipów. Po tym zaczął się freestyle i nastąpiła bardzo dziwna rzecz..Praktycznie na samym początku freestyle zrobiłem bent arm planche na dip barsach i w czasie holda zaczeła mi ciurkiem lecieć krew z nosa to se myślę wtf. przez 10min nie przestawała ale potem się uspokoiło i wróciłem do freestyle , zużyłem na to z 2-3 paczki pożyczonych husteczek za co dziękuję z tego miejsca.Freestylowaliśmy ponad 3,5h i stała się rzecz kolejna , potrafię utrzymać straddle bent arm planche pojedy?czym drążku i to nawet nie na 2sek tylko ponad 5 moze nawet 7~ Jedyny filmik jak nagraliśmy to moja próba tegoż właśnie bent arma po ok. 3h treningu stąd ten brak jakiegokolwiek holda i techniki która była wcześniej :D

5s hold + nogi równolegle do gleby to sobie dodajcie i wyjdze wam to co wychodziło mi na początku treningu :D Ta farba z nosa oraz ten niespodziewany progress w tym bent armie były spowodowane tym że nie ćwiczyłem tydzie? i nagle z bomby zacząłem i jakaś żyłka mi pękła czy co , tak czy siak było mega. A, mój poziom w skillu równał się z poziomem dwóch organizatorów czyli 3 najlepsi skillowcy a reszta to same wytrzymałościówki trzaskali i z nimi to raczej bym się w tym nie mierzył ale w skillu to nawet L sita im było ciężko utrzymać :D Jak fotograf doda foty na fb to pokazę wam ile było osób itd :D FOTO ekipy po godzinie czynnego treningu, trochę osób ubyło Stoję jako 2 od prawej :Dhttps://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10155922_691887984208594_8285936047882293882_n.jpg next fotki https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10003945_285557981607969_1720004181623544506_n.jpg SW Gdynia :Dhttps://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1514942_691894317541294_5069568121933577244_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra ruszam testowym pomysłem,przez 2 tyg będę codziennie katować planche, na początku próby straddle potem adv tuck hold i jakies tuck pompki a po tych 2 tyg intensywnych treningów zrobię 5 dni przerwy i na nowo spróbuję zrobić straddle.ćwiczyła tak pewna osoba z którą pisałem i stwierdziłem że może i na mnie zadziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera , no prawie mnie to zadowoliło tylko jak zwykle jak zacząłem się prostowac to opadłem bo mi wychylenie siadło..I tak , wiem ze bylem wyzej niz poziom.

Zauważyłem również że w innych filmikach jak ludzie próbują planche to prawie zawsze spadają do przodu , na kolana [min. Siwa :D ] a ja do tyłu, faktycznie teraz na 100% wiem ze mam za słabe wychylenie D:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...